Kde stáhnout AUDIOKNIHY ZDARMA?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Čas na knihu je třeba si najít. Čas na audioknihu je vždy. Oproti filmům, knihám a e-knihám má audiokniha jedno velké plus – poslouchá se a vy tak můžete při poslechu převyprávěné knihy dělat cokoliv jiného.

Čas na knihu je třeba si najít. Čas na audioknihu je vždy. Oproti filmům, knihám a e-knihám má audiokniha jedno velké plus – poslouchá se a vy tak můžete při poslechu převyprávěné knihy dělat cokoli jiného.

Dáváte přednost knihám před filmem? Když jedete na dovolenou máte s sebou kufr plný knih? Pokud si opravdu odpočinete jen s knihou v ruce máme pro vás jednodušší a podstatně snazší řešení – audioknihy. Jízda autem, poslech před spaním se sluchátky v uších, během vaření nebo pohádka ve formě audioknihy dětem před spaním mohou být příjemným zpestřením běžných činností.

 

Co je audiokniha?

Audiokniha, jak název napovídá je zvuková kniha, tedy zvukový záznam čteného textu – knihy. Ne vždy jde o přesný záznam, někdy může jít io zkrácenou verzi originální knihy. Jejich velkou výhodou je, že audioknihy ke stažení zdarma jsou a můžete si legálně stáhnout.


Možná vám teď přišli na um e-knihy. E-knihy zdarma si dnes může stáhnout a přečíst kdokoli. Buďte o krok vpřed a stáhněte si audioknihy zdarma. Nemusíte si vyhradit čas na čtení, můžete celou knihu poslouchat a při tom dělat cokoliv. Nemusíte čekat do večera, abyste si udělali čas pro sebe a konečně se dočetli kdo je ve vaší detektivce vrahem. Můžete si to poslechnout i během jízdy domů z práce, při žehlení nebo relaxování ve vaně či práci na zahradě.

Mluvená kniha, kniha k poslechu či kniha do ucha – audioknihy mají několik pojmenování. Knihy pro poslech ke stažení můžete mít i vy. Stačí jen vědět kde si je stáhnout zdarma, případně za menší členský poplatek, nebo symbolickou cenu.

 

Kde stáhnout zdarma audioknihy

Audioknihy zdarma jsou stále oblíbenější. Nemusí jít vždy jen o bestsellery, ale také o naučné motivační knihy, knihy v cizích jazycích (zdokonalíte se v jiných jazycích), nebo o pohádky pro nejmenší.

Tak jak si kupujete normální knihy můžete si nakoupit i audioknihy, pokud ale víte kde hledat, nemusíte za ně platit a můžete si stáhnout audioknihy zdarma. Najdete zde spoustu žánrů od detektivek, přes romantické romány až po pohádky pro děti.

Pokud nevíte jak poslouchat audioknihy jde to úplně jednoduše. Pokud je nahrána audiokniha na CD, potřebujete CD přehrávač, ale dnes najdete většinu audioknih ve formátu MP3. Do svého mobilního telefonu si můžete stáhnout audioknihy MP3 a poslouchat vždy, když budete chtít. Také si můžete stáhnout aplikaci, pomocí které audioknihu do mobilu nahrajete. Pokud máte v mobilním telefonu čtečku knih může mít zabudovaný program i na audioknihy – čtečka audioknih.

 

Audioknihy zdarma

Pokud vás audioknihy zaujaly, měli byste se po nějakých zajímavých knihách ohlédnout. Stáhnout audioknihy zdarma není tak těžké jak se zdá. Můžete si vybrat z různých žánrů a do prohlížeče zadat výraz Audioknihy sk, Audioknihy cz.

Pokud někde natrefíte na výraz audioknihy download, případně audioknihy free rozhodně bude ta stránka stát alespoň za prohlédnutí. Možná tam natrefíte na titul, který už déle hledáte. Pokud budete mít smůlu zkuste se podívat po stránkách s nabídkou levné audioknihy.

Audioknihy ke stažení naleznete i na stránkách s filmy – audioknihy ulož to je jednou z těch nejznámějších. Pokud hledáte audioknihy pro děti, dětské audioknihy, pohádky či příběhy pro mládež stačí jen hledat. Jistě najdete audioknihy ke stažení vhodné pro každou generaci.

 

Motivační audioknihy zdarma

Motivační literatur Vám může pomoci rozvíjet svou osobnost, motivovat vás, vzdělávat a také inspirovat. Pokud hledáte něco z tohoto žánru ve formátu audioknihy bude pro vás váš cíl snáze dosažitelný. Učit se cizí jazyk pomocí nahrávky těsně před tím než půjdete spát je tou nejlepší ukázkou toho, že to funguje.

Takže pokud chcete na sobě trochu popracovat můžete si vyhledat motivační audioknihy ke stažení zdarma. V internetové nabídce naleznete velké množství vzdělávacích a motivačních žánrů. Stačí si jen vybrat zda chcete české nebo slovenské audioknihy zdarma.

Jednou z úspěšných a často vyhledávaných motivačních audioknih je Slabikář štěstí. Pokud jste o ní ještě neslyšeli stáhněte si ji. Je to jednoduché - Šlabikář štěstí audiokniha a jakmile ji budete mít v počítači začněte poslouchat.

 

Audioknihy online

Pokud vám počítač oznámí, že má přeplněnou paměť a další soubor nemá kde umístit můžete si jej vyčistit, nebo si poslechněte audioknihu online. Je sice pravda, že budete muset být připojeni na internet, ale v dnešní době je signál téměř všude na světě.

Ať už jsou pro vás výhodnější online audioknihy, nebo máte raději, když si můžete soubor otevřít kdekoli a kdykoli záleží na vašich nárokech. Jisté ale je, že nebudete muset s sebou všude nosit těžké knihy a jejich poslechem si můžete zpestřit běžné domácí či pracovní činnosti.

 

Audioknihy YouTube

Portál Ulož to jsme už zmiňovali. Další stránkou, kde můžete najít audioknihy zdarma je YouTube. Najdete zde spoustu knih v různých jazycích, ale najdete zde i slovenské audioknihy zdarma. Pokud do vyhledávače zadáte pojem audiokniha a název knihy, kterou hledáte najde vám ji – pokud se ovšem na této stránce nachází.

Z YouTube nemusíte nic stahovat, stačí jen najít audioknihu, kterou chcete a začít poslouchat. A to zcela zdarma. Není už nad čím přemýšlet. Stahuj a poslouchej audioknihy zdarma.

 

Nejlepší audioknihy

Když nevíte kde stahovat zdarma audioknihy stačí jen do prohlížeče zadat výraz audioknihy free, nebo stahuj audioknihy zdarma. Pokud hledáte TOP audioknihy, zkuste se podívat na stránkách, které vám teď trochu představíme.

Nenajdete zde sice audioknihy zdarma, ale obrovské množství titulů z různých žánrů a od celosvětově známých autorů v slovenském nebo českém jazyce.

 

Audioknihy Audiotéka

Množství audioknih naleznete na stránce Audiotéka. Velký výběr z různých žánrů a množství zajímavých akcí, díky nimž pojem levná audiokniha není jen mýtus.

Dříve než si knihu koupíte můžete si bezplatně ukázku z ní stáhnout a až následně se rozhodnout, zda si ji koupíte nebo ne. Bestsellery, populární naučná literatura, klasika, humor, sci-fi,... rozhodně je z čeho vybírat. Než se pro konkrétní knihu rozhodnete zdarma si poslechněte ukázku.

 

Audioknihy Audiolibrix

Audioknihy Audiolibrix obsahuje více než 4000 titulů v českém jazyce. Otevřeno mají 24 hodin denně 7 dní v týdnu, takže vždy když dostanete chuť na audioknihy ke stažení stačí jen navštívit tuto stránku a jednu z knih si koupit.

Naleznete zde i kriminální romány od jednoho z nejvyhledávanějších autorů - Jo Nesbo audioknihy. Kromě tohoto žánru zde naleznete i novinky, autobiografie, historickou literaturu, drama a také dobrodružné romány.

V tomto knihkupectví najdete i množství naučných a vzdělávacích knih. Chcete-li rozvíjet svou osobnost ai profesionálně růst mohou vám v tom pomoci i audioknihy ke stažení.

 

Audioknihy Martinus

Naleznete zde množství audioknih od těch nejpopulárnějších autorů. Echart Tolle audiokniha, nebo Dominik Dán audioknihy prohlédněte si tyto stránky, jistě je zde naleznete. Knihkupectví Martinus má spoustu titulů s různými žánry. Novinky, ale také klasika, historie, či kriminálky. Audioknihy jsou ve formátu CD a do 24 hodin od objednání vám je pošlou. K jejich slyšení tedy nepotřebujete připojení na internet a ani počítač, do kterého si je stáhnete. Můžete je poslouchat v autě či doma, potřebujete k tomu jen CD přehrávač.

Sice si za ně budete muset zaplatit, ale najdete zde i audioknihy za výhodné ceny – stačí jen sledovat aktuální nabídku a nenechat si ujít knihu, po které toužíte.

[wp-faq-schema accordion=1]   
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist