Nejlepší cloudová úložiště zdarma!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Cloudová úložiště jsou velmi oblíbená. Poradíme vám jak vybrat to nejlepší. Můžete si v nich uložit dokumenty, videa, fotky či další soubory a údaje, ke kterým chcete mít vždy přístup. Kromě toho si v online úložišti soubory bezpečně zálohujete.

Ukládání dat, souborů či dokumentů na cloudová úložiště je stále populárnější. Velkou výhodou těchto úložišť je zálohování souborů, aniž byste manuálně kopírovali na externí nosiče. V případě ztráty zařízení (telefonu či notebooku) o údaje, které máte uložené na cloudu nepřijdete a snadno je získáte. Výhody cloudových úložišť jsou v tomto směru bezkonkurenční. Jejich nevýhodou je, že musíte být připojeni k internetu. Bez něj se ke svým souborům v cloudu nedostanete.

 

Cloudová úložiště

Co je cloudové úložiště? Úložiště je služba, kde si můžete ukládat své soubory. Je to něco jako virtuální hard-disk. Svůj úložný prostor máte na zabezpečeném serveru poskytovatele této služby. Online úložiště dat je vám tak přístupné z jakéhokoli zařízení. Stačí se jen přihlásit do svého účtu.

Za poskytnutí této služby a prostoru pro ukládání souborů si musíme stále častěji připlácet. Proto vás bude jistě zajímat jakou má úložiště cloudu cenu. Stále ale existují cloudová úložiště kde dostanete prostor zdarma.


 

Apple iCloud úložiště

Vybrat nejlepší cloudové úložiště nemusí být problém. Můžete si jej vybrat podle zařízení, které používáte. Výborné cloudové úložiště pro majitele zařízení Apple je iCloud. Pokud vás zajímá jakou má iCloud úložiště cenu tak vězte, že do 5 GB máte úložiště zdarma. Pokud potřebujete více můžete si jej zakoupit.

iCloud cena úložiště se při větším prostoru pohybuje od 0,99 centů výše. V závislosti na velikosti prostoru můžete mít až 2 terabajty za 9,99 euro měsíčně .

 

Mega úložiště

Cloudové úložiště Mega vám nabízí až 15 GB prostoru zdarma. Pokud by vám tento prostor nestačil nabízí úložiště Mega dalších 35 GB pokud si do 30 dnů od registrace stáhnete a instalujete i aplikaci. Pokud potřebujete prostoru více, musíte si jej zakoupit.

 

Google Drive (Google Disk)

Cloudové úložiště Google je asi všem uživatelům Google Chrome dobře známo. Osobní cloudové úložiště se váže k vašemu účtu. Zdarma získáte 15 GB. Dejte si ale pozor. Ukládá se sem všechno, mailová korespondence, Google fotky a také údaje, které si zálohujete ve smartphonu. Jedná se o nejpoužívanější a také nejlepší sdílené online úložiště. Toto cloud úložiště slouží pro všechny aplikace Google. Soubory, které chcete můžete sdílet s jinými lidmi, upravovat je a otevírat přímo v Google Drive.

 

OneDrive úložiště

Při srovnávání cloudových úložišť jistě natrefíte i na cloudové úložiště Microsof OneDrive. Jistě vás bude zajímat jaká je OneDrive velikost úložiště. Zdarma máte k dispozici 5 GB prostoru. Jako domácí cloudové úložiště vám to postačí. Pokud ale hledáte více prostoru, něco jako firemní cloudové úložiště můžete získat více prostoru. Až 5 TB k Office 365 pro 5 počítačů, tabletů a mobilních telefonů za pouhých 10 euro měsíčně. Úložiště OneDrive je tak dobrou volbou pro menší firmy.

 

Dropbox

Nejlepší cloudové úložiště může být i Dropbox. Zdarma sice získáte 2GB prostoru, ale používáním mobilní aplikace a doporučením přátelům můžete získat až 20 GB zdarma. Pokud vám tento prostor nebude stačit, můžete si jej zakoupit.

 

Jak vybrat cloudová úložiště?

Nejlepší cloudová úložiště mohou být pro každého jiná. Zatímco někomu bohatě postačí 15 GBMega úložišti zdarma, někdo potřebuje prostoru víc. Fotky Google jsou nejlepším online úložištěm fotek zdarma nemusí vám to stačit. Pokud hledáte vhodné cloudové úložiště pro firmy zaměřte se na možnost sdílení a při porovnávání nevynechejte jako ceny cloudových úložišť. Sdílená online úložiště vám umožní sdílet pracovní dokumenty s kolegy, pracovat na nich či je upravovat. Některá úložiště cloud nabízejí dražší placený prostor ale i více prostoru zdarma. U jiných zas sice získáte menší prostor zdarma, ale při zakoupení většího prostoru můžete zaplatit méně.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist