Nejlepší aplikace pro počítání kalorií – kalorické tabulky

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Počítání kalorií je nejlepší způsob, pokud jste se rozhodli začít hubnout. Kolik kalorií jste obdrželi vám pomohou zjistit kalorické tabulky. Najdete je v řadě aplikací. Kolik kalorií jste spálili zjistíte pomocí app ke cvičení.

Lidé mají dnes rádi kontrolu nad každým aspektem svého života. Oblíbenou a velmi populární činností je dnes počítání kalorií. Chcete vědět kolik kalorií jste ve formě jídla přijali, ale i kolik jste jich cvičením nebo chůzí spálili. Výpočet kalorií na hubnutí dnes ovládá asi každý, problém ale může způsobit množství kalorií v jídle. Hubnutí bez počítání kalorií funguje také, pokud ale chcete opravdu zhubnout zdravě a rychle kalorické tabulky v iPhone nebo Androidu přijdou vhod.

Kalorické tabulky aplikace - počítání kalorií

Výpočet kalorií ať už přijatých nebo spálených je dnes opravdu jednoduchý. Na internetu naleznete aplikace kalorických tabulek ale i aplikace na cvičení, které podle srdečního tepu vypočítají kolik kalorií jste spálili. Počítání kalorií při hubnutí je pro většinu lidí základem úspěšného hubnutí. Pro výpočet kalorií v jídle můžete použít různé aplikace na kalorické tabulky zdarma.

Kalorické tabulky

Kalorické tabulky app je výborná pokud chcete mít přehled nad tím kolik kalorií za den zkonzumujete a kolik jich vydáte. Stačí pokud budete v aplikaci zaznamenávat snědené potraviny a provedenou fyzickou aktivitu. S tímto programem si můžete hlídat denní příjem a výdej kalorií. Kalorické tabulky, aplikace zdarmatoho obsahuje mnohem více. Databáze s energetickými a nutričními hodnotami potravin se pravidelně aktualizuje. Vše co sníte můžete do aplikace uložit pomocí skenování čárového kódu.

I když je aplikace Kalorické tabulky zdarma zaměřena na příjem kalorií můžete ji propojit s aplikacemi na cvičení a na výpočet spálených kalorií (např. Google Fit). Že jde onejlepší kalorické tabulky zjistíte i podle toho, že po zakoupení premium verze můžete zjistit nutriční hodnoty potravin. Počítání makroživin vám pomůže iv případě pokud chcete nabrat svalovou hmotu a potřebujete v rámci posilování přijímat více bílkovin. Zároveň si můžete v aplikaci vybrat zda budete počítat kalorie nebo počítat kilojouly.


Kalorické tabulky Apple Watch – pokud si stáhnete verzi této aplikace pro iPhone můžete mít aplikaci Kalorické tabulky v hodinkách. Počítání kalorií s Apple Watch je díky této aplikaci opravdu snadné.

Yazio

YAZIO aplikace je dalším chytrým a užitečným programem do mobilních telefonů pro počítání kalorického příjmu. Tabulka pro počítání kalorií obsahuje seznam více než 2 milionů potravin. Výpočet denního kalorického příjmu není to jediné co apka dokáže. Můžete sledovat příjem bílkovin, sacharidů a tuků, sledovat svou hmotnost, vypočítat si BMI a mnoho dalšího. Sledování kalorií s touto aplikací bude opravdu jednoduché.

Yazio vs Kalorické tabulky? Vyzkoušejte obě aplikace a vyberte si tu, která vám více vyhovuje. Pravdou ale je, že Yazio zdarma sleduje i vaši fyzickou aktivitu a nabízí vám okamžitý přehled o tom, zda jste během dne více kalorií přijali nebo spálili. Při výběru aplikace se můžete zaměřit také na hodnocení. Prohlédněte si jaké má aplikace Kalorické tabulky recenze a srovnejte je s recenzemi app Yazio.

MyFitnessPal

Kalorické tabulky aplikace MyFitnessPal obsahuje. Celkově zde naleznete databázi s více než 14 miliony potravin. Výpočet kalorií za den, sledování aktivit, přizpůsobení cílů, rady od dietologa, stovky zdravých receptů, množství spálených kalorií,... Chcete-li hubnout výpočet kalorií pro hubnutí není s touto aplikací žádný problém. Díky řadě dalších nástrojů v aplikaci bude shazování hmotnosti opravdu jednoduché. Počítání kcal je jen částí aplikace. V app MyFitnessPal zdarma naleznete i evidenci kalorií (přijatých i spálených), můžete si vypočítat BMI nebo získat výpočet kalorií na den.

Fooducate

Dieta a počítání kalorií není nic pro vás? Chcete jen začít zdravěji žít a samozřejmě se i zdravěji stravovat? Potom byste si měli stáhnout aplikaci Fooducate. Počítání denního příjmu kalorií není jediné, zda tato aplikace dokáže. Nejprve si program přizpůsobte, zadejte svůj věk, pohlaví, výšku a váhu. Potom nastavíte své cíle a máte to. Můžete začít. Výpočet kalorií podle váhy vám umožní získat přesnější údaje o tom, kolik kalorií přijmout a kolik spálit pokud chcete hubnout. Kromě toho zde naleznete také kalorické tabulky pro výpočet prijatých kalorií. Počítání kalorií a jídelníček jsou pro úspěšné hubnutí základem. Tato aplikace vám zobrazí zdravé alternativy k vašemu jídlu. Budete si tak moci vybrat zdravější jídlo s menším počtem kalorií.

Výpočet kalorií a makroživin není s dobrou aplikací žádný problém. Chcete vědět počet kalorií avokáda nebo vepřového řízku? Kalorické tabulky zdarma vám prozradí přesné množství kalorií v různých potravinách. Aplikace pro počítání kalorií mají různé funkce. Výpočet příjmu kalorií při hubnutí je jen malou částí funkcí v mobilních programech. Pokud nevíte jak spočítat spálené kalorie stáhněte si některou z aplikací na cvičení, například app Runtastic. V aplikacích najdete i rady jak se zdravě stravovat, jak snížit příjem a zvýšit výdej kalorií a mnoho dalšího.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist