Nejlepší APLIKACE NA SLEDOVÁNÍ TELEFONU ZDARMA!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace pro sledování telefonu vám může najít ztracený nebo ukradený mobil. Sledovací aplikace vám umožní i mobil zamknout nebo vymazat jeho obsah. Můžete sledovat také aktivitu dětí na mobilu, jejich komunikaci na soc. sítích a jejich pohyb.

V dnešní době máme v mobilních telefonech uloženo všechno. Pomalu ale jistě nahrazují počítače, máme v nich rodinné fotky, videa či kontakty na důležité lidi. Ztráta mobilu jistě zabolí každého. Nejen pro hodnotu zařízení ale i pro množství souborů, kontaktů a fotografií, které si v telefonech uchováváme. Aplikace pro sledování telefonu vám může najít ztracený nebo ukradený mobilní telefon. Aplikace do mobilu pro sledování můžete využít i pro sledování dětí.

 

Sledování mobilu

Ke sledování telefonu existuje řada aplikací. V závislosti na funkcích v aplikaci a vašich nárokech si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Zatímco některé aplikace vám umožní jen sledovat polohu telefonu pomocí GPS v jiných najdete pokročilejší funkce. Nemusíte zůstat jen při sledování dětí přes mobil můžete i sledovat aktivity na mobilu, nahrávat hovory, monitorovat sociální sítě nebo získat vzdálený přístup ke kameře.

Zda se již rozhodnete stáhnout aplikaci pro sledování telefonního čísla, nebo aplikaci pro sledování polohy záleží jen na vás. Aplikace můžete využít pro sledování dětí, ale můžete získat i aplikaci pro sledování partnera. Chcete-li umět jak sledovat mobil manželky, nebo potřebujete zjistit polohu cizího telefonu čtěte dále.


 

Kde je můj droid? – sledování mobilního telefonu

Výborná aplikace pro sledování telefonu. Pomocí GPS vám app Kde je můj droid? prozradí polohu vašeho ztraceného telefonu. Pokud vám byl mobil ukradený můžete s touto aplikací vymazat jeho obsah nebo uzamknout mobil na dálku. Zároveň vás aplikace upozorní, pokud se změní vaše SIM karta nebo telefonní číslo.

Sledování mobilu přes GPS je v této aplikaci velmi přesné. Aplikaci sledování polohy telefonu můžete využít i pro sledování pohybu dětí. Budete tak vědět vždy, kde se právě nacházejí. Základní verze aplikace je zdarma. Chcete-li získat více funkcí musíte si zaplatit výše verzi apky. Získáte tak i vzdálený přístup ke kontaktům a kameře. Aplikace vám umožní pouze sledování polohy Android. Pokud používáte iPhone můžete si stáhnout jinou aplikaci, kompatibilní s vaším zařízením.

 

Nejdi mé zařízení – sledování mobilu přes Google

V této aplikaci sledování mobilu najdete hned tři funkce, které můžete zdarma využít. První je sledování polohy telefonu Android. Díky tomu zjistíte, kde se mobil nachází. Další funkcí je automatické vyzvánění mobilu pokud se k místu kde je telefon přiblížíte. Poslední funkcí je vymazání a uzamčení telefonu.

Aplikace Nejdi mé zařízení je na  sledování polohy mobilního telefonu< /strong> výborná. Je ale vhodná jen pro sledování polohy mobilu, nikoli pro sledování aktivit na mobilu.

mSpy – sledování telefonu partnera

Nejlepší aplikace pro sledování telefonu a aktivit. Tato sledovací aplikace vám umožní sledovat telefon, aniž by o tom děti nebo partner věděli. Skryté sledování telefonu prostřednictvím aplikace mSpy vám umožní přístup ke veškeré komunikaci na sledovaném telefonu, získáte přístup k datům prohlížeče, kontaktům, zprávám a také k sociálním sítím (WhatsApp, Facebook, Telegram,...). Sledování polohy dětí je zajištěno přes GPS.

Pro sledování druhého telefonu je třeba získat i povolení ze sledovaného mobilu. Neplatí to ale v případě této aplikace. Zda tuto aplikaci použijete si dobře rozmyslete. Sledování cizího mobilu (hlavně pokud chcete sledovat mobil partnera) není zrovna legální. Sledování mobilu na dálku přes aplikaci mSpy si můžete zdarma vyzkoušet na jeden měsíc. Následně si aplikaci musíte zakoupit.

Tuto aplikaci můžete využít pokud hledáte program pro iPhone pro sledování polohy nebo aktivit na mobilu. Samozřejmě, že naleznete také verzi pro Android.

Family Locator – aplikace pro sledování dětí

S touto aplikací můžete sledovat polohu mobilních telefonů vaší nejbližší rodiny a zároveň zůstat s nimi vždy v kontaktu. Nejde jen oaplikaci pro sledování pohybu jedné osoby ale celé rodiny. K sledování mobilu dětí nebo partnera je nutný i jejich souhlas. Pokud jej nedostanete aplikace mobil nebude sledovat.

Friend Locator – sledování podle mobilního čísla

Aplikace Friend Locator je apka pro sledování telefonu podle čísla. Čísla, která chcete sledovat si musíte do aplikace zaregistrovat. Aplikace tak bude sledovat mobilní čísla, která zná.

 

Aplikace pro sledování telefonu

Sledování mobilu online, sledování mobilu podle čísla, nebo sledování polohy,... mobilní telefon můžete sledovat různými způsoby . Možná již máte v mobilní aplikaci, kterou pro sledování polohy můžete použít. Většina těchto aplikací vám umožní sledování telefonu zdarma, takže stačí tyto funkce jen využít.

Google Mapy - sledování polohy telefonu

Program pro sledování telefonu je také app Google Mapy má v mobilním telefonu staženo asi každý. Kromě navigace vám aplikace umožní i sledování pohybu a polohy telefonu. V aplikaci naleznete také funkci sledování polohy cílového zařízení prostřednictvím funkce pro určování polohy v reálném čase. Ať už chcete sledovat polohu iPhone nebo Androidu můžete k tomu použít tuto aplikaci.

WhatsApp – sledování přes mobil

Aplikace WhatsApp se často používá jako komunikační aplikace. Jde ale io dobrou aplikaci pro sledování polohy. Jak zjistit polohu telefonu přes WhatsApp? Svou aktuální polohu můžete prostřednictvím aplikace sdílet s jinými účastníky chatu. I když nejde přímo o aplikaci na sledování, můžete ji využít pokud se máte s někým setkat v cizím městě. Stačí pokud budete sdílet polohu navzájem a na mapce se uvidíte. Sdílení polohy můžete kdykoli zrušit.

Sledování dítěte přes mobil je užitečné. Můžete se tak dozvědět, kde se vaše dítě nachází. Pokud očekáváte od aplikace pro sledování dětí více, můžete si stáhnout aplikace, které vám umožní sledovat i aktivity na jiném telefonu. Pro sledování polohy mobilu využívají programy GPS, proto je důležité abyste apke povolili přístup minimálně k této funkci. Program pro sledování mobilu můžete využít také ke sledování partnera. V tomto případě si ale zvažte své kroky. Sledování mobilu jiné osoby je zásah do jejího soukromí. Jak by se líbilo vám, kdyby někdo sledoval váš mobil, aniž byste o tom věděli?.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist