Nejlepší APLIKACE DO AUTA ZDARMA

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Pokud často trávíte čas za volantem automobilu sejdou se vám aplikace do auta. Nejde jen o navigace. Tyto aplikace vás mohou informovat o aktuální dopravní situaci, zavolat záchranku nebo zpříjemnit dlouhou cestu dobrou hudbou.

Aplikace do auta mohou každému řidiči usnadnit jízdu. Nemluvíme jen o navigaci do auta případně o mapách ale io množství dalších aplikací, které vám při cestování pomohou. Jak propojit telefon s autem, která je nejlepší aplikace navigace do auta, nebo kterou aplikaci kamery do auta vybrat? Poradíme vám, které aplikace do auta byste ve svém mobilním telefonu měli mít.

 

Aplikace do auta

Android Auto aplikace

Auto Android je aplikace, která rozhraní vašeho telefonu zobrazí v obrazovce vašeho auta. Můžete tak pohodlně využívat mobilní funkce vedle řízení auta. Abyste dostali Android do auta stačí jen propojit aplikaci s vaším autem. Následně můžete ovládat aplikace v mobilu prostřednictvím obrazovky v autě. Nainstalovat aplikaci Android Auto do auta je opravdu jednoduché.

Chcete vědět které aplikace jsou kompatibilní s Android Auto? Je jich dost mnoho, ale určitě to nejsou všechny, které naleznete. Přidat aplikaci do Android Auto je snadné. Stačí si jen stáhnou aplikaci a podporuje-li i Android Auto zobrazí se v rozhraní.


Pokud vlastníte zařízení Apple aplikaci Android Auto nevyužijete. Vhodnou alternativou pro majitele iPhone je aplikace AppleCarPlay.

Ať už hledáte aplikaci do auta Android nebo iPhone určitě najdete spoustu programů, které můžete používat zdarma. První a asi i tou nejdůležitější je navigace.

 

Google Mapy

Možná už ve svém mobilním telefonu máte app Google Mapy. Jedná se o mapy s navigací, které vám zároveň mohou zobrazit restaurace, hotely atp. Do aplikace stačí zadat adresu cílového místa a zobrazí se vám nejbližší trasa.

Tato aplikace navigace do auta vám zobrazí i aktuální omezení na silnici. V tomto případě je ale nutné abyste byli online. Google Mapy je dobrá aplikace do Android Auto.

 

Waze

Aplikace Waze do auta je další výbornou navigací, která vás bude také informovat o omezeních, zácpách a dalších problémech na cestě. Do této aplikace totiž přispívají její další uživatelé, takže všechny informace jsou zaručeny a ověřeny. I v tomto případě můžete nainstalovat aplikaci do Android Auto.

 

Zelená vlna

I když nejde o nejlepší navigaci do mobilu je app Zelená vlna velmi užitečná. Je to nejlepší aplikace pro dopravu. Získáte s ní kompletní dopravní zpravodajství ze Slovenska. Dopravní nehody, průjezdnost, měření rychlosti, uzávěrky, zácpy, omezení, .... o tom všem se prostřednictvím této aplikace dozvíte.

Dopravní nehodu můžete přes aplikaci i nahlásit nebo si prohlédnout dopravní kamery na našich cestách.

 

155.cz

Zavolat rychle záchranku můžete s aplikací 155.cz. Nemusíte vytáčet žádné číslo stačí jen podržet ikonu sluchátka na 4 sekundy. Hned vás apka spojí se záchrannou službou a zároveň i vaši lokalizaci. Záchranáři tak budou vědět hned kam mají vyrazit.

 

Eznamka

Pokud jezdíte po zpoplatněných silnicích a dálnicích potřebujete eZnámku. Stažením aplikace eznamka si můžete známku koupit přímo z mobilního telefonu. Aplikace zároveň sleduje platnost známky.

 

Moje Auto

Moje auto aplikace, která vám zodpoví řadu otázek ohledně vašeho auta. Ideální aplikace pro správu auta, nebo aut (pokud jich máte více). Zjistěte kolik vás stojí vaše auto - pohonné hmoty, olej, kontroly, údržba,...

Kamera do auta

TrueCam je značka známých kamer do auta. Pokud používáte tento typ, měli byste si pro její ovládání stáhnout do telefonu TrueCam aplikaci. Aplikaci do auta na kameru byste měli určitě mít, pokud se kameru rozhodnete v autě používat. Pomocí kamery můžete nahrávat cestu nebo si uložit záznam z ní v případě havárie.

 

Extra aplikace do Android Auta

Drive ZSE

Drive ZSE je aplikace pro všechny majitele elektromobilů. Přes tuto aplikaci můžete vyhledat a rezervovat si nabíjecí stanice. Zároveň vás bude informovat o stavu nabíjení a také dostupnosti stanic. Zajímavou funkcí je nabíjení pomocí QR kódu.

Android aplikace do auta vám mohou usnadnit a také zpříjemnit jakoukoli dlouhou cestu. Navigace do auta, aplikace vám ukáží cestu, dopravní servis vám řekne o aktuálním dění na silnici a například aplikace Spotify vám umožní přístup k milionům písní, které můžete poslouchat zdarma. Nemusíte přemýšlet jak nainstalovat aplikaci do auta. Aplikaci můžete používat prostřednictvím apky Android Auto.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist