Nejlepší aplikace pro rozpoznávání hudby zdarma

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Zaslechli jste známou melodii, ale nevíte z jaké písně je? Aplikace na rozpoznávání hudby vám s tímto menším problémem může pomoci. Rozpoznávání písní podle textu či krátké melodie je pro tyto aplikace hračkou

Jistě se vám už stalo, že jste zaslechli někde píseň a přemýšleli o jakou skladbu jde. I když jste dlouho přemýšleli název skladby či jméno interpreta vám na um ne a ne přijít. Na rozpoznávání hudby ale nemusíte jen namáhat své paměťové buňky. K rozpoznání písničky můžete využít i aplikace.

 

Aplikace na rozpoznání hudby

Ať už uslyšíte známou melodii z rádia nebo v nákupním centru s pomocí aplikací pro rozpoznání hudby můžete rychle a jednoduše zjistit o jakou skladbu jde.

 

Shazam

Shazam je jedna z nejlepších a nejpoužívanějších aplikací na rozpoznávání hudby na světě. Již po pár vteřinách melodie aplikace píseň rozpozná a zobrazí vám nejen její název ale i interpreta. Kromě rozpoznávání skladeb si můžete skladbu přehrát i na YouTube či získat text písně.


Jde o aplikaci na rozpoznávání hudby do iPhone, ale najdete ji i ve verzi pro Android.

 

Vyhledávač Google

Google rozpoznání hudby? Ano, pokud máte v mobilním telefonu app Google máte zároveň i aplikaci na rozpoznání písničky. Stačí jen otevřít aplikaci a kliknout na ikonu mikrofonu. Právě tato ikona se používá k vyhledávání pomocí hlasových příkazů a může vám i vyhledat skladbu. Po kliknutí na ikonu mikrofonu aplikace za pár vteřin rozpozná skladbu a může vám i nabídnout odkaz na její verzi na YouTube. Rozpoznání hudby Google je opravdu jednoduché a rychlé.

Google můžete použít i v případě, že potřebujete rozpoznat hudbu PC (pokud jej máte v počítači). Nemusíte si stahovat žádný další program pro rozpoznávání skladeb. Jen využijte toho, co už v počítači máte.

 

Rozpoznávání hudby

Rozpoznávání hudby je název aplikace, která do poslední tečky splní co má v názvu. Tato aplikace na rozpoznání písničky se snadno používá. Kromě rozpoznání skladby vám přehraje její část nebo vám umožní poslechnout si ji celou. Tuto aplikaci na rozpoznání hudbyAndroid si můžete stáhnout a používat zdarma.

 

Snapchat

Aplikaci rozpoznání hudby si nemusíte stahovat pokud máte v telefonu app Snapchat. Zjistit název písničky s touto aplikací je snadné. Otevřete aplikaci Snapchat a klepněte na fotoaparát. Chvíli podržte ao pár vteřin vám aplikace prozradí název skladby.

Všechny skladby, které prostřednictvím aplikace identifikujete se ukládají v sekci „Doplňkové služby“.

 

SoudHound

Najít písničku podle mlžení? Pokud vám běhá po rozumu jedna melodie ale nevíte z jaké písně je zkuste k tomu použít aplikaci SoundHoud. Tato aplikace na rozpoznávání písní dokáže rozpoznat i píseň, kterou budete zpívat nebo žvýkat vy.

 

Rozpoznání hudby online

Pokud si nechcete stahovat do mobilního telefonu žádnou aplikaci na rozpoznání písničkymůžete využít služeb některých webových stránek. Budete tak moci rozpoznat hudbu online, aniž byste si stáhli aplikaci. Jednou z nich je například stránka Midomi. Jakmile uslyšíte skladbu, jejíž název chcete znát klikněte na stránce na ikonu mikrofonu a za chvíli budete vědět o písni všechno.

Rozpoznat písničku online můžete také pomocí stránky Lyrster. Na této stránce můžete rozpoznat hudbu podle textu.

Ať už se rozhodnete vyhledat a stáhnout si app k rozpoznání hudby nebo využijete služby stránek k rozpoznání hudby online záleží na vás. Důležité je, abyste co nejrychleji zjistili co to hraje za hudbu. Zjistit název písničky podle melodie nebo textu je snadné, pokud víte jakou aplikaci nebo webovou stránku použít.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist