Jak ZRUŠIT ÚČET NA WHATSAPP?

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

WhatsApp je celosvětově známá komunikační aplikace. Ne každý ale s touto apkou je spokojen. Chcete-li zrušit účet na WhtsApp, smazat zprávu či odstranit kontakt z aplikace, ale nevíte jak na to poradíme vám.

WhatsApp je komunikační aplikace, kterou využívají miliony uživatelů z celého světa. Jedna z nejznámějších aplikací pro komunikaci má ve světě velký úspěch. Stačí pokud ji máte staženou v počítači nebo mobilním telefonu a vytvořili jste si v ní účet. Pokud jste připojeni na internet můžete bezplatně komunikovat s rodinou, přáteli či kolegy z práce, kteří tento program mají také.

Jak stáhnout, instalovat a komunikovat přes tuto komunikační aplikaci ví asi každý. Víte ale také jak na WhatsApp přihlášení. Umíte jak smazat kontakt z WhatsAppu, případně jako smazat zprávy z WhatsApp či zrušit účet?

 

Jak zrušit účet WhatsApp

Ať už máte důvod k zrušení WhatsApp účtu jakýkoli jde o nevratný proces, takže si to dobře rozmyslete. Zrušit účet WhatsApp je docela snadné. Otevřete WhatsApp a přejděte do „Nastavení“. Zde klikněte na „Účet“ a okénko „Odstranit můj účet“. Zadejte své telefonní číslo  (v mezinárodním formátu, takže začíná +421) , uveďte důvod zrušení a klikněte na „Odstranit můj účet“.


Co se stane, když smažu WhatsApp? – v tomto případě se nejedná o odstranění účtu, ale pouze o odinstalování WhatsApp (program či aplikace). Vaše kontakty ve skupinách vám zprávy budou posílat, ale vy si je nebudete moci přečíst.

 

WhatsApp jak smazat skupinu/odstranit kontakt

Pokud jste si v této komunikační aplikaci vytvořili skupinu a chcete ji smazat dá se to. Nemusíte proto rušit účet, stačí smazat skupinu. Jelikož jste skupinu vytvořili jste jejím správcem a rozhodujete co s ní bude. V první řadě musíte ze skupiny vyřadit účastníky. Otevřete skupinu, klepněte na „Téma skupiny“ a klepněte na „Odebrat kontakt“ a „OK“. Když odeberete všechny zůstanete ve skupině jen vy. V položce „Téma skupiny“ klikněte na „Opustit skupinu“ a „Opustit“. Takto můžete odstranit kontakty WhatsAppu ve skupině, které tam už nechcete mít.

Pokud jste skupinu nevytvořili nemůžete ji smazat. Můžete ji ale opustit. V tomto případě nebudete již dostávat zprávy, které si budou v ostatní uživatelé ve skupině posílat.

Jak odstranit kontakt WhatsApp? Konkrétní kontakt odstraníte v položce „Chaty“. Klepněte na „Nový chat“, klepněte na kontakt, který chcete odstranit, vyberte „Další možnosti – Zobrazit v adresáři – Další možnosti“ a zde klikněte na položku „Odstranit“. Nyní stačí už jen obnovit kontakty a ten který jste chtěli odstranit se vám už v seznamu nezobrazí. Klepněte na „Nový chat“, poté na „Další možnosti“ a „Obnovit“.

 

Jak smazat zprávy/konverzaci ve WhatsAppu?

Jak smazat zprávy na WhatsAppu? V programu WhatsApp můžete smazat i jednotlivé zprávy. Stačí podržet prst na konkrétní zprávě a po zobrazení ikonek v horní části kliknout na koš. Podobně můžete postupovat i v případě, že nevíte jak smazat konverzace na WhatsAppu. Klepněte na jméno kontaktu a poté na ikonku koše.

 

WhatsApp přihlášení na počítači.

Většina lidí používá komunikační aplikace v mobilu. Vedle Skype či Messengeři můžete mít v počítači také tuto aplikaci. WhatsApp přihlášení na PC je jednoduché, pokud již máte apku v mobilu. V mobilu klikněte na „Další možnosti“ a poté na „WhatsApp Web“. Následně stačí už jen postupovat podle pokynů v mobilu. Nezapomeňte, že při tom musíte mít zapnutý i počítač, jen tak bude možné WhatsApp online dostat i na PC.

 

Jak se odhlásit z WhatsApp?

S této komunikační aplikace se můžete odhlásit ale jen v případě pokud ji používáte v počítači. Odhlášení z WhatsAppu na mobilu není možné, ale můžete se odhlásit přes mobil z programu v počítači. Klikněte na „Další možnosti“ následně na WhatsApp Web a klepněte na zařízení, ze kterého se chcete odhlásit.

Odhlásit se z účtu (pozor, jde o odhlášení, ne o zrušení účtu) můžete iv počítači v položce „Další možnosti“ (tři tečky).

Pokud máte inteligentní hodinky, které počítají vaše kroky, spálené kalorie, srdeční tep a podobně můžete je propojit se svým mobilem. Pokud máte v mobilu tuto komunikační aplikaci budete dostávat upozornění na přijaté zprávy tak jako z jiných aplikací či SMS – ek. Neexistuje žádná verze WhatsApp do hodinek. Tuto apku dostanete do inteligentních hodin jen tak, že ji budete mít v telefonu, který je spárován s hodinkami.

 

Ukládání fotek                            

Určitě jste si všimli, že všechny fotky, videa nebo dokumenty, které vám přijdou automaticky. Jistě vás nejednou zajímalo jak zrušit ukládání fotek na WhatsAppu. Stačí přejít do „Nastavení“ v „Další možnosti“ a kliknout na „Úložiště a data“. V této sekci si můžete stahování souborů změnit tak, jak to chcete.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist