Nejlepší logické hry na mobil zdarma!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Logické hry na mobil prověří vaše znalosti, koncentraci, reflexy i paměť. I proto se řadí mezi nejoblíbenější žánr her. Nejlepší logické hry pro děti i pro dospělé si můžete stáhnout i zdarma.

Logické hry jsou v současnosti velmi oblíbené. Kromě zkrácení dlouhého času si u nich můžete zlepšit paměť, procvičit reflexy nebo si trochu ponamáhat mozek. Nyní si můžete stáhnout logické hry do mobilu přímo z Google Play nebo App Store. Představíme vám ty nejlepší logické hry pro mobil zdarma, které vás nepřestanou nikdy bavit.

 

Logické hry pro mobil

Přemýšlíte co hrát na mobilu? Zkuste si stáhnout logické hry, kde si můžete ověřit své logické smýšlení. Nejlepší logické hry Android si nemusíte ani kupovat. Naleznete je ke stažení i zdarma. Prověřte své znalosti v logických hrách kdekoli jste. Stačí vám jen mobilní telefon a stažená hra.

 


Skills

Nejlepší logická hra na mobil jakou můžete najít a stáhnout si ji zdarma. I když jde ologickou hru pro děti od 5 let potrápí i dospělé lidi. Ve hře testujete nejen své schopnosti ale také reflexy. Za každý úspěšně zvládnutý level dostanete body (mozek), které můžete využít k přejetí do dalšího levelu, získání pomoci nebo k opakování úrovně.

Tuto hru si stáhlo více než 10 milionů uživatelů. Tuto hru můžete hrát také jako multiplayer s přáteli nebo náhodnými hráči.

 

Threes

Tato hra prověří vaše znalosti z matematiky. Nebojte se, stačí pokud ovládáte dobře násobilku tří a máte předvídavost. Tato nekonečná neustále roste, takže budete mít vždy co dělat.

Jde o jednu znejlepších her na mobil zdarma a můžete si ji stáhnout jak do mobilů s Androidem tak i do iPhone.

 

Zhed

Mezi Android logické hry musíme zařadit i hru Zhed. Logická hra zdarma ke stažení vás překvapí spoustou úrovní. Každá z nich je samozřejmě těžší a těžší. Tato logická hra pro jednoho prověří vaši koncentraci a paměť.

Celkově najdete ve hře 100 náročných úrovní. Hru si můžete stáhnout zdarma pokud ale chcete aby byl váš úspěch zaznamenán měli byste ji hrát online. Pokud vám bude některá z úrovní dělat problém budete si muset radu zaplatit.

 

Wheres My Water?

Dobrá logická hra pro děti od 8 let (i mladší). V mobilní hře Wheres My Water musíte pomoci krokodýlovi dostat se k vodě. Potřebujete správně pospojovat potrubí, ale odstranit i další problémy, které brání vodě téci potrubím.

Nejde tak jen o zábavnou hru na mobil ale také o logickou hru pro děti i dospělé.

 

LogicLike Mozkovna

Zajímavé logické hry zdarma ke stažení naleznete také ve hře LogicLike Mozkovna. Tuto mobilní hru si můžete zdarma stáhnout do iPhone. Tato hra prověří vaši pozornost, prostorové myšlení apaměť. Logická hra na mobil obsahuje více než 2500 hlavolamů, logických úkolů či matematických rébusů.

Tato aplikace je vhodná pro starší děti nebo dospělé lidi. Těžší úkoly dají zabrat jistě každému. Vybrat si můžete ze tří úrovní obtížnosti hry.

 

Nejlepší logické hry online

Logické hry Android či iPhone si nemusíte stahovat do mobilu. Můžete je hrát i online. Stačí si je jen vyhledat na internetu. Dejte si ale pozor na spotřebu mobilních dat.

Bezplatné online logické hry jsou opravdu různé. Najdete mezi nimi logické hry pro děti od 3 let ale také logické hry pro děti od 10 let a více.

Hry, které si můžete stáhnout zdarma obsahují často spoustu reklam, což může hraní dost znepříjemnit. Chcete vědět jak hrát hry bez reklam? Musíte sáhnout po placené verzi hry.

Logické hry pro telefon se řadí mezi nejlepší oddechové hry. Nemusíte při nich závodit s jinými hráči ani stavět obranu či na někoho útočit. V tomto žánru her jde jen o vaše logické myšlení, znalosti, reflexy či koncentraci. Logické hry zdarma ke stažení vás nebudou stát ani cent a můžete si při nich prověřit nebo i zlepšit vlastní schopnosti.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist