Nejlepší APLIKACE NA KOLA zdarma

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte jaká aplikace na kolo zdarma je nejlepší? Můžete si stáhnout apku na kolo, která vám poskytne spoustu údajů z každé trasy, kterou ujedete. Také můžete mít v mobilu cyklonavigaci s cyklo trasami zdarma.

Jezdíte často na kole nebo jste se jen rozhodli zapojit do kampaně „Do práce na kole“ jistě se vám sejde nějaká aplikace na kolo. Minimální cyklistická navigace nebo aplikace na měření km na kole by měl mít v mobilním telefonu každý, kdo alespoň čas od času sedne na kolo. Která aplikace pro cyklisty je nejlepší?

 

Aplikace na kolo

Existuje množství aplikací, které sledují váš tep, monitorují spánek nebo počítají kroky. Jsou také různé aplikace na cvičení s tréninky ale i navigace do auta či na turistiku. Co řeknete ale například na aplikaci s cyklostezkami, nebo apku, která bude zaznamenávat kolik km jste na kole ujeli.

Pokud přemýšlíte jak zaznamenat trasu, kterou chcete ujet, pokud nevíte jaké mapy na kolo jsou nejlepší či která aplikace na kolo měření kilometrů je nejlepší nechte si poradit.


 

Strava

Aplikace Strava je univerzální aplikací pro cvičení, běh, turistiku a také na jízdu na kole. Aplikace zaznamenává váš výkon, trasu a délku kterou jste ušli. S touto apkou můžete své výkony porovnávat s dalšími uživateli. Zároveň se můžete během svých výletů podělit o fotografie nebo komentovat fotografie dalších lidí.

Strava je aplikace na kolo zdarma, kterou si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem i do iPhone.

 

DPNB – Do práce na kole

Do práce na kole aplikace je určena pro všechny, kteří se zapojili do stejnojmenné kampaně. Tato aplikace na jízdu na kole zaznamenává jen počet jízd, množství ujetých kilometrů a množství ušetřeného CO2 kdybyste stejnou trasu ujeli autem.

Záznam trasy na kole nebo cyklostezky aplikace neobsahuje. Je opravdu vhodná jen pro lidi, kteří se rozhodli vyměnit cestu autem do a z práce za kolo. Chcete-li získat dopracenakolu aplikaci je lepší pokud budete vyhledávat výraz aplikace DPNB.

 

Cyclemeter

Aplikace Cyclemeter< /a> je nejlepší aplikace na kolo. Ať už jezdíte po městě, trénujete v přírodě nebo hledáte aplikaci na kolo na horskou cyklistiku tato aplikace je to, co hledáte. Tato aplikace pro jízdu na kole zaznamená úplně všechno. Pokud hledáte aplikaci tachometr na kolo našli jste ji. Je dokonce přesnější než tachometr, zaznamená ujetou trasu, výkon promítne do grafů, můžete v ní sledovat mezičas, počet okruhů. Pokud trénujete tato aplikace vám pomůže. Aplikace měří i čas kola takže snadno zjistíte, kdy jste nejrychlejší a kdy už nezvládáte.

Aplikace zaznamená i srdeční tep, rychlost jízdy nebo vám zobrazí, kde se právě nachází váš člen rodiny či známý. Nejlepší aplikace na kolo Android či iPhone vám poskytne množství údajů z každé jedné trasy. S touto aplikací získáte cyklocomputer do mobilu.

 

Navigace na kolo

Hledáte cyklo mapy do mobilu? Aplikací s navigacemi na kolo je několik. Nemusí jít vždy jen o samotné navigace, ale můžete s nimi měřit i vzdálenost, rychlost, srdeční tep a mnoho dalších parametrů. Pokud ale aplikaci na kolo, která zaznamenává všechny možné údaje nepotřebujete, ale hledáte spíše navigaci pro kolo s cyklostezkami můžete si je stáhnout.

 

Google Mapy

Možná si to ani neuvědomujete, ale navigace na kolo se už možná ve vašem mobilním telefonu nachází. I když app Google Mapy je určena hlavně pro automobily využít ji můžete také jako navigaci na kolo do mobilu. Je to nejznámější aplikace pro cyklisty Android, ale můžete si ji klidně stáhnout i pokud hledáte aplikaci na kolo iPhone.

 

Bikemap

Aplikace na cyklostezky Bikemap vám umožní plánovat si nejen výlety na kole ale také zaznamenávání tras, rychlosti, vzdálenosti, stoupání či dalších údajů. Nejlepší aplikace pro cyklostezky je ta, která obsahuje téměř všechny cyklostezky. A přesné v app Bikemap je najdete. V aplikaci najdete cyklostezky nejen ze Slovenska ale z celého světa.

Tato cyklistická aplikace vám umožní plánovat trasy podle délky, stoupání, povrchu, typu kola,... Tuto aplikaci pro cyklisty oceníte i když se pohybujete v místech, kde není signál. Aplikace tras na kolo funguje také offine. Offiny mapy a trasy v aplikaci si vystačí is GPS.

 

Mapy CZ

Aplikace Mapy CZ je výborná aplikace na cyklistiku. I když ji využíváte převážně jako navigaci do auta můžete ji použít také jako cyklonavigaci. Aplikace na kolo v slovenštině, češtině a dalších jazycích se snadno používá a můžete ji používat i když nemáte zrovna připojení na internet. Stačí jen povolit GPS a můžete prohlížet cyklistické trasy v aplikaci.

Ať už hledáte cyklistické aplikace Android, aplikace pro cyklisty iPhone nebo Apple Watch navigaci kolo můžete si je stáhnout i zdarma. Cyklistické aplikace nemusí být určeny pouze pro cyklisty, mohou klidně měřit i počet kroků a vzdálenost při túře, měřit váš tep při cvičení nebo rychlost běhu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist