Nejlepší IPTV ZDARMA! Poradíme vám jak internetovou televizi získat!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

IPTV nebo jinak řečeno internetová televize si získává stále více uživatelů. Sledování televizních pořadů prostřednictvím internetu má řadu výhod. Jak sledovat IPTV zdarma? Které streamovací službě dát přednost?

IPTV nebo Internet Protocol Television vám umožní sledovat televizní vysílání na internetu. Pokud stále nevíte co je IPTV pak vám jistě bude srozumitelnější pojem internetová televize. Sledování internetové televize má řadu výhod. Jednou a tou nejhlavnější je fakt, že si můžete prohlédnout program či pořad kdykoliv, vybrat si film z půjčovny nebo si nahrát pořad. Výhod je samozřejmě víc. Takže, už nemusíte hledat co je IPTV na Wiki (Wikipedii) a jen si vybrat streamovací službu, která nabízí IPTV zdarma.

 

Jak funguje IPTV

IPTV televize nepřenáší jen to, co právě v televizi vysílají ale můžete si v ní prohlédnout to co vám v TV ušlo. Televizor zachycuje signál, který se vysílá. V případě IPTV je signál zakódován do IP streamu což umožňuje komunikaci mezi televizí a vysílačem. U běžné TV tato komunikace není. Prostřednictvím IPTV televize jednoduše „řeknete“ poskytovateli co chcete dívat (jaký pořad, seriál, film,...) a on vám to jednoduše pošle.

V podstatě můžete sledovat totéž co v televizi (v předstihu ale i později) prostřednictvím sítě. TV můžete sledovat díky kabelům, anténám či satelitům, které přenášejí signál televizního kanálu do vašeho TV.


Ke sledování IPTV vám stačí pouze připojení na internet a počítač, set-top box nebo jiné chytré zařízení s připojením na internet.

Co je integrované IPTV? Moderní inteligentní televizory již mají integrované IPTV. V tomto případě potřeba set-top boxu odpadá a vy můžete internetovou televizi sledovat přímo na televizoru.

 

IPTV zdarma

Než se pro konkrétní streamovací službu rozhodnete měli byste si udělat IPTV srovnání. Je pravdou, že streamovací služby nabízejí množství kanálů, které můžete sledovat. Ne všechny jsou ale zadarmo. Nejčastěji ale získáte IP TV zdarma na zkoušku. Následně vás bude jistě zajímat jaká je IPTV cena. Kromě toho by kvalitní IPTV měla obsahovat minimálně tyto funkce

  • Zpětné zhlédnutí pořadů
  • Možnost nahrát pořad (nejlépe jedním kliknutím)
  • Přetáčení pořadu
  • Videotéku
  • Pauzu ( ideální pokud od sledování pořadu musíte odbíhat)

Pokud vlastníte jen klasický televizor bez připojení na internet nemusíte se IPTV vzdávat. IPTV set-top box připojíte k internetu a TV a můžete sledovat internetovou televizi na TV.

 

IPTV televize zdarma

IPTV české programy zdarma nabízí řadu streamovacích služeb. Kromě známé internetové televizi Netflix či Magio Go najdete také množství IPTV českých zdarma.

IPTV O2

Digitální televize O2 vám umožní sledovat ITPV online zdarma jeden měsíc. Následně je již zpoplatněna. Můžete sledovat až 60 TV stanic s různými žánry.

 

VOYO

Pokud si prohlédnete IPTV recenze asi nejlépe vyjde VOYO. Naleznete zde množství IPTV programů zaměřených pro děti ale i na sport. Vysílání TV Markíza si můžete prohlédnout bez reklam a dokonce v týdenním předstihu. Internetová televize zdarma vám bude k dispozici jen 7 dní.

 

Horizon TV

Horizon TV je dalším IPTV poskytovatelem. Umožní vám sledovat internetovou televizi zdarma 7 dní. Následné používání je již zpoplatněno. V závislosti na balíčku programů, který si zakoupíte budete moci sledovat 54 až více než 130 televizních stanic včetně filmových kanálů jako HBO. Horizon Go si můžete stáhnout i do mobilu a sledovat TV v telefonu. Současně můžete nabídku IPTV zdarma ke zkoušce sledovat na třech zařízeních.

 

IPTV Skylink

Pokud stále přemýšlíte nad tím kterou internetovou TV, vezměte v úvahu i
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist