Jak založit Gmail? Založení kvalitního emailu zdarma!

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Pokud si pohráváte s myšlenkou založit gmail a nevíte jak poradíme vám. Určitě s tím ale neotálejte. Víme jak založit e-mail a také jak vytvořit účet gmail. Získejte díky gmail účtu zdarma i přístupy k dalším službám a funkcím také zdarma.

V dnešní internetové době se bez emailové adresy neobejdete. Pokud ještě gmail nebo email zdarma nemáte, měli byste si jej co nejdříve založit. Založit emailovou adresu není vůbec obtížné a zvládne to opravdu každý. Pokud jste již slyšeli o gmailu a chcete si založit gmail poradíme vám i v tom. Takže, jak vytvořit nový gmail? Jak založit gmail pro dítě? Jak založit gmail bez telefonu? Zda jak založit email?  Ale pojďme po pořádku.

 

Co je e-mail

E-mail, email, emajl nebo mejl jsou pojmenování pro jednu službu, konkrétně elektronickou službu, jejímž prostřednictvím můžete komunikovat s ostatními uživateli.

Emailových služeb je dnes obrovské množství a v každé z nich si můžete založit email zdarma. Velmi se od sebe neliší. Jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších je gmail, který nabízí společnost Google. Pokud používáte i vy tento prohlížeč určitě byste si měli založit email Google.


 

Proč vytvořit gmail účet?

Proč se vyplatí vytvořit email Google? Právě Google nabízí ve své službě více funkcí než kterákoli jiná stejná služba. Kromě toho výborně spolupracuje s aplikacemi třetích stran, takže pokud budete chtít o nějakou aplikaci svůj založený nový gmail vylepšit nebude to pravděpodobně problém.

 

Jak pro založení gmailu

Vytvořit e mail, konkrétně vytvořit účet gmail můžete na stránkách prohlížeče Google ( zde ). Případně stačí vyhledat v prohlížeči výraz „gmail vytvoření účtu“. Je třeba se zaregistrovat. Gmail registrace není těžká máte ji hotovou za minutku. Vyplňte všechna políčka jako je jméno, příjmení a uživatelské jméno. Na konci stačí jen zvolit heslo a potvrdit to. Právě se vám podařilo vytvořit účet na Google gmail.

Heslo si dobře zapamatujte, budete jej potřebovat vždy, když se budete chtít do gmailu přihlásit. Než se dostanete do svého účtu bude třeba vyplnit pár dalších okének. Určitě si pořádně nastavte zabezpečení účtu a dobře zvolte i mailovou adresu (nebo tel. číslo) kde, v případě zapomnění hesla vám má přijít nové heslo.

Založit email si můžete iv jiných službách. Patří mezi ně například Mozilla, Yahoo!Mail, Seznam.cz a mnoho dalších. Vytvoření gmailu bude ale jistě nejlepší volbou.

Pokud se vám gmail založení nového účtu podařilo získáte přístup nejen ke gmail doručené pošty, ale můžete emaily také posílat nebo využívat další služby, které vytvoření gmailu nabízí. Získáte přístup kDokumety Google, Kalendář Google nebo Google Drive.

 

Gmail login – přihlášení do gmailu

Vytvořit nový účet na gmaily není problém a stejně jednoduše se do gmailu i přihlásíte. Stačí navštívit v prohlížeči stránku gmail.com (případně kliknout na položku „přihlásit se“ v horní liště na pravo). Zadejte e-mail (nebo tel. číslo) a heslo. Klepnutím na políčko „Další“ se dostanete do svého vytvořeného účtu na gmaily.

Založit e-mail bez telefonu na počítači můžete kdykoli. Když ho už budete mít založen můžete se do něj přihlásit iz mobilního telefonu.

Pokud zapomenete heslo do emailu gmail můžete požádat o nové heslo. Stačí kliknout na okénko „Zapomněl jsem heslo“. Nový přístup do založeného účtu gmail vám přijde do mobilu, nebo na mailovou adresu, kterou jste zadali při vytvoření gmailu pro obnovení hesla. Ihned po zadání kódu se zobrazí výzva k vytvoření nového hesla.

 

Nejde mi založit gmail

Jak založit gmail víte. Při jeho zakládání se ale můžete natrefit na problém. Pokud vám nejde založit nový gmailchyba bude nejčastěji v uživatelském jménu. Pokud jej již někdo používá nemůžete si gmail účet vytvořit. Změňte ho. Stejně se to stává i v případě, že už uživatelské jméno někdo (možná i vy osobně) v minulosti použil a později účet smazal. Další problém může být, pokud se vaše uživatelské jméno podobá již existujícímu jménu.

Vytvořit nový gmail, nebo jakýkoli e-mail zvládnete během chvíle. S Gmail CZ získáte přístup ik dalším službám, které určitě využijete a nahradí vám programy a aplikace, které byste si v opačném případě museli kupovat nebo stahovat (dokumenty, tabulky, cloudové úložiště,...). Získejte kompletní balík služeb a nástrojů jen pouhým založením Google gmailu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist