Nejlepší hry na Windows zdarma ke stažení! Hrát PC hry

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Hledáte opravdu dobré hry na Windows 10 a nejlépe zdarma? Chcete si zahrát starou hru na Windows 10? Víme, kde najdete nejlepší hry ke stažení zdarma a víme také, jak spustit staré počítačové hry v novém operačním systému.

Hry na Windows zdarma není těžké najít. Jelikož se jedná o nejčastěji používaný operační systém velká část her je kompatibilní právě s ním. Ať už hledáte hry na Windows 10, nebo potřebujete hry na Windows 7 naleznete je na internetu na stránkách, které se zaměřují nejen na hry ale i programy do PC.

Chcete si zahrát staré hry na Win 10, hledáte Microsoft hry zdarma, nebo jiné? Už vás omrzela Windows 10 hraSolitaire a hledáte jinou kartovou hru od Microsoft? Pokud víte kde hledat můžete si hry na Windows 10 zdarma stáhnout do počítače nebo notebooku.

 

Hry Windows 10

Kde jsou hry na Windows 10? Zadáte-li do prohlížeče výraz „Windows 10 hry zdarma“ zobrazí se vám množství stránek . Nejvíce her ke stažení zdarma na PC Windows 10 je naleznete na stránce Microsoft. Najdete zde Microsoft hry zdarma, ale také hry, které si musíte koupit, případně si můžete zdarma stáhnout jen demoverze her.


 

Microsoft Store hry

Nejznámější a nejoblíbenější stránka ke stahování her zdarma je Microsoft Store. Najdete zde stovky her a jistě mezi nimi najdete i tu oblíbenou. Pokud hledáte android hry na Windows 10 moc jich není a momentálně se jejich testování jen spouští. Pokud ale budete mít takové hry budete je moci hrát jak v mobilu tak i na počítači.

Hry jsou přehledně rozděleny do kategorií podle žánru (kartové hry Windows 10, logické hry Windows 10, klasické, adventury, ...). Také si můžete vybírat hry pro Windows 10 pro jednoho nebo více hráčů a dokonce najdete i hry pro více hráčů na různých platformách.

Je jedno jestli si chcete stáhnout hry na notebook Windows 10 nebo hledáte PC hry na Windows 10. Zda bude hra ve vašem zařízení fungovat zjistíte podle systémových požadavků konkrétní hry.

 

Windows 10 hry

Microsoft – hry na PC určitě neobsahuje všechny počítačové hry na Windows 10 zdarma ke stažení. Počítačové hry pro Win 10 můžete najít také na různých webových stránkách. Zatímco například hra Srdce Windows 10 se v Microsoft Store nachází v několika verzích PC hru BulánciWindows 10 tam nenajdete.

V tomto případě ale stahujte hry ze stránek, které jsou ověřené a mají kladné (nebo alespoň nemají žádné negativní) recenze. Dobré je, když vidíte, že se o stránku majitel stará. Riziko, že si s hrou na PC Windos10stáhnete i virus je mnohem menší než kdybyste hru stahovali z neznámé stránky. Pokud ale máte kvalitní antivirový program nemusíte se internetových hrozeb tak moc obávat.

 

Staré hry na Windows 10

Hry na Windows 10 ke stažení zdarma najdete bez problémů. Starší hry na Windows 10 již může být problém spustit. Nastává tak otázka „jak hrát staré hry na Windows 10?“. S tím vám může pomoci program DOSBox, který si můžete stáhnout zdarma. Jedná se o emulátor, který vám umožní hrát staré hry na počítačích s novým operačním systémem.

DOS hry na Windows 10 – tento typ her hlásí svůj návrat. Mnoho nových her se snaží napodobit staré hry. Tyto hry pro Windows 10 zdarma ke stažení mají ale lepší grafiku a jednodušší ovládání. Nejednou jsou doplněny dalšími bonusy, levely či mají vyšší obtížnost. Pokud ale hledáte nezměněnou klasiku můžete tyto hry hrát přímo v prohlížeči.

Najít hry pro Windows 10 ke stažení zdarma není žádný problém. Na výběr máte z různých žánrů, vybrat si můžete multiplayer nebo singleplayer nebo si můžete stáhnout i starší hry do PC. Takže neváhejte, stahujte hry zdarma, hrajte online, nebo si hru jednoduše nakupte . Nové či staré, logické nebo karetní,... je jedno, kterým dáváte přednost. Důležité je aby vás hra bavila a naplnila vaše očekávání.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist