Jak zjistit vlastníka pozemku online azdarma?

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Potřebujete zjistit jméno vlastníka pozemku nebo chcete vědět, jak najít majitele nemovitosti? Nemusíte chodit na katastr, najít majitele pozemku či parcely můžete také pomocí webových stránek online a zdarma.

Jak najít majitele nemovitosti? Pokud se i vy zamýšlíte nad touto otázkou určitě vás napadl katastr nemovitostí. Zde můžete najít majitele pozemku, vlastníka parcely, ale najdete zde i pozemky bez vlastníka. Dostanete se ik výpisům dopisů vlastnictví a dalším informacím.

 

Jak zjistit majitele pozemku

Chcete přikoupit sousední parcelu ale neznáte majitele pozemku? Zjistit si jej můžete na Katastrálním úřadě. Nemusíte nikam chodit. Vyhledat majitele pozemku můžete na dvou portálech.

ESKN – Portál elektronických služeb katastru nemovitostí (ESKN) je poměrně nový, vznikl v loňském roce. Oproti předchozí verzi obsahuje spoustu novinek a vylepšení. Najít majitele parcely je jen jedna věc, kterou zde můžete udělat. Můžete také vyhledat pozemek podle vlastníka, vyhledat údaje podle listu vlastnictví, nalézt vlastníka domu a pozemku, podávat návrh na vklad, oprava chyb, změnu vlastníka pozemku nebo získat výpis z listu vlastnictví.


Pozemek bez majitele v naší zemi nenajdete. Každý kousek má svého majitele. I když seznam pozemků bez majitele je a při hledání majitele pozemku můžete na takový zápis narazit jedno je jisté. Vlastník pozemku existuje, ale existuje několik důvodů, proč není uveden v katastru. Pokud kromě jména a příjmení majitele nemá katastr žádné jiné údaje jde o pozemek s nejasným majitelem. Může jít iozapomenuté pozemky, které neprošly dědičným jednáním apod.

Našli jste pozemky bez majitele, jak postupovat pokud o ně máte zájem. Nejlépe uděláte pokud se budete informovat o dalším postupu na katastru nemovitosti osobně. Tam vám poradí jak získat pozemek neznámého vlastníka.

 

Vlastník pozemku mapa

Další způsob než vyhledat majitele pozemku je použití mapy. ZBGIS nebo základní databáze údajů pro geografický informační systém. Jedná se o výborný způsob, pokud chcete zjistit majitele parcely, aniž byste věděli jak se jmenuje. V mapě si najdete parcelu, která vás zajímá a hned získáte podrobnější informace o majiteli.

Tato aplikace je optimalizována i pro mobilní telefony a tablety. Na základě aktuální polohy můžete zjistit majitele pozemku, číslo parcely, soupisné číslo či druh pozemku. Tuto aplikaci si do mobilu instalovat nemusíte. Stačí se jen na ni v prohlížeči dostat a můžete hned zjistit majitele pozemku, najít vlastníka nemovitosti nebo najít vlastní pozemek.

Získat informace o majiteli pozemku je poměrně jednoduché pokud víte kde hledat. Zároveň můžete zjistit adresu majitele pozemku. Nemusíte tak přemýšlet jak zjistit kontakt na majitele pozemku.

V programech, které jsme vám představili můžete katastrální mapy majitelů pozemků, nalézt majitele v katastru nebo vyhledat parcelu podle vlastníka. Abyste mohli vyhledat pozemky podle vlastníka musíte znát jméno majitele parcely.

Katastr nemovitostí eviduje i pozemky bez majitele. Pokud o ně máte zájem nebo máte doklady, které by zdokladovaly, že jste majitel obraťte se na úřad kde vám řeknou co a jak. Pokud ale jen chcete najít pozemek podle majitele, nebo chcete < strong>zjistit majitele pozemku nemusíte navštěvovat osobně katastr. Hledání majitelů pozemků či nemovitostí se vám sejde iv případě, kdy nemovitost kupujete. Můžete si tak zjistit majitele budovy či zjistit majitele bytu a vyhnout se případným problémům. Nejednou se totiž stalo, že podvodníci prodávali byt nebo nemovitost, která jim nepatřila.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist