Jak ZRUŠIT ÚČET HBO GO

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Jak zrušit účet HBO GO? Jak zrušit předplatné na HBO GO? Důvodů k jejímu zrušení může být mnoho. Nemáte o ni zájem, chcete ji vyměnit za Netflix či jinou službu. Zrušit předplatné HBO GO můžete kdykoli snadno a rychle.

HOB GO je placená steamovací služba, kterou znají nadšenci filmů a seriálů. Pokud jste si tuto službu předplatili i vy a už vám nevyhovuje jistě byste chtěli umět jak zrušit účet HBO GOči jak zrušit předplatné HBO GO. Jeho zrušení není žádná věda a stačí na to pár kliknutí.

Všechny služby, které umožní uživatelům sledovat filmy a seriály lze zrušit. Ať už chcete umět jak zrušit Netflix, HBO GO nebo UPC dá se to, jen je třeba vědět jak na to. Jak na zrušení HBO GO vám prozradíme v tomto článku.

 

Jak zrušit HBO GO?

HBO GO je streamovací služba, ve které naleznete online videotéku. Kromě oblíbených seriálů si zde prohlédnete filmové novinky ale i filmy, které vám jako novinka uprchly. HBO GO zrušení předplatného můžete uskutečnit pouze přes svůj účet na stránce HBOgo.cz v části HBO GO nastavení< /strong>. V pravém horním rohu klikněte na „Nastavení“ a přejděte do položky „Spravovat předplatné“. Zde přejděte na stránku „Stránky pro zrušení“ a potvrďte „Zrušit předplatné“.


Zrušením předplatného došlo ik zrušení HBO GO ale ne hned. Čas, do kterého máte tuto službu předplacenou ji ještě můžete využívat. Pokud si to časem ale rozmyslíte můžete HBO zrušení předplatného zrušit a pokračovat ve sledování filmů a seriálů. Tím, že jste zrušili předplatné, nedošlo ke zrušení účtu HBO GO. Vždy se můžete na něj přihlásit a obnovit předplatné.

 

Zrušit HBO

Zrušení předplatného HBO GO můžete provést pouze přes webovou stránku. Je jedno jestli se na ni přihlásíte přes počítač nebo mobil. Pokud ke sledování filmů používáte aplikaciu přes ni předplatné nezrušíte.

Jak zrušit předplatné HBO GO , nebo jak na HBO GO zrušení účtu již víte. Pokud jste ale získali možnost sledovat filmy přes tuto službu prostřednictvím mobilních operátorů, je její zrušení trochu jiné.

 

Jak zrušit HBO GO – mobilní operátor

Jak zrušit HBO GO Telekom? Je třeba poslat deaktivační sms s textem „HBO GO VYP. TV ID číslo uživatele na číslo Telekomu. Pokud by deaktivace HBO GO Telekom takhle nešla je dobré navštívit pobočku společnosti osobně, nebo tam zavolat. Pokud jste ale dostali možnost využívat službu na měsíc zdarma, můžete měsíc sledovat filmy i seriály zdarma. Důležité ale je abyste předplatné zrušili ještě skúr než tento čas uplyne. Pokud Telekem HBO GO zrušení promeškáte další měsíc už budete za službu platit.

Máte-li app T-mobile určitě přemýšlíte zda jak zrušit HBO v ní. V aplikaci tuto službu zrušit můžete, často se ale stává, že HBO můžete sledovat i po datu, ke kterému jste ji zrušili. Jak zrušit HBO GO T-mobile nejlépe? Zavolejte do pobočky nebo ji navštivte osobně. Budete tak mít jistotu, že další měsíc služba už bude deaktivována.

Jak zrušit účet HBO GO O2? Podobně jako v Telekomu. Třeba poslat SMS ale můžete tak učinit i v aplikaci „Moje O2“.

Nejde mi zrušit HBO GO – tento problém nejčastěji nastává pokud chcete službu zrušit prostřednictvím aplikací mobilních operátorů. I když zrušení HBO GO T-mobile je možné nemusí to vždy fungovat.

Nejlepší a nejjistější je zavolat nebo navštívit pobočku osobně. Pokud vám nejde ani HBO GO zrušit předplatného přes webovou stránku kontaktujte společnost.

Jak zrušit účet na HBO GO? Svůj účet zde nezrušíte. Můžete v něm ale zrušit předplatné HBO GO. Kdykoli se budete chtít ke sledování filmů přes tuto službu vrátit můžete předplatné obnovit.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist