Nejlepší FARMÁŘSKÉ HRY, které rozhodně DOPORUČUJEME?!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Máte rádi farmaření a farmářské hry? Připravili jsme pro vás výběr nejlepších farmářských her do počítače a mobilního telefonu. Pokud nevíte kterou farmářskou hru si stáhnout nebo začít hrát online poradíme vám.

Farmařské hry, nebo farmářské simulátory jsou jedním z nejpopulárnějších žánrů počítačových her na světě. V jejich prospěch mluví i fakt, že v nich nenajdete násilí, zbraně a nemusíte ani závodit abyste všechny porazili. Farmařské hry jsou také ideálními hrami pro děti, které si mohou klidně pěstovat zeleninu a ovoce a chovat zvířátka.

Farmařské hry

Existuje několik typů farmářských her. Můžete si je stáhnout do počítače, do mobilního telefonu. Najdete také farmařské hry online zdarma ale také hry, které si musíte zakoupit. Vybrat si z nich není vůbec jednoduché, ale základem všech her je pěstování a chování. Velký rozdíl je často v grafice a funkcích hry. Některé farmařské hry zdarma mají také zemědělské stroje pro snadnější obrábění půdy. Farmařské hry online vám zase umožní hrát hru spolu s přáteli. Takže, které jsou nejlepší farmářské hry na mobil a které farmařské hry online se opravdu vyplatí hrát?

Nejlepší farmářské hry

Farming Simulator

Jednu z nejpopulárnějších farmářských her na světě Farming Simulátor si rozhodně užijete. Kromě pěstování plodin a starání se o hospodářská zvířata zde najdete také lesnictví a trh (kde prodáváte vše co na farmě dopěstujete). Ve hře nechybí ani stroje, které vám při těžbě dřeva či při sklizni pomohou.

Vývojáři si na této hře dali záležet. Realistický děj, proměnlivé počasí, změna ročních období,... I díky tomu je Farming Simulator nejlepší farmářská hra na PC. Pokud hledáte farmářské hry na mobil, ohlédněte se po této hře. Sudé části tohoto farmářského simulátoru jsou vytvořeny právě pro mobilní telefony.


Farm Frenzy

Další z farmářských her Farm Frenzy získala i ocenění. Byla nejlepší neformální hrou v roce 2008 a hra Farm Frenzi 2 získala v roce 2009 uznání jako nejvhodnější hra pro rodiny s dětmi. Pokud hledáte dobrou farma hru ke stažení zdarma sáhněte právě po ní. Novější části hry si už musíte zakoupit.

V této hře se kromě pěstování a chovu zvířat setkáte is trhem, na kterém můžete to co na farmě dopěstujete prodávat. Získané finance můžete použít při rozvoji své farmy.h

Goodgame Big Farm

Farmářských her ke stažení do PC nebo mobilu je dost hodně. Jsou ale také farmařské hry online zdarma. Jednou z nich je i hra Goodgame Big Farm. Než se pustíte do hraní musíte si vytvořit svůj účet, jehož prostřednictvím se budete ke své hře dostávat. Vaším úkolem bude pěstovat plodiny a chovat zvířata. Vše co na své farmě vypěstujete následně prodáte na trhu. Za finance můžete svou farmu dále zvelebovat, pěstovat více plodin, chovat další zvířata a budovat další stavby.

Farmers Life

Další farma hrou na PC je hra Farmers Life . Děj hry začíná po druhé světové válce a vy začínáte jako farmář Kazimír od nuly. Kromě pěstování a chovu vás čekají i běžné starosti jako je sekání dřeva či oprava zemědělských strojů. Zároveň se musíte starat io své potřeby jako je hlad nebo žízeň. Ve hře se střídají roční období proto se budete muset postarat io to abyste v zimě nezamrzli. Při zkoumání okolí si dávejte pozor na ne zrovna příjemné sousedy a také na miny, které vás mohou připravit o život. Tuto farmářskou hru na PC si můžete zakoupit pouze pokud používáte operační systém Windows.

Farmers Dynasty

Poslední farmářskou hrou, kterou vám představíme je Farmers Dynasty. Tato hra v sobě spojuje prvky simulátoru a RPG. V této hře nezačínáte od nuly, ale získáte již zaběhnutou farmu. Vaším úkolem je starat se o ni a zvelebovat ji. Pěstování, chování a prodávání na trhu není vše co zde naleznete. Ve hře se setkáte is dalšími postavami, které potřebují vaši pomoc. Neodmítejte je. Odmění se vám. Takto můžete získat například starší traktor nebo jiný hospodářský stroj, který vám ve farmaření pomůže.

Pokud hledáte farmařské hry zdarma bez registrace stačí, když navštívíte webstránky s hrami. Na internetu jich najdete spoustu. Stačí si jen vybrat a pustit se hned do hraní.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist