Nejlepší aplikace na ROZPOZNÁVÁNÍ ROSTLIN ZDARMA

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Aplikace na rozpoznávání rostlin se řadí mezi užitečné aplikace. Vyberte si nejlepší apku pro rozpoznávání květin, rostlin, bylin, stromů a hub. Poznávejte rostliny pomocí fotografie nebo si ji najděte v atlasu rostlin.

Pěkné počasí přinutí nejednoho z nás projít se. Po toulkách přírodou natrefíme na množství rostlin, které neznáme. Aplikace pro rozpoznávání rostlin vám může prozradit, jak se objevené rostliny jmenují. Některé aplikace vám prozradí o rostlinách i něco víc, zda jsou jedovaté, trvalky, chráněné nebo mají léčivé účinky. Atlas rostlin do mobilu, aplikace na rostliny nebo online rozpoznávání rostlin – chcete-li se dozvědět jakou rostlinku jste právě našli můžete to zjistit několika způsoby.

Aplikace na rozpoznání rostlin

Aplikace na poznávání rostlin vám prozradí o rostlinkách všechno. V závislosti na typu aplikace můžete do mobilního telefonu získat atlas rostlin, ale můžete i rozpoznat rostlinu podle fotografie. V tomto případě stačí rostlinu jen vyfotit a aplikace zjistí co je to za rostlinu.

PlantSnap

Nejlepší aplikace na rozpoznávání květin, bylinek, kaktusů, stromů nebo hub. Aplikace PlantSnap funguje na jednoduchém principu. Aplikace rozpoznává rostliny na základě fotografií nebo dříve pořízeného obrázku, počkáte pár vteřin a aplikace vám nabídne alternativy rostlin, kterým je nasnímaná rostlina nejpodobnější.

Tato aplikace pro rozpoznávání rostlin zdarma výborně funguje v mobilních telefonech s Androidem ale i v iPhonech. V programu naleznete více než 316 tisíc druhů rostlin. S touto aplikací můžete poznat strom podle listu. Zrovna stačí nasměrovat mobil s otevřenou aplikací na dopis.


PlantNet

Hledáte aplikaci na rozpoznání rostlin Android? Potom aplikace PlantNet zdarma je přesně to co hledáte. Rozpoznávání rostlin s touto aplikací je snadné. Jak funguje PlantNet? Aplikace rozpoznává květiny a další rostliny pouhým nasnímáním telefonem. Tato aplikace na rozpoznání rostliny si poradí hlavně s polními květy.

Jak jsme zmiňovali, je to výborná aplikace pro rozpoznání rostlin pro Android. Ale klidně po ní můžete sáhnout i když hledáte aplikaci na rozpoznávání rostlin iPhone.

PlanID

PlantID aplikaci si můžete stáhnout do mobilních telefonů. Pokud ale hledáte stránku na rozpoznávání rostlin online pak to je právě PlantID. Otevřete si stránku a nahrajete do ní fotku rostliny.

Tato aplikace na rostliny vám prozradí i jakou nemocí rostlinka trpí a jak ji vyléčit.

Google

Možná si to ani neuvědomujete, ale minimálně jeden atlas rostlin online už ve svém telefonu máte. Samotný prohlížeč Google je dobrou aplikací pro rozpoznávání květin, stromů, rostlin nebo bylinek. Rozpoznávání rostlin Google je snadné. Otevřete Google, přejděte na Google obrázky a nahrajte fotku rostliny. Prohlížeč vám následně zobrazí podobné obrázky a mezi nimi lze i obrázek rostliny, kterou chcete poznat.

Stejným způsobem můžete využít i app Google Lens, která je zaměřena na vyhledávání obrázků.

Atlas rostlin

Nejlepší atlas rostlin, které se běžně u nás vyskytují naleznete v app Atlas rostlin. Tato aplikace na rozeznání květin, rostlin ale i hub obsahuje i originální kresby českého malíře a ilustrátora knih Květoslava Híska.

Co je to za květ?

Aplikace s příznačným názvem vám pomůže poznat především květiny. Aplikace rozpoznává rostliny na základě fotografie. Jelikož se ale jedná především oaplikaci na rozpoznání květin můžete je identifikovat i zadáním kritérií do apky. Zadejte barvu květiny, množství okvětních lístků, ... a aplikace vám zobrazí výsledky, které odpovídají zadaným kritériím.

Rozpoznávání rostlin přes aplikaci je opravdu jednoduché. Stačí jen zapnout aplikaci a nasnímat rostlinu, o které se chcete dozvědět více. Kromě názvu rostliny se dozvíte o ní i něco víc. Aplikace na rostliny vám umožní i zjistit jakými chorobami rostliny trpí, jak je rozmnožovat nebo pěstovat
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist