NEJLEPŠÍ APLIKACE NA ÚPRAVU FOTEK V MOBILE – zcela zdarma!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace pro úpravu fotek vám může posloužit okamžitě jak fotografii pořídíte. Vybrat si ale tu nejlepší může být náročnější. Nabízíme vám nejlepší apky pro úpravu fotografií zdarma do iPhone i do mobilů s Androidem.

Nemusíte být fotografem abyste uměli udělat výbornou fotku. Ne každá je ale výborná a sem tam nějaká úprava přijde vhod. Aplikace pro úpravu fotek vám v tom mohou výrazně pomoci. Vybrat nejlepší aplikaci pro úpravu fotek může být náročnější, ale ne nemožné. Poradíme vám vhodné aplikace na úpravu obličeje, doporučíme vám mobilní program na úpravu fotek koláží a také nejlepší aplikace pro úpravu fotek zdarma.

Úprava fotek v mobilu má několik výhod. Mobilní telefony dnes přebraly i funkce fotoaparátů a fotíme s nimi vše co vidíme. Možná už máte v počítači nějaký program pro úpravu fotografií. Pokud ale nechcete pro každou jednu úpravu přenášet fotku z mobilu do počítače, sejde se vám i aplikace na úpravu fotek v mobilu.

 

Aplikace pro úpravu fotek zdarma

Dříve než si stáhnete aplikaci zkontrolujte zda je kompatibilní s vaším telefonem. Výraz v prohlížeči „iPhone úprava fotek“ vám zobrazí úplně jiné aplikace než kdybyste hledali aplikaci pro úpravu fotek Android. Nejlepší aplikace pro úpravu fotek zdarma naleznete jak na Google Play tak i v App Store.


Takže, pokud přemýšlíte v čem upravovat fotky na mobilu nebo jak vylepšit fotky v mobilu představíme vám nejlepší aplikace pro úpravu fotek zdarma.< /p>

 

Snapseed

Aplikace pro úpravu fotek od Google vás překvapí množstvím funkcí a nástrojů. Díky nim je dobrou konkurencí Photoshopu. Je to výborná aplikace na retušování fotek zdarma, můžete dát fotkám různé charaktery, použít filtry či kterýkoli z 29 nástrojů.

Aplikace Snapseed v sobě ukrývá kompletní editor fotografií, se kterým pořídíte profesionální fotografie. Můžete zde jednoduše měnit expozici, barvy či sytost nejen celé fotky, ale i vybraných částí.

Tuto nejlepší aplikaci pro úpravu fotek Android si můžete stáhnout a používat zcela zdarma bez jakýchkoli omezení. Pokud hledáte tuto aplikaci pro úpravu fotek pro iPhone, najdete ji na App Store (zde ).

 

PicsArt Photo Editor

Aplikace pro úpravu fotek PicsArt Photo Editor je dostupná zdarma. K fotkám, které upravujete můžete přidávat text, upravovat fotky a také vytvářet koláže. Tento program pro úpravu fotek obsahuje až 17 nástrojů, které naleznete v dolní liště apky. Nejde jen oaplikaci na ořezávání fotek, řadí se mezi nejlepší appky pro úpravu fotek. Můžete fotce přidat více světla, nálepky, kreativní filtry ....

Nemusíte hledat další aplikaci na úpravu fotek na Instagram, Facebook, ... s touto aplikací to zvládnete jednoduše a rychle.

Pokud potřebujete nejlepší aplikaci pro úpravu fotek iPhone zdarma můžete si stáhnout tuto apku (zde< /a> ) Na našich stránkách naleznete také verzi tohoto mobilního programu i pro Android ( zde ).

 

PhotoRoom

Výborní program pro úpravu pozadí fotek do mobilu se jmenuje PhotoRoom. Využijete ji hlavně pokud chcete změnit či odstranit pozadí z fotografie. To ale není vše co tato aplikace pro úpravu fotek iPhone zdarmao (je také verze pro Android) zvládne.

PhotoRoom si můžete zdarma stáhnout v základní verzi. I když některé funkce budou pro vás nedostupné pohodlně si vystačíte s těmi, které můžete mít zdarma.

 

Canva

Úprava fotek v telefonu s aplikací Canva bude jednoduchá i pro začátečníky. Aplikace zdarma pro úpravu fotek Canva obsahuje tisíce šablon, stovky druhů písma a několik desítek filtrů. Úprava fotek v mobilu s touto aplikací je jednoduchá a rychlá. Dokonce si v ní můžete vytvořit i koláže, plakáty či firemní logo.

Nejde jen o nejlepší aplikaci pro úpravu fotek iPhone, ale také pro Android. Na internetu naleznete také verzi tohoto programu pro úpravu fotografií pro počítače.

 

Pixlr

Úprava fotek na iPhone či Androidu bude jednoduchá a hlavně zdarma i s aplikací Pixlr. Ať už hledáte aplikaci na úpravu selfií či běžných fotografií na tuto aplikaci na úpravu fotek zdarma se můžete spolehnout.

Pokud si do mobilu nechcete stahovat žádnou apku na úpravu fotek můžete využít služeb stránek, které vám umožní upravit fotografii online. Aplikace pro úpravu fotografií online je také Pixlr. Výhodou této aplikace je fakt, že online úprava fotografií je možná jak z Androidu, iPhone tak z počítače.

Aplikace pro úpravu fotografií zdarma vám umožní upravovat fotky přímo v mobilním telefonu. Jakmile fotografii pořídíte můžete ji upravit, oříznout, zesvětlit, přidat text, nálepky či efekty a zavěsit na internet. Je jedno jestli chcete provést úpravu fotek iPhone nebo úpravu fotek Android, aplikací, které můžete zdarma použít je dost. Ty nejlepší jsou ve verzích kompatibilních jak s Androidem tak s iPhone.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist