Nejlepší hry pro děti na telefon a tablet

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Hry pro děti na telefon nebo tablet nemusí být jen plné násilí, náročných her či závodů, kde se hraje o čas. Android hry pro děti mohou být také vzdělávací a naučné nebo mohou rozvíjet kreativitu těch nejmenších.

Existuje spousta různých her, které si mohou děti stáhnout do mobilního telefonu. Ne všechny jsou pro ně ale vhodné. Buď jsou obtížnější nebo obsahují spoustu násilí. Vybrat vhodné hry na mobil pro děti může být náročnější i pro dospělé. Android hry pro děti 3 roky určitě nebude zajímat starší děti. Hry, které je zajímají zase mohou být placené. Představíme vám dětské hry na mobil zdarma, které děti jistě zabaví.

 

Hry pro děti na mobil

Dětské hry na tablet zdarma nemusí být plné násilí ani to nemusí být hry na čas. Naučné hry na tablet nebo mobilní telefon děti zabaví ai se něco hravou formou naučí. Hry do mobilu pro děti se tak určitě vyplatí. A protože jsou dětské hry na android různé nejlepší uděláte pokud budete vybírat podle věku dítěte.

Zaměřte se i na žánr hry. Logické hry pro děti Android starší děti určitě zaujmou, android hry pro nejmenší zas mohou malé děti něco naučit.


 

Vzdělávací hry pro děti

Aplikace Vzdělávací hry pro děti je hra na mobil pro nejmenší. Děti zde musí řešit několik jednoduchých úkolů a zároveň se něco naučí. V aplikaci najdete zvuky zvířat, hádanky s obrázky, musí najít cestu z bludiště nebo se naučí kreslit objekty. Tato hra do mobilu pro děti zdarma poskytne dost zábavy a také vzdělání pro děti předškolního věku.

 

Máše a medvěd

Pokud hledáte android hry pro děti do 5 let určitě byste neměli vynechat aplikaci Máše a medvěd. Tento název ukrývá více dětských her na mobil, takže děti budou mít vždy jinou hru se stejnými postavičkami. Hry pro děti na tablet zdarma, do mobilního telefonu nebo i do PC – tuto hru najdete v různých verzích pro různá zařízení.

 

Flow Free

Princip této hry je docela jednoduchý – spojit dvě tečky stejné barvy. V kategorii hry pro nejmenší na tablet byste ji ale nenašli. Hra Flow Free je vhodná pro starší děti. Spojování dvou teček může být ve vyšších úrovních hry náročnější.

 

Toca Kitchen Monster

Dětské hry pro mobil mohou být i zábavné a poučné. Přesně takovou je aplikace Toca Kitchen Monster. Tato android hra pro děti je naučí vařit. Hlavní postavy v aplikaci jsou dvě příšerky, které mají stále hlad. Vaření, pečení, smažení – je jedno co připravíte hlavně aby to příšerkám chutnalo.

 

Pou

Nejlepší hra pro děti na Android chcete-li aby se naučili trochu i zodpovědnosti. V mobilní hře Pou se staráte o malého mimozemšťana. Aby byl spokojen musíte si s ním hrát, oblékat ho, dávat ho spát,...

Pokud hledáte hry pro děti do mobilu tuto hru byste si měli určitě stáhnout. Péče o mimozemšťana děti jistě zabaví.

 

Monster Math

Dětské hry pro mobil zdarma s matematikou – nejde vám to dohromady? V aplikaci Monster Math se mohou děti nejen zabavit ale i zlepšit v matematice. Nejde ohru pro nejmenší android ale o hru pro starší, již školou povinné děti.

Jakmile si hru spustíte musíte v ní vyplnit pár nastavení, v závislosti na tom jaké znalosti ohledně matematiky má vaše dítě. Následně aplikace vytvoří příklady přesně pro vaše dítě.

 

Minecraft

Ano, čtete správně, Minecraft lze hrát i na mobilním telefonu nebo tabletu. Klidně hru tak můžeme zařadit mezi nejlepší hry na mobil zdarma. Tolik kreativity jako v této hře v žádné jiné hře pro děti na telefon nenajdete. Minecraft – Pocket Edition je hra s množstvím nekonečných světů, která se stále vylepšuje.

Vybrat vhodné dětské hry pro mobil není náročné. Dokonce je nemusíte ani kupovat. Pokud ale hledáte Android hru bez reklam, budete si muset zakoupit vyšší verze her. Nejlepší hry pro děti na tablet nebo mobil můžete mít také zdarma. Ať už hledáte Android hry pro děti 7 let nebo přemýšlíte jak zabavit děti 2 roky jistě najdete vhodnou hru.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist