Jak zrušit účet na Facebooku? NÁVOD

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Sociální sítě jsou dnes všude. Chcete-li si od nich odpočinout poradíme vám jak zrušit účet na jedné z nich. Zrušit účet na Facebooku není náročné a ani obtížné. Stačí jen vědět jestli ho chcete zrušit natrvalo nebo dočasně.

Na Facebooku má účet asi každý. Ne každý je ale s touto sociální sítí spokojen. Pokud jste jedním z nich i vy a přemýšlíte jak ze sítě odejít a jak zrušit účet na Facebooku poradíme vám. Zrušení facebookového účtu není obtížné a dokonce máte na výběr. Zrušení Facebooku bez messengeru (budete moci komunikovat přes Messenger) nebo zrušení facebooku úplně. Je jen na vašem rozhodnutí zda chcete zrušit facebook účet natrvalo nebo dočasně.

 

Jak zrušit Facebook

Chcete vědět jak zrušit účet na FB? Účet můžete zrušit natrvalo nebo jej jen dočasně deaktivovat. Dočasná deaktivace vám umožní vrátit se na sociální síť později. Pokud ale zrušení facebookové stránky bude nastálo už se k ní nemůžete vrátit.

Pokud již víte proč zrušit účet na Facebooku můžete tak učinit kdykoliv. Důležité ale je, abyste si rozmysleli co chcete účet jen deaktivovat nebo zrušit. Dobré je také umět jak zrušit účet na Facebooku zemřelému.


 

Jak zrušit Facebook navždy

Přejděte do svého profilu FB a klepněte na profilovou fotku. Z nabídky vyberte „Nastavení a soukromí“ a vyberte „Nastavení“. Následně klikněte na „Soukromí“ a přejděte do „Vaše informace na Facebooku“. Úplně dolů přejděte do sekce „Deaktivace a odstranění účtu“. Chcete-li odstranit účet na facebooku klikněte na „Odstranit – Pokračovat v odstraňování účtu – Odstranit účet“. Posledním krokem je zadání hesla a kliknutí na „Pokračovat.

Jak zrušit FB profil na sociální síti už víte. Pokud si to ale v průběhu 30 dnů rozmyslíte můžete obnovit zrušený Facebook. Stačí se jen přihlásit na svůj účet a kliknout na „Zrušit odstranění“.

Zrušit účet na FB není obtížné. Vymazáním účtu natrvalo dojde ik zrušení Messengeru.

Zrušit účet na FB můžete také prostřednictvím Centra účtů. V profilu přejděte do „Nastavení a soukromí – Nastavení“. Vlevo klikněte na položku „Centrum účtů – Osobní údaje – Nastavení účtu“. Z nabídky vyberte „Vlastnictví a ovládání účtu“ a najděte položku „Deaktivace a odstranění účtu“. Dále už postupujte jak je psáno výše.

 

Deaktivace Facebooku

Vymazání účtu nastálo je dobrý způsob jak zrušit starý účet na Facebooku. Pokud si ale chcete dát od sociálních sítí jen kratší pauzu, můžete si účet deaktivovat na jistý čas. Postup je stejný jako když si chcete zrušit účet na FB ale místo „Odstranit“ klikněte na „Deaktivovat účet“ a následně pokračujte podle pokynů.

Dočasná deaktivace Facebooku má několik výhod. Můžete jej kdykoli znovu aktivovat a zároveň během deaktivace zůstáváte ve spojení s přáteli prostřednictvím Messengeru. Jedná se o výborný způsob, jak chcete vědět jak zrušit Facebook a zachovat Messenger.

Než se rozhodnete zrušit profil na Facebooku měli byste si zálohovat data z profilu.

 

Jak zrušit Facebook v mobilu

Zrušit FB na mobilu je stejně jednoduché jako na počítači. Postupujte stejně a svůj účet můžete zrušit natrvalo nebo jej jen deaktivovat.

Jak odstranit facebook je jedna věc. Pokud ale chcete jen zrušit příběh na Facebookunebo chcete jen zrušit jako na Facebooku< /strong> jde o podstatně jednodušší úkony. Při zrušení příběhu jen klikněte na váš příběh, vyberte co chcete odstranit a klikněte vpravo nahoře (na tři tečky). Z nabídky vyberte položku „Odstranit“. Takto můžete odstranit fotky a videa, které na svém účtu nechcete mít, nebo jste je omylem zveřejnili.

Jak zrušit propojení Instagramu s Facebookem? – přejděte na FB do „Nastavení a soukromí - Nastavení“. Klikněte na „Propojené účty“ a na Instagram. Nyní stačí, když zrušíte propojení účtu.

Na Facebooku ve svém profilu můžete také zrušit upozornění na Facebooku, zrušit sledování na Facebooku nebo si nastavit zrušení Facebooku po smrti.

Chcete zrušit Facebook a nechat Messenger nebo potřebujete umět jako zrušit facebookový účet? Všechno se dá, potřebujete jen vědět kde v profilu lze odstranit facebook účet.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist