Nejlepší program pro měření rychlosti internetu a jak na to?

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Program pro měření rychlosti internetu vám spolehlivě zjistí, jak rychlý internet máte. Zjistěte jak rychle váš internet stahuje či odesílá soubory. Změřit pomocí programů a mobilních aplikací můžete také rychlost Wifi.

V současnosti je internet naší nedílnou součástí. Máme ho v počítačích ale i mobilních telefonech. Z tohoto hlediska je docela zajímaví zjistit jak rychle stáhnete soubory nebo jak rychle je umíte odeslat. Následně se nabízí otázka jak změřit rychlost připojení? Jak k měření rychlosti internetu?

Změřit rychlost internetu na mobilu nebo v počítači není náročné. Můžete k tomu použít programy, aplikace nebo webové stránky. Také si můžete změřit rychlost domácí Wi-Fi sítě a zjistit zda příčinou problémů s vaším internetem není zrovna síť.

 

Program pro měření rychlosti internetu

Nejlepší způsob jak zjistit, jak rychlý máte internet je program pro měření rychlosti internetu. Důležité je, abyste si stáhli opravdu dobrý program, na jehož údaje se můžete spolehnout.


Program pro měření rychlosti internetu se vám sejde i v případě, že si měníte poskytovatele internetových služeb. Dnes každý nabízí superrychlý internet a pokud se vám zdá, že ten váš až tak rychlý není si ho můžete změřit. Vědět jak otestovat rychlost internetu a porovnat ji s údaji, které propaguje poskytovatel můžete kdykoli. Takže, jak změřit rychlost internetu?

 

SpeedTest

Nejlepší program pro měření rychlosti internetu je SpeedTest. Program naleznete na internetu ve verzi pro operační systém Windows i OS Mac. Můžete si jej stáhnout také jako aplikaci do mobilního telefonu.

Změřit rychlost internetu v tomto programu je jednoduché. Stačí jej jen otevřít a spustit měření. Program změří rychlost stahování, odesílání a také pingu.

Meteor

Aplikace pro měření rychlosti internetu Meteor kromě rychlosti stahování a odesílání dokáže otestovat i aplikace ve vašem mobilu. Následně se dozvíte, zda budou fungovat bez sebemenších problémů.

Výsledky testů si můžete uložit a porovnat, jak rychle jde internet v práci, doma nebo kdekoli právě jste.

 

Speed ​​Test WiFi Analyzer

Pokud přemýšlíte jak změřit rychlost Wifi můžete si stáhnout aplikaci Speed ​​Test WiFi Analyzer. Sledování rychlosti internetu není všechno, co tato aplikace dokáže. Můžete pomocí ní také analyzovat Wi-Fi. Zjistíte jaká je rychlost routeru, na jakých kanálech jede a jakou technologii podporuje.

 

BitMeter 2

Změřit rychlost připojení internetu můžete is programem BitMeter 2. Kromě měření download a upload můžete zjistit kolik dat jste přenesli za den, týden nebo měsíc. Výsledky testu rychlosti internetu si můžete dát zobrazit v přehledných grafech.

 

Speedmeter

Pokud zadáte do prohlížeče výraz měření rychlosti internetu Speedmeter se jistě zobrazí na prvních příčkách. Sledovat rychlost internetu můžete také na webových stránkách. Abyste mohli změřit rychlost připojení k internetu stačí jen otevřít stránku a spustit test.

 

LAN Speed ​​Test

Přesné měření rychlosti internetu můžete provést také prostřednictvím LAN Speed ​​Test. Program měří rychlost přenosu souborů a rychlost sítě. Je vhodný pro testování rychlosti přenosu a příjmu dat v lokální (kabelové i bezdrátové) síti.

Ať už chcete otestovat stabilitu internetu, nebo jen změřit rychlost domácí Wi-Fi sítě můžete tak učinit s některým z výše zmíněných programů. Jen díky softwaru můžete nejlépe změřit rychlost internetu. Změřit rychlost internetu v mobilu je stejně jednoduché jako ji změřit v počítači.

Jak správně změřit rychlost internetu? Jednoduše. Otevřete program, aplikaci nebo webovou stránku a spusťte měření. Spolehlivý test rychlosti připojení vám změří rychlost stahování i odesílání dat.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist