Nejlepší aplikace pro cvičení zdarma!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace na cvičení doma vám může ušetřit jak čas tak i finance, které byste investovali do návštěvy posilovny a fitness center. V aplikacích na cvičení naleznete tréninkové plány, řady trenérů i motivaci.

Nemusíte mít osobního trenéra pokud se chcete dostat do formy, rozhýbat se nebo jen udělat něco pro své zdraví. Vhodná aplikace na cvičení vám může splnit vše, co jsme zde zmiňovali. Mobilních aplikací pro sledování sportovních aktivit naleznete na internetu množství. Ať už hledáte aplikaci na cvičení doma zdarma, nebo aplikaci na cvičení zdarma iOS nemusíte se obávat. Představíme vám nejlepší aplikace pro cvičení zdarma.

 

Nejlepší aplikace pro cvičení

Chcete vědět jak cvičit s gumou? Přemýšlíte jak si sestavit trénink doma aby byl efektivní a účinný? Vnejlepší aplikaci pro domácí cvičení najdete také tréninkové plány, rady od trenérů či návody jak správně cvičit. Aplikace na posilování vám ukáží jak cvičit s vlastní váhou, aplikace na běhání zlepší vaši kondičku a najdete zde i aplikace na hubnutí. Ty jsou zaměřeny na konkrétní partie těla ale i na zlepšení kondičky a vyrýsování postavy.

 


Fitify: Fitness. Home Workout

Pokud budete hledat aplikaci na cvičení zdarma určitě se vám v prohlížeči zobrazí aplikace Fitify. S touto aplikací se dostanete do formy doma. Najdete zde cvičení s vlastní váhou, takže nepotřebujete navštěvovat posilovnu ani kupovat nákladné vybavení. V app Fitify zdarma naleznete více než 900 cvičení, osobní fitness plán, tréninky zaměřené na konkrétní část těla, různé typy tréninků, strečink, jógu a mnoho dalšího.

Stačí si jen vyhledat výraz „aplikace Fitify recenze“ a sami uvidíte, že jde onejlepší aplikaci na posilování, cvičení a také hubnutí.

 

7 Minute Workout

Tato aplikace na cvičení doma potěší hlavně ženy, které chtějí zhubnout rychle. Najdete zde různé typy cvičení zaměřené na hubnutí po dobu 30 dnů. Ať už chcete shodit ze hýždí, břicha nebo jen vyrýsovat postavu v této aplikaci najdete na to ideální trénink.

Tuto aplikaci na cvičení pro ženy si můžete stáhnout zdarma. Výmluvy typu „Nemám čas“ zde neplatí. Tréninky v aplikaci na domácí cvičení trvají jen 7 minut, ty si jistě najdete.

 

Trénink formou 30 denní výzvy

Hledáte aplikaci na domácí cvičení bez vybavení? Pak zkuste Tréning formou 30 denní výzvy. Tento program na cvičení vás postaví před 30 denní výzvu. Budete mít 30 dní na to, abyste ji splnili. Nápomocný vám bude cvičební plán. V aplikaci naleznete samozřejmě i návody jak dělat cviky správně. Náročnost tréninků se postupně zvyšuje a děláte-li vše správné výsledky do 30 dnů uvidíte.

Aplikace na cvičení zdarma v češtině je kompatibilní s mobilními telefony s Androidem ale také siPhone.

 

Strava

Pokud vám spojení cvičení aplikace nejde dohromady asi jste ještě neměli aplikaci Strava. Tato aplikace je sice určena především na běhání, túry či jízdu na kole ale pomůže vám udržet se v kondičce či shodit pár kilo. Proto jsme ji mezi appky na cvičení přidali. S aplikací Strava budete mít přehled o tom kolik km jste zaběhli nebo ujeli na kole, kolik kalorií jste při tom spálili a jakou nadmořskou výšku jste zdolali.

Pokud hledáte aplikaci na cvičení iPhone zdarma stáhněte si app Strava. Samozřejmě, že ji naleznete také ve verzi pro Android.

 

Adidas Running by Runtastic

Pokud vás program na cvičení doma nebaví, máme pro vás další aplikaci na běhání. Program cvičení v této aplikaci je nahrazen tréninky na běhání se zpětnou vazbou od trenéra.

S touto aplikaci na cvičení do mobilu se připojíte ke skupině uživatelů, kteří vám mohou poradit nebo vás motivovat v běhání. Aplikaci Adidas Running by Runtastic si můžete zdarma stáhnout do iPhone i do telefonu s Androidem.

 

Habitica

Aplikace zdarma na cvičení a zároveň RPG hra? Přesně tuto kombinaci naleznete v aplikaci Habitica. I když nejde přímo onejlepší aplikaci na cvičení doma jde o apku, která vás formou hry přinutí udělat něco pro své zdraví. V tomto programu si vytvoříte vlastní postavu. O její zdraví se staráte tím, že plníte body, které jste si stanovili jako je například běh, posilování, každodenní cvičení, zdravé stravování, .... tato aplikace vám pomůže vybudovat si návyk na cvičení.

Jaké cíle si stanovíte v této aplikaci je jen na vás.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist