Jak zablokovat telefonní číslo? NÁVOD!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Rádi byste se zbavili nechtěných otravných telefonátů, ale nevíte jak na to? Poradíme vám jak zablokovat telefonní číslo a víme také, jak blokovat soukromá čísla. Prozradíme vám také, jak zablokovat číslo na WhatsApp.

Pokud vám často vyzvání neznámé telefonní číslo a nevíte jak se ho zbavit řešením může být jeho zablokování. Zablokovat telefonní číslo není obtížné a nezabere vám to ani minutu času. Zablokovat tel. číslo můžete jak neznámé tak i to, které máte uložené v kontaktech a víte komu patří.

V podstatě je jedno zda chcete zablokovat číslo T-mobile nebo přemýšlíte jak zablokovat číslo O2. Postup je stejný. Liší se jen v tom, zda chcete zablokovat telefonní číslo v mobilním telefonu s Androidem nebo v iPhone. Postup je ale v obou typech telefonů velmi podobný.

 

Jak zablokovat telefonní číslo

Jak zablokovat číslo, které mě obtěžuje? Pokud i vás neustále otravuje vyzvánění telefonu a stále vás obtěžuje neznámé číslo, můžete jej zablokovat. V mobilním telefonu otevřete aplikaci s hovory. Přejděte k číslu, které chcete zablokovat a klepněte na něj. Nyní klikněte na „Více“ (tři tečky) a z nabídky vyberte možnost „Blokovat“. Takto můžete zablokovat neznámé číslo, ale také číslo, jehož majitele máte uloženého v kontaktech.


Dalším způsobem jak si zablokovat telefonní číslo je přímo v části „Kontakty“. Tento způsob můžete uplatnit pouze v případě, že máte těl. číslo uložené mezi kontakty. Přejděte do „Kontakty“, najděte číslo, které chcete zablokovat a klepněte na něj. Po otevření kontaktu klikněte na „Více“ a vyberte „Blokovat“.

 

Jak zablokovat SMS

V podstatě je jedno zda chcete zablokovat číslo Android nebo iPhone. Provedete to stejným způsobem. Chcete-li zablokovat telefonní číslo SMS můžete to udělat přímo ve vlákně, kde vám zprávy chodí. Klikněte na „Více“ (tři body) a vyberte nabídku „Blokovat“ pokud se vám tato nabídka nezobrazila přejděte do položky „Podrobnosti“. V této části možnost zablokovat číslo naleznete. Tento způsob se vám sejde znát, pokud vám do mobilu chodí různé reklamy.

Potřebujete zablokovat zpoplatněné SMS? Přihlásili jste se do nějakých soutěží, nebo si jednou něco prostřednictvím SMS objednali a teď nevíte jak se zpoplatněných či nechtěných zpráv zbavit? V tomto případě zablokovat telefonní číslo aby vám nevolalo nebo neposílalo zprávy z mobilu nezvládnete. Musíte se domluvit s odesílatelem zpráv nebo navštivte svého operátora a požádejte ho o zablokování těchto SMS zpráv.

 

Jak zablokovat číslo iPhone

Blokování telefonních čísel viPhone je podobné jako v Android. Otevřete si aplikaci Telefon a klikněte na „Informace“ vedle čísla, která chcete zablokovat. Z nabídky vyberte „Blokovat volajícího“.

Při blokování čísla v mobilu si dejte pozor. Na číslo, které jste blokovali se nedovoláte. Dovolat na blokované číslo se vám podaří jen z jiného telefonu, nebo pokud blokované číslo odblokujete.

 

Jak zablokovat soukromé číslo

Jak si zablokovat telefonní číslo, které vidíte nebo znáte již víte. Pokud vám ale vyvolává neznámé soukromé číslo, může to být problém, který se ale dá vyřešit. V mobilu můžete zablokovat všechna neznámá čísla. V aplikaci „Telefon“ klikněte na „Více“ a vyberte část „Nastavení“. Vyberte z nabídky „Blokovaná čísla“ a klepněte na položku „Neznámé“. Takto zablokujete hovory ze soukromých nebo neidentifikovatelných čísel. Nadále ale budete přijímat hovory z čísel, které máte ale i nemáte uložené v mobilním telefonu.

 

Jak zablokovat číslo na WhatsApp

Komunikační aplikace jsou stále populárnější a lidé je využívají ke komunikaci častěji než posílání zpráv či volání. I tady se ale najdou kontakty, které byste rádi zablokovali. Zablokovat číslo na jedné z nejpoužívanějších komunikačních aplikací WhatsApp můžete zcela jednoduše.< /p>

Otevřete aplikaci WhatsApp a přejděte do „Další možnosti – Nastavení“. Přejděte do části „Účet – Soukromí“ a vyberte „Blokované kontakty“. Nyní stačí už jen klepnout na „Přidat“ a vybrat kontakty, které chcete zablokovat.

Zablokovat kontakt můžete i přímo v chatu. Otevřete chat a klikněte na „Další možnosti – Více“. Nyní klikněte na „Blokovat“ a následně si můžete vybrat zda chcete kontakt jen blokovat nebo i nahlásit.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist