Nejlepší program - Prohlížeč obrázků / Prohlížeč fotek

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Prohlížeč fotek, nebo správce fotografií je program, který v počítači potřebujete pro prohlížení fotografií a obrázků. Úprava fotek, nebo střih videa jsou funkce, které ve správci fotek můžete najít.

Prohlížeč fotek nebo správce fotografií je program, který v počítači potřebujete pro prohlížení fotografií a obrázků. Úprava fotek, nebo střih videa jsou funkce, které ve správci fotek můžete najít. 

Pokud si do počítače ukládáte rodinné fotky, fotky z dovolených či výletů jistě máte v počítači program na jejich prohlížení. Prohlížeč obrázků nebo prohlížeč fotek není jen program, který vám je otevře. V závislosti na druhu programu vám může tato aplikace fotografie uspořádat, zatřídit a pomoci s vyhledáváním konkrétní fotky.

 

Co je prohlížeč fotek, k čemu je dobrý a jak funguje?

Prohlížeč fotek zdarma má k dispozici každý kdo používá počítač. Jednoduché programy bývají součástí operačních systémů. Nedokáží ale otevřít všechny druhy obrázků. Pokud vám někdo pošle mailem, nebo prostřednictvím messengeru či skype obrázek nemusí se vám otevřít. Obrázek je v podstatě grafický soubor, který může být v různých formátech. Prohlížeč obrázků je program pro prohlížení fotek, ale většinou tyto programy toho dokáží více a mají funkce, které vám usnadní práci s fotkami a obrázky. Nejlepší prohlížeč fotek je takový, který vám je otevře všechny (nebo alespoň většinu). Tyto programy mohou vytvořit alba a zadělit do nich fotky a obrázky, můžete s nimi upravovat videa a upravovat fotografie. Prohlížeč fotek ke stažení zdarma může obsahovat několik funkcí pro úpravu obrázků – zmenšení, zvětšení, otočení, pojmenování, a také možnost přidat do obrázku text nebo efekty. Jsou vhodné pro začátečníky, kteří chtějí začít upravovat obrázky. Některé z nich obsahují i ​​funkce vhodné pro pokročilé uživatele, ale většinou už jde o placené programy, které umožňují profesionální úpravu. Při stahování programu si ale dejte pozor. Program pro úpravu fotek a program pro prohlížení fotek jsou dvě odlišné aplikace. Prohlížeč obrázků může obsahovat funkce, které vám umožní obrázky snadněji upravovat. Potřebujete-li program na úpravu fotek sáhněte po aplikacích jako je např. GIMP.


 

Program pro prohlížení fotek

Potřebujete program na JPG obrázky, nebo prohlížeč obrázků jpeg, či prohlížeč RAW fotek? Nemusíte hledat na každý formát obrázku speciální program. Na internetu najdete řadu takových programů. Stačí jen zadat do prohlížeče výraz prohlížeč fotek download free, nebo prohlížeč fotek zdarma a vybrat si. Prohlížeč fotek neslouží jen k otevření grafických souborů v různých formátech. Prohlížeč, alias správce fotografií vám udělá v množství fotografií a obrázků řád. Vytvoří alba a seřadí fotky podle místa, tváře osoby nebo podle data. Pokud ale s tímto rozdělením nesouhlasíte můžete tuto funkci ignorovat. Prohlížeč fotek ke stažení zdarma můžete mít v českém nebo slovenském jazyce. Stačí jen do prohlížeče zadat výraz prohlížeč fotografií zdarma v češtině nebo slovenštině. Většina známých programů ale umožňuje změnit jazyk v nastavení. Picasa, Photo Studio, prohlížeč fotek Irfanview,... stačí si jen vybrat program, který je kompatibilní s vaším operačním systémem. Prohlížeč fotek Mac by vám nefungoval ve Windows, a platí to i opačně, ale to ví asi každý.

 

Prohlížeč fotografií Windows

Prohlížeč fotografií Windows, nebo zobrazovač fotografií máte integrovaný i v operačním systému Windows – pokud používáte starší verzi. Prohlížeč fotek pro Windows 7 a také Windows 8 plně postačovali pro prohlížení a jednoduchou úpravu obrázků. Tento program byl součástí systému a zabíral minimum místa. Pokud používáte Windows 10 prohlížeč fotek tam naleznete pod jiným názvem. Prohlížeč fotek Windows 10 má názvem Fotografie. Tato aplikace vám umožní editovat obrázky a fotografie, obsahuje množství filtrů a můžete v ní vytvářet a stříhat videa. Jednoduché a přehledné rozhraní jsou dalšími plusy této aplikace. V současnosti naleznete tuto aplikaci i ve verzi pro mobilní telefony s operačním systémem Windows 10. Pokud vám tato jednoduchá aplikace nevyhovuje můžete si aplikaci prohlížeč fotek pro Windows 10 stáhnout. Windows Photo Viewer je jednou z možností. Pokud jste k Windows 10 přišli inovací staršího operačního systému můžete si jej v systému povolit. Následně stačí pokud otevřete obrázek ve formátu JPG, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a v nabídce vyberte „otevřít v programu – vybrat jinou aplikaci – další aplikace“. Klepněte na položku Windows Photo Viewer a povolte aby se tato aplikace používala pro otevření souborů ve formátu jpg, nebo png. Získáte tak program na JPG obrázky a další formáty. Windows prohlížeč fotografií je dobrý a užitečný program pro začátečníky a lidi, kteří chtějí mít ve fotkách a obrázcích pořádek. Stále ale máte možnost stáhnout si jiného správce fotografií a obrázků. Zadejte výraz prohlížeč fotografií Win 10 a zobrazí se vám množství nabídek.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist