Jak ZRUŠIT INSTAGRAM?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte jak zrušit Instagram? Trvalo, zda dočasně? Přes aplikaci v mobilu to nepůjde, ale úspěšně to zvládnete přes prohlížeč. Než účet na Instagramu zrušíte nezapomeňte si stáhnout a uložit fotky.

Chcete zrušit Instagram? Důvodů ke zrušení Instagramového profilu může být několik. Máte dost sociálních sítí, Instagram vám nevyhovuje, máte zde dva profily, ... Pokud přemýšlíte jak zrušit firemní účet na Instagramu, nebo jak vymazat druhý účet na Instagramu čtěte dále.

Instagram je další z mnoha sociálních sítí. Funguje podobně jako Facebook či Twitter. Instagram slouží hlavně ke sdílení videí a fotografií z mobilních zařízení a protože dnes má mobil každý, téměř každý má i svůj profil na Instagramu. Pokud patříte k jednomu z uživatelů a máte dost sociálních sítí jistě vás bude zajímat jak zrušit Instagram.

 

Jak zrušit účet na Instagramu?

Instagram je stránka určená převážně ke sdílení fotek a videí z mobilu. A protože mobil máme stále u sebe jistě vás napadne otázka jak zrušit účet na Instagramu přes mobil? V aplikaci, kterou máte v mobilu to nejde, ale půjde to přes webový prohlížeč, který jistě v mobilním telefonu máte. Pokud chcete vědět jak se odhlásit z Instagramu můžete tak učinit dvěma způsoby – na trvalo, nebo dočasně.


Trvalé odhlášení začněte přihlášením se do účtu, který chcete zrušit. Následně zadejte důvod proč chcete smazat Instagram a klikněte na červené okénko. Váš účet byl definitivně smazán.

Jak dočasně zrušit Instagram? Účet na Instagramu můžete zrušit i na určitou dobu. Také to jde jen přes webový prohlížeč a ne přes aplikaci. Přihlaste se do svého účtu, klikněte na políčko „upravit profil“ a vyberte možnost „dočasná deaktivace vlastního účtu“. Vyplňte důvod, napište heslo a potvrďte. Deaktivace Instagramu bude do doby než se znovu do svého účtu nepřihlásíte.

 

Jak stáhnout fotky z Instagramu (zálohování fotek)?

Pokud si pohráváte s myšlenkou zda a jak natrvalo zrušit Instagram měli byste si svůj krok promyslet pořádně. Fotky, které na tomto účtu máte, vaše komentáře i lajky... vše se smaže. Než začnete zjišťovat jak odstranit Instagram účet zjistěte si jak stáhnout fotku z Instagramu.

Fotky můžete stáhnout prostřednictvím zdrojového kódu. Vyberte si fotku, kterou chcete stáhnout, otevřete ji v novém okně (nebo zvětšete) a klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte „zobrazit zdrojový kód stránky“. Stiskněte CTRL + F a zadejte „jpg“. Zkopírujte URL, která se vám zobrazí a vložte ji do nové záložky v prohlížeči. Nyní stačí kliknout na obrázek pravým tlačítkem myši a kliknout na „uložit obrázek jako...“. Druhou možností je fotku zvětšit, zkopírovat URL a vložit ji na jednu z webových stránek, které fotky z Instagramu stáhnou.

Takto můžete stáhnout nejen své ale ledajaké fotky z Instagramu. Pokud ale chcete zálohovat jen své fotky, které máte na svém účtu dřív než se natrvalo odhlásíte zInstagramumůžete tak učinit přímo ze svého účtu. Přihlaste se, autorizujte přihlášení a vyberte co všechno chcete zálohovat. Můžete zálohovat všechny fotky, nebo jen ty o které máte zájem. Klepněte na „start export“ nebo „download only“.

 

Jak případně obnovit účet na Instagramu?

Odpověď na otázku „Jak smazat Instagram na mobilu?“ , zda „Jak smazat Instagram profil?“ máme. Pokud jste si to po čase rozmysleli a chcete se na tuto sociální síť vrátit se svým původním účtem, dá se to. Ale jen v případě, že jste svůj účet zrušili dočasně. Stačí když se na svůj profil přihlásíte a máte to.

Pokud si ale nepamatujete heslo může to být menší problém. Ukládání hesel je dobrá věc, pokud jste na zařízení, kde jste si heslo uložili. Pokud ne bude přihlášení, ale i zrušení Instagramu chvíli trvat.

Obnovit účet na Instagramu můžete prostřednictvím mailu, který jste uvedli když jste se na síť přihlašovali. Stačí kliknout na „obnovit pomocí e-mailu“ zadat svůj mail a postupovat podle pokynů, které vám přijdou do schránky.

Pokud jste uvedli v účtu své telefonní číslo můžete si vybrat i tuto možnost. Zadáte do složky své číslo mobilu, počkáte na sms s kódem. Po zadání kódu si můžete heslo změnit.

Jde to i prostřednictvím Facebooku, ale jen v případě, že údaje těchto dvou aplikací navzájem sdílíte. Postup jak zjistit heslo a obnovit tak účet na Instagramu využijete iv případě když chcete vědět jak zrušit Instagram když neznám heslo.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2050

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist