Nejlepší aplikace pro výuku angličtiny ZDARMA!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace pro výuku angličtiny v mobilu má mnoho výhod. Můžete se učit kdy chcete, můžete se učit anglická slovíčka, výslovnost či používat fráze v rozhovoru. Víte, která aplikace pro výuku angličtiny je nejlepší?

Není žádným tajemstvím, že cizí jazyk se můžete naučit i díky aplikaci. Existuje několik opravdu dobrých aplikací na angličtinu ale také jiný jazyk, které si můžete stáhnout zdarma. Nejlepší aplikace pro učení angličtiny vás kromě slovíček naučí i výslovnost a používání slovíček ve větách. Pokud nechcete nosit s sebou všude slovník, měli byste se začít učit anglický jazyk.

 

Aplikace pro učení angličtiny

Existuje množství aplikací angličtiny zdarma a ještě více si jich můžete zdarma vyzkoušet. Dobré je, když se cizí jazyk učíte pomocí dvou aplikací. Měli byste mít jednu aplikaci na učení slovíček a druhou aplikaci na výuku angličtiny kde se naučíte výslovnost. Na internetu najdete také aplikace angličtiny pro děti zdarma. Obsahují sice méně slovíček, ale jako začátek výuky cizího jazyka pro děti to bohatě stačí.

Aplikace na učení AJ má mnoho výhod. Učíte se vždy když máte čas, tempo si můžete určit sami a pokud vám nebude vyhovovat jeden program pro výuku angličtiny zdarma stáhnete si Google Play druhý. Pokud budete chtít některé aplikace umožňují účastnit se výuky angličtiny on line. Angličtina v mobilním telefonu má mnoho výhod. Takže, která je nejlepší aplikace angličtiny zdarma?


 

Duolingo

Duolingo angličtina je asi nejlepší aplikace pro učení angličtiny a dalších cizích jazyků. Můžete si stáhnout verzi zdarma, ale naleznete zde i placenou verzi. Tato angličtina do mobilu vás naučí základy anglického jazyka. Naučíte se anglicky nejen psát a číst ale také mluvit.

Pokud anglicky už jak tak víte můžete se v ní s touto aplikací zdokonalit. Jde ale také o výbornou aplikaci angličtiny pro začátečníky. Učení je založeno na systému odměn. Za každou zvládnutou lekci vás čeká odměna.

Duolingo aplikace je vhodná i pro učení se dalším jazykům.

 

Anglické příběhy

Pokud už z angličtiny pár slovíček víte, sejde se vám aplikace na zlepšení angličtiny. Právě taková je app Anglické příběhy. V této aplikaci pro výuku angličtiny zdarma naleznete mluvené příběhy v anglickém jazyce. Slovíčka, která ovládáte se tak naučíte používat ve slovních spojení a ve větách.

Příběhy můžete poslouchat nebo číst. Tímto způsobem se naučíte cizí jazyk rychleji a slovíčka si také lépe osvojíte. Zároveň jde io výbornou aplikaci na procvičování angličtiny.

 

Ewa

Aplikace angličtiny Ewa je dalším výukovým programem angličtiny, který si můžete stáhnout do mobilního telefonu. Pokud hledáte angličtinu pro začátečníky aplikace Ewa je přesně pro vás. Najdete zde ale i angličtinu pro pokročilé a můžete se naučit i tzv. byznys angličtinu. Pokud nebudete některému slovíčku

Cizí jazyk se v této aplikaci učíte kombinací čtení ale i mluvené řeči. V aplikaci na anglickou konverzaci můžete vést interaktivní rozhovory s postavami z filmů a seriálů. Pokud nebudete některému slovíčku rozumět nepotřebujete program na učení slovíček ani extra aplikaci na anglická slovíčka. V tomto mobilním programu si můžete jedním klepnutím slovíčko hned přeložit.

Zajímá vás kolik stojí aplikace Ewa? Nic. Tato všestranná aplikace pro učení jazyků je dostupná zdarma.

 

Angličtina pro děti

Jak už název napovídá aplikace Angličtina pro děti je určena pro ty nejmenší. V podstatě jde o aplikaci na anglická slovíčka zdarma. Děti se prostřednictvím obrázků naučí anglická slovíčka, číslovky, zvířata,...

Angličtina pro děti je aplikace, ve které naleznete pár slovíček. Tato aplikace s anglickými slovíčky dá dětem ale výborný základ, od kterého se mohou odpíchnout a pokračovat ve výuce jazyka jinou aplikací.

 

Babbel

Aplikace na učení angličtiny zdarma Babbel nabízí řadu cvičení pro výuku a zlepšení se nejen v angličtině, ale i dalších dvanácti jazycích. Další znejlepších aplikací pro výuku angličtiny obsahuje cvičení, která se zaměřují na mluvení, psaní a poslech.

Tato aplikace na naučení angličtiny je vhodná pro začátečníky ale i pokročilé. Učení anglických slovíček, frází, trénování výslovnosti,... Pokud by vám tato angličtina v mobilu nestačila můžete si pořídit vyšší verzi, která je již placená. Zaplikace na procvičování slovíček se po zakoupení budete moci účastnit kurzů, ve kterých se v jazyku rozhodně zlepšíte.


Chcete vědět jak se naučit anglicky rychle zdarma? Stáhněte si výukový program angličtiny. Cizí jazyk se můžete naučit klidně i cestou z práce nebo školy. Angličtina do telefonu se sejde nejen lidem, kteří se chtějí naučit tento jazyk, ale také lidem, kteří hledají aplikaci na procvičení angličtiny nebo se chtějí zaměřit na konkrétní konverzaci.

>Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist