Nejlepší bezdrátová sluchátka 2022! Poradíme vám jaké vybrat!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Sportovní, herní nebo jen klasická bezdrátová sluchátka jsou v současnosti nejžádanějšími. Žádné kabely a snadné ovládání sluchátek – i taková jsou bezdrátová sluchátka. Poradíme vám jak vybrat nejlepší bezdrátová sluchátka.

Posloucháte hudbu nebo audioknihy? Pokud ano jistě vás napadlo pořídit si bezdrátová sluchátka. V současnosti se právě tento typ řadí k nejpoužívanějším i nejžádanějším sluchátkům na trhu. Jelikož nemají drát a propojují se se zařízením prostřednictvím bluetooth můžete narazit i na výraz bluetooth sluchátka.

Velký výběr kvalitních bezdrátových sluchátek může působit pro neznalé poněkud zmatečně. Existuje ale několik způsobů, jak si vybrat ta nejlepší bezdrátová sluchátka.

Jako první vás jistě napadne prohlédnout si test bluetooth sluchátek. Ať už si porovnáte nejlepší bezdrátová sluchátka 2021 nebo 2020 můžete zjistit, že vám nevyhovují. Testy bezdrátových sluchátek vás ale mohou navést na pár kousků, nad kterými začnete vážně přemýšlet.

Výběr můžete zúžit, pokud se podíváte na jaká mají bezdrátová sluchátka recenze. Nikdo vám o sluchátkách neřekne lépe než lidé, kteří je už mají a používají.


Jak vybrat nejlepší bezdrátová sluchátka

Existuje několik druhů bezdrátových sluchátek. Před jejich koupí si dobře rozmyslete na co je chcete používat. Jak vybrat nejlepší sluchátka podle použití?

Nejlepší bezdrátová sluchátka špunty (pecky) se vkládají přímo do uší. Jsou malé, lehké a můžete na nich upravovat hlasitost, přijímat telefonní hovor či vybrat si, kterou skladbu chcete poslouchat. Nejlepší bezdrátová sluchátka do uši kromě toho mají také docela slušný dosah, takže nemusíte nosit mobil vždy u sebe. Klidně ho můžete nechat i v druhém pokoji.

Pokud hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka pro sport můžete se ohlédnout po výše zmiňovaném typu, ale pozor zaměřte se na výraz „sportovní“. Nejlepší sportovní bluetooth sluchátka jsou lépe tvarovaná, nevypadnou z ucha ani při náročnějším pohybu, jsou odolná vůči potu a vlhkosti.

Nejlepší bezdrátová sluchátka přes hlavu (náhlavní) jsou mohutnějším typem sluchátek. Dáváte si je na hlavu a překrývají celý ušní boltec. I přes větší velikost jsou lehké a pohodlné a navíc, perfektně izolují okolní zvuk, vy posloucháte jen to, co jde přes sluchátka.

Podobný typ (náhlavní) naleznete, pokud budete hledat nejlepší bezdrátová herní sluchátka. Na rozdíl od výše zmíněných ale obsahují také mikrofon, který vám zajistí bezproblémovou in-game komunikaci.

Takže ještě dříve než si některé koupíte zamyslete se na co je budete používat. Herní bezdrátová (bluetooth) sluchátka jsou vhodná pro hraní, bluetooth sluchátka pro běhání jsou odlišná od nejlepších sluchátek pro telefonování nejlepší bezdrátová špuntová sluchátka vám zase nedopřejí tolik požitku z hudby jako nejlepší bluetooth sluchátka přes hlavu.

Sony True Wireless WF-1000XM4

Nejnovější, nejoblíbenější a nejlepší bezdrátová sluchátka s mikrofonem od Sony perfektně zapadnou do uší. V balení naleznete až tři velikosti nástavců, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe sedne. Výhodou je funkce rychlonabíjení, kdy za 5 minut nabíjení získáte 1 hodinu poslechu. Frekvenční rozsah je od 20 do 40 000 Hz. Poslech zajistí až na 24 hodin is nabíjecím pouzdrem. Jejich nevýhodou je vyšší cena. Pokud ale chcete nejlepší bezdrátová sluchátka od Sony lépe nenajdete.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Test True Wireless sluchátek zařadil mezi nejlepší  bluetooth sluchátka do uši i tento typ, i když jde o nejlepší Wireles sluchátka minulého roku. Nejde sice o levný typ, ale je podstatně levnější než výše zmiňovaná sluchátka. Vynikají skvělým zvukem, který je vhodný pro obrovské spektrum žánrů (frekvenční rozsah od 5 do 21 000 Hz). Na jedno nabití můžete poslouchat hudbu až 28 hodin. I když se nejedná otop bezdrátová sluchátka na sport jsou odolná vůči vlhkosti jako pot nebo mírný déšť.

Apple AirPods Pro 2021

Pokud hledáte nejlepší bezdrátová či bluetooth sluchátka pro iPhone sáhněte po těchto. Perfektně izolují okolní zvuk ale zároveň v nich najdete i funkci propustnosti, kterou pokud aktivujete (dotykem) uslyšíte okolní zvuk. Na jedno nabití vydrží 4,5 hodiny, s nabíjecím pouzdrem je můžete používat až 24 hodin. Tato ikonická sluchátka se přizpůsobí tvaru ucha a perfektně vám sednou. Recenze sluchátek řadí tento typ stále k nejlepším bezdrátovým sluchátkům pro iPhone.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Tyto nejlepší bezdrátová sluchátka Xiaomi vás nebudou stát mnoho. Můžete po nich sáhnout pokud hledáte nejlepší sluchátka kolem 20 euro. Nabitá sluchátka vydrží až 5 hodin pokud ale využijete i nabíjecí pouzdro můžete se těšit až na 20 hodin poslechu hudby. Jedním klepnutím můžete přijímat hovory nebo aktivovat hlasového asistenta.

Beats PowerBeats Pro

Tento typ sluchátek je vhodný pro všechny sportovce. Pokud hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka pro běhánívenku lépe nenajdete. Jsou odolné vůči prachu, potu a dešti, rychle se nabíjejí a při plném nabití vydrží až 9 hodin. Nechybí v nich funkce rychlonabíjení, kdy stačí 5 minut nabíjení a můžete sluchátka používat další 1,5 hodinu. Hudba ve sluchátkách se spustí hned jakmile si je nasadíte do uší. I když perfektně drží v uších obsahují ještě držáky za uši.

Vybrat vhodná bezdrátová sluchátka nemusí být velký problém. Testy sluchátek či recenze na bluetooth sluchátka vám mohou napovědět, která jsou ta nejlepší. K poslechu hudby v autobuse či poslechu audioknih nepotřebujete ta nejdražší sluchátka. Dobrá bezdrátová sluchátka vás nemusí stát stovky euro. Jaká bezdrátová sluchátka jsou pro vás nejlepší víte jen vy. Vybírejte si podle toho na co a kdy je budete nejvíce používat.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist