Jak zjistit PRODUCT KEY WINDOWS?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Jak zjistit Product Key Windows? Při instalaci Windows budete potřebovat licenční klíč. Pokud jste ho ztratili existuje několik způsobů, jak jej znovu získat.

Product Key, licenční klíč nebo aktivační klíč – několik pojmenování pro jeden kód, kterým aktivujete Windows. Každý, kdo používá tento operační systém s ním již přišel do styku. Může se ale stát, že budete potřebovat Product Key i později. Hlavně pokud budete chtít Windows odinstalovat a znovu nainstalovat. V tomto případě nemusíte ztrácet hlavu, existuje pár způsobů, jak se k němu dostat.

Ať už hledáte, nebo přemýšlíte nad tím jak zjistit Key Windows 10, nebo jak zjistit licenční číslo Windows 10, 8, nebo 7 hledáte Product Key. Kód, který potvrzuje, že jste si Windows zakoupili a používáte jej legálně. Tyto kódy nejsou jen doménou Windows. Kódy od vás bude vyžadovat i spuštění např. Microsoft Officeantivirových programů nebo her.

 

Jak zjistit Product Key Windows 10?

Aktivační klíč Windows  je 25 místný kód, který se skládá zpísmen ačíslic. V podstatě jde o identifikátor, kterým se ověří zda máte Windows legální a tedy zakoupený, nebo používáte jeho kopii. Slouží k potvrzení toho, že operační systém je použit pouze v jednom počítači. Zabrání se tak nelegálnímu šíření tohoto operačního systému. Bez tohoto klíče Windows neaktivujte a nemůžete jej používat.


Pokud právě hledáte aktivační kód Windows 10 budete mít asi menší problém. Tento systém se aktivuje digitální licencí, která licenční klíč nevyžaduje. Můžete jej ale získat. Stačí se poohlédnout ve svých e-mailech, kde vám určitě přišel potvrzující mail is Windows 10 Product Key. Pokud jste program kupovali můžete jej najít v balení, Bude napsaný na štítku. Samotný kód je překryt vrstvou, kterou je třeba setřít (podobné jako u stíracích losů).

Pokud jste si licenci kupovali vMicrosoft Store naleznete zde kopii kódu. Stačí se jen přihlásit do svého účtu, podívat se na stažené soubory – Product Key Subscription. Následně v kartě „digitální obsah“ najdete své nákupy is Windows 10 produktovým klíčem.

Pokud jste si zakoupili počítač s již instalováním systémem Microsoft Windows určitě přemýšlíte jak zjistit sériové číslo Windows 10. Stáhněte si aplikace, které prohledají váš počítač a potřebný Windows 10 klíč najdou. Je důležité, abyste zjistili, jaký je váš licenční klíč ještě dříve, než systém odinstalujete.

 

Jak zjistit Product Key Windows 7?

Na rozdíl od Windows 10 se při aktivaci Windows 7 a také Windows 8.1 kód Product Key potřebuje. Najdete ho v potvrzovacím e-mailu případně v balení koupeného Windows (napsaný na kartě nebo štítku, který se nachází v balení).

Protože ale většina z nás po čase vše vyhazuje, jak obaly z elektroniky, papíry a neumíte ani najít potvrzovací mail můžete kontaktovat výrobce, který vám rád poradí.

Ke zjištění Product Key Windows 7 můžete použít i programy, které zjistí licenční kódy. Zdarma si můžete stáhnout program Nirsoft.net nebo software od RLJ Software. Programy nemusíte instalovat, stačí je rozbalit ze ZIP – u.

Tyto programy najdou i Product Key Windows 8, Windows 2000, Windows Vista a dalších. Takže pokud nevíte jak zjistit Product Key nejen Windows 10 tyto aplikace vám s tím pomohou a najdou kód i pro ostatní verze tohoto operačního systému.

Programy pro vyhledávání klíče mohou najít v počítači všechny licenční klíče, sériová čísla a kódy, které jste v minulosti použili. Můžete tak zjistit nejen Windows key, ale také licenční kód ke hře nebo některému programu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist