Jak zobrazit historii procházení v Chrome, Safari či Internet Exploreru?

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte jak zobrazit historii procházení v Google Chrome, Internet Explorer nebo v Safari? Poradíme vám kde historii procházení webových stránek najít a také jak ji smazat. Víte, kde najdete historii procházení v mobilu?

Vědět jak zobrazit historii procházení v počítači se vám může někdy v budoucnosti sejít. Díky tomu můžete zjistit jaké stránky navštívili vaše děti na počítači, ale můžete i smazat historii procházení pokud jste nebyli na svém počítači. Vědět jak otevřít historii prohlížeče se vám sejde i když se budete chtít dostat na stránku, kterou jste si v minulosti prohlédli ale nezapamatovali jste si její název.

 

Jak zobrazit historii prohlížení

Pokud přemýšlíte kde je uložena historie prohlížeče nemusíte se již otázkou trápit. Prozradíme vám jak otevřít historii prohlížeče a také jak vymazat historii prohlížení.

Ať už používáte Macbook nebo počítač s operačním systémem Windows zobrazit historii můžete v prohlížeči. Historie procházení v mobilním telefonu lze také zobrazit. Historii navštívených stránek můžete smazat nebo jen prohlédnout, kde předchozí uživatelé počítače byli.


 

Google Chrome – historie procházení Chrome

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome historii procházení Google naleznete pokud kliknete na tři tečky v horním pravém rohu. Z okna, která se vám otevře vyberte položku „Historie“. Všechny webové stránky, které jste za posledních 90 dní navštívili se zobrazují v historii Google.

Stránky, které jste navštívili v režimu Inkognito se doChrome historie neukládají, takže je nenajdete.

Potřebujete jak smazat historii prohlížeče? Otevřete historii prohlížení a klepněte na položku „Vymazat data prohlížení“. Můžete si vybrat, zda chcete smazat část historie nebo celé období.

 

Safari – historie prohlížení Safari

Historie prohlížení na počítači, ve kterém máte prohlížeč Safari lze najít kliknutím na ikonu Safari čímž otevřete prohlížeč. Klepnutím na „Historie“ se vám zobrazí stránky, které jste navštívili.

Historii procházení stránek můžete vymazat pokud v okně „Historie“ kliknete na položku „Vymazat historii“. I v tomto případě si můžete vybrat, kolik historie se má vymazat. Můžete vybrat vymazání poslední hodiny, dnes, dnes a včera nebo můžete vymazat celou historii.

 

Internet Explorer – historie procházení Internet Explorer

Historie procházení internetu se nachází také v prohlížeči Internet Explorer. Stačí si jen otevřít prohlížeč a kliknout na tlačítko „Oblíbené“. Z rozbalené nabídky vyberte položku „Historie“.

Historii webového prohlížeče můžete vymazat kliknutím na ikonu „Nástroje“ kde kliknete na položku „Bezpečnost“. Následně klikněte na „Odstranit historii procházení“. Vyberte co chcete vymazat a klikněte na „Vymazat“.

Jak zobrazit historii vyhledávání v počítači už víte. Následně můžete spravovat historii, vymazat její část, některé stránky nebo ji můžete vymazat celou.

 

Jak obnovit smazanou historii

Zjistit smazanou historii prohlížeče můžete několika způsoby. Všechny záznamy o procházení webových stránek jsou uloženy v „Moje aktivita“ na stránce myactivity.google. Najdete zde také „moje historie vyhledávání“, kde se ukládá vaše aktivita na Google.

 

Jak zobrazit historii procházení na mobilu

Historii procházení na mobilu naleznete podobně jako na počítačích. Otevřete prohlížeč, klikněte na tři tečky a vyberte položku „Historie“. Klepnutím na okénko „Vymazat data prohlížení“ můžete vymazat historii.

Historie prohlížení iPhone se vám zobrazí pokud budete postupovat stejně jako jsme zmiňovali výše.

Historie prohlížení na PC ale i historie prohlížení na mobilním telefonu lze nalézt poměrně jednoduše. Stačí, když otevřete prohlížeč a najdete v něm položku „Historie“. Všechny webové stránky, které jste navštívili, se ukládají do historie internetového prohlížeče, odkud je můžete jednoduše smazat.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist