Jak založit firemní Facebook? NÁVOD

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Pokud již máte na Facebooku osobní účet, můžete si založit i firemní Facebook. Firemní Facebook má mnoho výhod jak pro vaše klienty tak i pro vás. Můžete oslovit více zákazníků, získat více klientů a získat náskok před konkurencí.

V dnešním světě se už téměř vše odehrává na sociálních sítích. Pokud jste podnikatelem, vlastníte e -shop a podobně měli byste své zaměření soustředit i tímto směrem. Jak založit firemní Facebook? V první řadě, dejte si na něm záležet stejně jako na své webové stránce. To ale není všechno.

Pokud přemýšlíte nad tím jak vytvořit druhý účet na Facebooku, který by patřil vaší společnosti, firmě nemusíte dále přemýšlet. Druhý vlastní osobní účet na FB nevytvoříte. Nejde to. Můžete si ale vytvořit firemní Facebook.

 

Jak založit firemní Facebook

Založení firemního Facebooku je dnes téměř povinností. Pokud nejste na sociálních sítích jako kdybyste ani neexistovali, takže neváhejte, vytvořit firemní Facebook je opravdu jednoduché. Samotný Facebook založení firemní stránky podporuje.


Jako první si vytvořte na FB účet. Klikněte na FB stránku ( zde ) a založte si účet jako Byznys/Značka. Druhou možností je založit si účet jako Komunita/Veřejná osoba to ale nechcete. Vy potřebujete firemní Faceboog page. Klepněte pak na políčko „Začít“ a vyplňte potřebné informace.

Založit firemní účet na Facebooku není obtížné, problém může nastat s názvem účtu. Stránka může, ale nemusí mít název vaší společnosti. Je dobré, pokud název stránky souvisí s vaším podnikáním. Vynechejte v názvu koncovky jako a.s nebo s.r.o a podobně.

Zde ale vytvoření firemní stránky na Facebooku nekončí. Potřebujete ještě pár věcí. Jednou z nich je i profilový obrázek. Zobrazí se v záhlaví profilu a bude se zobrazovat i při každé zprávě, kterou prostřednictvím tohoto účtu pošlete. Dobré je pokud je na profilové fotce a v její zmenšené verzi vidět co je na obrázku. Pokud vhodný obrázek nemáte můžete jej vždy upravit v některém programu pro úpravu fotek.

Jak pečovat o stránku na Facebooku?

Důležité je abyste se firemní účet Facebook i starali. Základní informace jste již vyplnili při registraci, nyní doplňte podrobnosti o vaší společnosti:

  • otvírací hodiny
  • adresu firmy (lokalitu)
  • oblast ve které podnikáte

Vyplňte vše co se dá, nebojte se používat klíčová slova která můžete podrobněji rozepsat. Facebook informace o stránce si přečte každý, takže si dejte záležet.

Vědět jak založit firemní stránku na Facebooku není všechno. Přidejte pár zajímavých příspěvků a pozvěte přátele a známé aby příspěvky lajkly.

Zaujmout a přilákat na FB stránku nových lidí, dostat se do povědomí veřejnosti chce mnoho úsilí. Připravte si plán jak často budete přidávat na stránku příspěvky, můžete uspořádat soutěže apod. Jak často to dělat záleží na každém individuálně. Jednoduše zkoušejte a to co vám bude nejvíce vyhovovat i uplatněte.

Když budete mít vytvořený firemní účet na Facebooku počkejte nějaký čas než se zaběhne a poté na něj upozorněte i své obchodní partnery.

Na firemní Facebook se přihlašujte každý den. Odpovídejte na komentáře, komunikujte,... potenciální zákazník čeká na vaši odpověď a bude-li čekat dlouho odejde.

 

Facebook Business Manager návod

Pokud již máte aktivní firemní Facebook a chcete spouštět reklamy přijde vhod mít i Facebook Bussines Manager. Potřebujete mít k němu i osobní profil na FB. Přihlaste se na něj a klepněte na business.facebook.com. Vyplňte identifikační údaje (název firmy, jméno, e-mailovou adresu). Po potvrzení bude nutné vyplnit další údaje a následně můžete k účtu přidat stránky, reklamní účet a lidi.

 

Proč vytvořit firemní Facebook?

Založit na Facebooku firemní stránku je výborný nápad, který jistě oceníte. Má hned několik plusů

  • budete in – na sociálních sítích je dnes každý, získáte tak více zákazníků a potenciálních klientů.
  • cílená reklama – právě zde můžete oslovit nejvíce nových zákazníků
  • komunikační kanál – založením účtu na soc. Síti můžete komunikovat se zákazníky. Kromě toho komunikujete jen s těmi, kdo se vám ozvou a dá se předpokládat, že o to co nabízíte mají opravdu zájem
  • nové informace – vše nové, co se ve vaší firmě stane, můžete prostřednictvím firemního profilu< /strong> dát hned vědět všem zákazníkům (reklamy, akce, slevy,...).Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist