Jak změnit heslo na FB (zapomenuté heslo)?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Změnit heslo na Facebooku není žádná věda. Můžete tak učinit přímo ze svého účtu, nebo heslo resetovat. Důležité ale je, aby byl účet propojen s vaším mailem nebo telefonním číslem. Chcete-li vědět jak na to čtěte.

Zapomenuté hesla jsou problémem, který se dotýká všech. Pokud si v prohlížeči ukládáte hesla a přihlašování do sociálních sítí, her, na mailový účet či různých programů je automatické není důvod si heslo pamatovat. Co ale v případě, kdy potřebujete vědět, jak změnit heslo, nebo se přihlašujete na svůj účet z jiného zařízení, které si nepamatuje vaše údaje?

Dobré je také vědět jak si změnit heslo na FB. Možná i ve svém okolí znáte někoho, kdo měl problém dostat se na svůj Facebook s původním heslem. „Někdo mi změnil heslo na Facebooku“ – pokud se vám nepodaří přihlásit na svůj účet možná se někdo dostal i na váš FB a změnil vám heslo.

 

Jak na zapomenuté heslo na FB?

Když jste si již založili účet na Facebooku asi na něj budete chodit. Pokud se přihlašujete stále ze svého počítače je vše v pořádku. Pokud se ale potřebujete přihlásit z jiného počítače může nastat problém. Jak zjistit heslo na FB?


Zapomenuté heslo na FB můžete najít v mobilním telefonu, pokud z něj chodíte na Facebook. Stačí jen dostat se na svůj účet kde otevřete nastavení a kliknete na heslo.

Pokud se nemůžete dostat ke svému účtu vůbec můžete požádat o nové heslo. Stačí jen kliknout na položku „Zapomněl jsem heslo“ a na mail, který jste uvedli při zakládání účtu vám přijde link přes který se můžete do svého účtu dostat. Takto ale provedete pouze změnu hesla na FB, se kterým se odteď můžete přihlašovat na svůj účet.

Hesla máte uložena iv počítači, konkrétně v prohlížeči přes který na FB chodíte . Pokud používáte Google Chrome stačí kliknout na „tři tečky“ a dostat se do „Nastavení“. Zobrazte rozšířená nastavení a klepněte na „Spravovat uložená hesla“. Zde byste měli najít heslo ke svému účtu na FB. Rovněž ho můžete najít i v mobilním telefonu v Google Chrome.

Pro vyhledávání hesel můžete použít i program na hesla, který prohledá celý váš počítač a přehledně zobrazí všechna hesla, která jste někdy v pc použili. Program Facebook Password Decryptor je k hledání hesla na FB přímo stvořený.

 

Jak změnit heslo na Facebook?

Změna hesla na FB může mít několik důvodů.

  • podezření, že někdo zná vaše heslo a chodí na váš účet
  • prevence před útoky hackerů (pravidelná změna hesla může snížit riziko, že se někdo dostane na váš účet)
  • < li>dali jste někomu své heslo a nyní ho chcete změnit.

Důvodů může být samozřejmě více. Nejlepší je změnit heslo přímo v účtu. Pokud nevíte kde změnit heslo na FB stačí kliknout na šipku (vpravo nahoře), vybrat si „Nastavení a soukromí“ a následně kliknout na „Nastavení“. V dalším okénku klikněte na „Zabezpečení a přihlášení“ a můžete změnit heslo. Potřebujete ale znát své staré heslo, to zadáte do jednoho políčka a do druhého zadáte nové heslo. Stejným způsobem můžete změnit FB heslo na mobilu.

Pokud se na svůj FB nedostanete můžete heslo resetovat (Reset password facebook). Požádáte o změnu (obnovu) hesla. Link vám přijde na mailovou adresu. Stačí na něj jen kliknout a změnit si heslo. Jakmile jej změníte, můžete se přihlásit na FB.

Když už víte jak změnit heslo na Facebooku jistě vás zaujme i užitečná funkce „jednorázové heslo na Facebook“. Jednorázové heslo je dobré použít pokud se na FB přihlašujete z veřejné sítě v restauraci nebo z cizího počítače a obáváte se, že by někdo mohl zjistit vaše heslo.

Jednorázové heslo získáte pokud odešlete sms zprávu na číslo, které najdete v tomto seznamu při své zemi. Následně vám přijde sms – ka nebo mail (v závislosti na tom co jste propojili se svým FB účtem) se 6 místným kódem. Tento kód slouží jako dočasné heslo na váš účet a můžete jej použít jen jednou.

 

Jak změnit heslo na Messengeru?

Pokud jste si stáhli do mobilu app Messenger, která není propojena s vaším FB účtem stačí požádat o nové heslo. Problém nastane když změníte telefon. Aplikace je vázána na mobilní telefon. Pokud chcete mít pořád svůj Messenger i přes změnu telefonu je lepší udělat si na FB účet.

Ať už chcete zjistit nebo změnit heslo na Facebooku j dobré abyste měli při přihlašování na FB udávali aktuální údaje (mail, telefonní číslo). Pokud jste změnili tel. tel. číslo, nebo používáte jiný mail, měli byste tuto změnu zaznamenat i ve svých přihlašovacích údajích ve Facebooku. Nikdy nevíte, kdy se nebudete moci dostat na facebook a budete potřebovat změnit heslo.

[wp-faq-schema accordion=1]
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist