NEJLEPŠÍ PROGRAM PRO ÚPRAVU FOTEK NA PC – zcela zdarma!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Vybrat vhodný program pro úpravu fotek není problém. Výběr programů pro úpravu fotografií zdarma je dost velký. Online programy pro úpravu fotek si nemusíte ani stahovat. Který program pro úpravu fotek a obrázků si můžete stáhnout zdarma?

Máte spoustu rodinných fotek, fotek z dovolené, výletu nebo selfií a chcete je ještě dřív než je pověsíte na sociální síť upravit? V tom případě potřebujete program na úpravu fotek a nejlépe zdarma. Nemusíte se ničeho obávat. Program pro úpravu fotek můžete mít i zdarma.

Existuje množství programů, editorů fotek, které si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet je. Jelikož jich je množství vybrat ten nejlepší program pro úpravu fotek zdarma může být náročnější. Některé můžete zdarma vyzkoušet a následně si je zakoupit a některé můžete mít a používat bez omezení zdarma jak dlouho budete chtít.

Ať už hledáte free program pro úpravu fotek, program pro retušování fotek nebo jednoduchý editor fotek zdarma máte si z čeho vybírat. Také není problém najít program na úpravu fotek zdarma v češtině nebo v češtině. Takže jaký program pro úpravu fotek vybrat? Vyzkoušejte jich několik a vyberte si ten, ve kterém se vám bude pracovat nejlépe.

 


Program pro úpravu fotek zdarma

Jednoduchý program s přehledným rozhraním, množstvím funkcí a nejlépe s návodem. Tato kritéria byste od programu pro úpravu obrázků měli vyžadovat. Naštěstí je většina splňuje. Většina z nich je kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows, ale najdete také aplikace pro úpravu fotek pro Macbooky.

 

GIMP

Nejznámější a nejpoužívanější software pro úpravu fotek má název GIMP. Úprava fotek v Gimp se může zdát náročná, protože program obsahuje řadu nástrojů a funkcí. Na internetu ale najdete i tutoriál, kde je každá funkce a její použití vysvětleno. Gimp úprava fotek tak bude jednodušší as výsledkem budete jistě spokojeni.

Kromě úpravy je to i výborný program pro retušování fotografií, pro tvorbu webové grafiky, podporuje téměř všechny formáty rastrové grafiky, práci s vrstvami a maskami. Tento jednoduchý program pro úpravu fotek obsahuje často používané nástroje jako štětec, pero, rozprašovač, gumu, razítko, ... Úprava fotografií Gimp není omezena pouze na počítače s operačním systémem Windows. Můžete si jej stáhnout i do počítačů s OS Mac a také Linux.

 

Picasa

Druhý nejlepší program pro úpravu fotek Picasa si rychle oblíbíte. Nejde jen o jednoduchý program na ořezávání obrázků či program na úpravu velikosti fotek. Můžete s ním odstranit červeň z očí, opravit poškozené fotky, přidávat efekty, ...

Tento program na fotky zdarma využijte i jako správce fotografií, Jakmile si jej stáhnete a spustíte najde fotky ve vašem počítači a uspořádá je podle dat. Obsahuje několik nástrojů podle kterých se fotky kategorizují.

 

Paint.NET

Úprava fotek zdarma v programu Piant.NET< /a> je díky intuitivnímu rozhraní jednoduchá a zvládne ji i začátečník. Tento program pro úpravu fotek zdarma obsahuje řadu nástrojů a funkcí, které při úpravě obrázků jistě využijete. Podporuje práci s vrstvami, použít můžete i speciální efekty a pokud se vám úprava nebude zamlouvat můžete se vrátit o krok dozadu. Těchto kroků dozadu můžete udělat neomezené množství.

I když jde o starší program pro úpravu fotek ke stažení zdarma nemusíte se ničeho obávat. Program se stále udržuje, aktualizuje a v neposlední řadě, rozšiřuje se i jeho online komunita kde se dozvíte jak program používat, najdete zde i doplňky softwaru a výukové programy.

 

Fotor

Fotor je výborný editor nebo upravovač fotek pro začátečníky. Tento editor fotografií zdarma obsahuje základní funkce pro úpravu fotografií. Program pro ořezávání fotek, otáčení, změnu ostrosti, kontrastu fotky a filtry, se kterými můžete fotky upravovat.

Verze zdarma obsahuje jen pár funkcí a nástrojů. Chcete-li více funkcí můžete si zakoupit vyšší verzi Fotor Pro.

 

Pixlr

Free program pro úpravu fotografií, který si nemusíte ani stahovat do počítače? Pixlr je program pro úpravu fotek online. Tento online editor fotek skrývá až dva programy pro úpravu fotografií. Fotky upravujete ve webovém prohlížeči, takže nemusíte nic stahovat.

Úprava fotek online zdarma v tomto programu vám umožní rychlou a jednoduchou úpravu, úpravu detailů, použití filtrů, efektů, šablon,... Jedná se io výborný program pro úpravu fotek koláže< /strong>.

Tento online program pro úpravu fotek nabízí jen omezené množství funkcí a nástrojů. Pokud ale nejde o náročnou úpravu fotek PC postačí vám.

 

Adobe Photoshop

Pokud v prohlížeči hledáte výraz „úprava fotek program“ určitě se vám zobrazí Adobe Photoshop. I když nejde o program pro úpravu fotografií zdarma můžete si jej zdarma vyzkoušet.

Úprava fotek ve Photoshopu zdarma, i když jen na nějaký čas je nabídka, kterou byste měli využít. Díky množství nástrojů a funkcí mohou být vaše fotky jako od profesionála. Automatická retuš, barevné úpravy, maskování, práce s vrstvami, různé druhy rozostření, ... je toho opravdu hodně. Za vyzkoušení určitě stojí.

 

Zoner Photo Studio

Na úpravu fotek v Zoneru Photo Studio najdou začátečníci ai pokročilí uživatelé vše co potřebují. Je to výborný program pro zpracování fotek od importu až po publikování. Můžete si v něm vytvořit i fotoknihu či fotoalbum, označovat fotky, pracovat s vrstvami a používat spoustu nástrojů.

Otázkou „jak upravovat fotky v Zoneru?“ se trápit nemusíte. Na internetu najdete spoustu návodů jak na to. Tento program pro úpravu fotografií si můžete zdarma vyzkoušet.

Editory fotek můžete mít i zdarma, aniž byste si je museli pořídit. Pokud budete program pro úpravu fotek používat často vyberte si takový, který vám bude vyhovovat a mít funkce, které potřebujete. Pokud si nechcete do počítače stahovat žádný program můžete použít online editor fotek. Fotky nahrajete na stránku, upravíte je a upravené si je stáhnete.

 
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist