Jak ZRUŠIT ÚČET NA NETFLIX

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Víte, jak zrušit účet na Netflix? Pokud jste se rozhodli přejít ke konkurenci je dobré vědět jak zrušit předplatné v Netflixu nebo jak zrušit účet Netflix v mobilu? Spousta otázek, na které vám dáme odpovědi.

Pokud i vy patříte k uživatelům služby Netflix jistě vás již napadla otázka jak zrušit účet na Netflix. Zda nad tím jen přemýšlíte, nebo chcete s používáním této služby přestat a přejít ke konkurenci (např. Horizon GO) je jen na vás, vždy ale přijde vhod vědět jak na to.

Ať už sledujete Netflix filmy na TV, v mobilu či na počítači máte jistě založený účet. Právě přes tento účet můžete zastavit předplatné služby a zrušit svůj účet. Pokud přemýšlíte jak se odhlásit z Netflixu na TV proto, že na TV sledujete filmy nejde to. Účet ale zrušit můžete.

 

Netflix účet

Netflix je streamovací služba, která umožňuje svým uživatelům sledovat filmy a seriály. I když existuje již více než 20 let u nás zaznamenala velký úspěch v roce 2019 kdy umožnila sledovat filmy i v českém jazyce či s českými titulky. Netflix CS (tedy v českém jazyce) stále nejde. Pokud jste se v Netflixu registrovali, vytvořili si účet a používáte ji možná se nyní chcete odhlásit. Jak zrušit účet Netflix?, jako zrušit Netflix na TV či jako odhlásit Netflix? Na tyto i další otázky vám zde dáme odpověď.


 

Jak zrušit Netflix

Tuto streamovací službu si musíte předplácet. Pokud už nechcete prostřednictvím ní sledovat filmy a seriály můžete tuto službu jednoduše zrušit. Zrušením předplatného na Netflixu se z této služby neodhlásíte.

Stačí pokud si na stránce najdete svůj účet, případně vyhledejte v prohlížeči výraz Netflix.com your acount . Přihlaste se do svého účtu. Hned první možnost je „Cancel Membership“. Dostanete nabídku zda chcete opravdu zrušit účet Netflix nebo přejít na jiné Netflix balíčky. Pro zrušení jen potvrďte své rozhodnutí a máte to.

Svůj účet jste takto v podstatě nezrušili jen pozastavili. Jelikož si službu předplácíte budete ji moci ještě používat do doby na jakou ji máte zaplacenou. Netflix zrušení smlouvy jiným způsobem není možné. Zrušení předplatného Netflixmůžete provést, jakmile zrušíte svůj účet. Nevadí ale pokud to neuděláte. Jakmile vám přestane být služba dostupná mělo by se zrušit i její placení z vaší karty. Pokud by nastaly ale nějaké problémy je dobré hned psát na Netflix kontakt, kde vám co nejdříve odpoví.

 

Jak zrušit Netflix zdarma

Jak zrušit Netflix předplatné už víte. Stejně postupujte iv případě, že máte Netflix na 30 dní zdarma. Klidně se můžete odhlásit z používání této služby i během zkušební doby.

Je jedno zda používáte mobil nebo počítač, nezáleží ani na operačním systému. Nemusíte vyhledávat výrazy jako „jako zrušit netflix na iOS“ nebo „jak zrušit účet na iPhone“ Abyste se odhlásili ze služby je třeba přejít na stránku Netflix, najít svůj účet a odhlásit se z něj.

Pokud jste využili nabídky Netflix 30 dní free sledujete ve službě filmy a seriály zdarma. Platit budete až po uplynutí této doby. Během této doby můžete ale svůj účet zrušit. Pokud jej zrušíte dříve budete moci filmy a seriály sledovat do doby dokud nabídka používat tuto službu zdarma platí.

 

Zrušit Netflix – zrušit účet

I když oficiálně svůj účet v Netflixu zrušíte není zrušen úplně. Je jen pozastaven. 10 měsíců po jeho zrušení bude společnost uchovávat vaše údaje pro případ, že si to rozmyslíte. Během této doby máte možnost kdykoli se vrátit a využívat službu znovu.

Pokud má Netflix více uživatelů ve vaší domácnosti a každý z nich má své předplatné je třeba zrušit každý účet zvlášť. Zrušením (pozastavením) Netflix zruší platbu od data, od kterého byste měli platit další měsíc.

 

Netflix vrácení peněz

Pokud se rozhodnete zrušit účet hned a očekáváte, že vám vrátí peníze mýlíte se. Vzhledem k vašemu předplatnému můžete sledovat filmy ještě tak dlouho, jak máte zaplaceno a až poté se služba is předplatným zruší.

 

Jak zrušit účet na Netflix v mobilním telefonu

Mnoho uživatelů streamovací služby ji má iv mobilním telefonu. Většina z vás si ji jistě předplatila hlavně z důvodu sledovat filmy a seriály kdekoli se právě nacházíte. Nastává tak otázka jak zrušit Netflix na mobilu. Přes aplikaci to nepůjde. Netflix účet můžete zrušit (pozastavit) pouze na stránce společnosti ve svém účtu. Nijak jinak to nejde.

Stále vám ale zbývá 10 měsíců, během kterých si můžete svůj odchod rozmyslet.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist