Nejlepší aplikace pro běhání do mobilu zdarma

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace na běhání dnes naleznete v každém telefonu. Vybrat si tu nejlepší zadarmo je snadné, pokud víte, co by měla obsahovat. Pokud s běháním teprve začínáte můžete si stáhnout apku na běhání pro začátečníky, ve které najdete rady a typy od trenérů.

Aplikace na běhání zná asi každý. V mobilním telefonu minimálně krokoměr mají všichni. I když tato aplikace počítá jen kroky, které za den uděláte na internetu naleznete spoustu dalších aplikací na běhání zdarma. Při výběru aplikací pro běhání se stačí jen zaměřit na telefon, který máte. Vybrat si můžete aplikace na běhání Apple nebo aplikace na běhání Android.

 

Nejlepší aplikace pro běhání

Chcete si stáhnout nejlepší apku na běhání ale nevíte si z nabídky vybrat? Pro každého je ta nej jiná. Zaměřte se na to, co od aplikace očekáváte, jestli chcete sledovat své pokroky, chcete zaznamenávat i kvalitu spánku, jídla, nebo kromě běhu dělat i jiný sport? To vše a mnohem více funkcí můžete najít v nejlepších aplikacích pro běhání zdarma. Takže jakou aplikaci na běhání si stáhnout?

 


Runtastic

Runtastic je nejlepší aplikace na běhání, která přesně zaznamená každý běh. Aplikace přesně zaznamená pomocí GPS trasu, kterou jste proběhli , zobrazí vám kdy jste běželi nejrychleji, zjistíte náročnost trasy a spoustu dalšího.

Pokud hledáte výbornou aplikaci na běhání iPhone či do Androidu určitě si stáhněte Runtastic zdarma. Každý běh aplikace zaznamená a může vám dokonce i naplánovat trasu dalšího běhu. Chcete-li vědět jak začít s běháním, zda se zlepšujete a zda v tréninku nepolevujete tato aplikace vám to řekne.

 

Nike Run Club

Výborná aplikace na běhání pro začátečníky ale i pokročilé Nike Run Club obsahuje vše co na běh potřebujete. Najdete v ní i komplexního průvodce běháním, typy od trenérů, tréninkové plány a množství rad, které se začátečníkům sejdou. Tato mobilní aplikace na běhání monitoruje běh a vy získáte všechny informace, které potřebujete jako rychlost, čas, vzdálenost,... Takže, pokud nevíte jak začít běháním aplikace Nike Run Club vám poradí.

 

Strava

Aplikace na běh zdarma Strava ani není tak aplikace pro měření běhu, ale spíše sociální síť pro sportovce. Přesto je Strava na běhání výbornou aplikací. Najdete v ní funkci Segmentů, kde jsou trasy v různých délkách od uživatelů apky. Vaším úkolem je proběhnout trasu rychleji než ostatní. Samozřejmě, že aplikace zaznamenává i sportovní aktivity a porovnává je. Díky tomu můžete vědět, zda jste se zlepšili. Tuto aplikaci na běhání zdarma si můžete stáhnout do iPhone i Androidu.

 

Runkeeper

Pokud hledáte dobrou aplikaci na běhání Android může to být i apka Runkeeper. Tato přesná aplikace pro běhání je vytvořena pro fanoušky fitnessu. Díky ní získáte podrobné statistiky běhu nebo joggingu. Každý běh aplikace zaznamená a vy se můžete svými úspěchy pochlubit na Facebooku či Twitteru.

 

Aplikace s náramkem (hodinkami)

Dalším typem aplikací na běhání jsou apky, které fungují spolu s dalším zařízením. Nejčastěji jde o inteligentní hodinky nebo náramky, které zaznamenávají vaši aktivitu a následně ji přenesou do mobilního telefonu.

 

Zepp Life

Zepp Life je aplikace na běhání zdarma v češtině. Jelikož tuto aplikaci propojujete s hodinkami nemusíte mít při běhání mobil u sebe. Vaši aktivitu zaznamenají hodinky a když skončíte přenesou se údaje z hodinek (náramku) do aplikace. Jedná se o aplikaci na běh offine, údaje se přenesou prostřednictvím bluetooth .

Aplikace kromě běhu zaznamenává i další fyzické aktivity, počet kroků, jiné cvičení. Zároveň monitoruje srdeční tep, kvalitu spánku a může vás upozornit pokud příliš dlouho sedíte. Jak vidíte nejde čistě oaplikaci do mobilu na běhání, ale můžete se s ní věnovat více aktivitám a získat o nich podrobný přehled.

Podle toho jaké zařízení jste si pořídili stáhněte si konkrétní aplikaci. Téměř každé zařízení (inteligentní náramek, chytré hodinky) mají své vlastní aplikace. Faktem je, že tento typ apek zaznamená každý váš krok, jelikož náramek máte na ruce celý den, což v případě mobilního telefonu nemusí být.

Ať už hledáte aplikaci na běhání iPhone zdarma nebo do Androidu, zda chcete nejlepší aplikaci na běhání nebo aplikaci na chůzi vyzkoušejte jich více. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje a která přehledně zobrazuje vaše aktivity. Díky tomu budete vědět jestli a jak rychle se v průběhu zlepšujete.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist