Jak vytvořit skupinu na Messengeru? NÁVOD

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Pokud používáte komunikační aplikace jistě vás zajímá, jak se v nich dají vytvořit skupiny. Poradíme vám jak vytvořit skupinu na Messengeru, který patří k nejpoužívanějším aplikacím pro sdílení fotek, videí a zpráv na světě.

Messenger je program, který využívají miliony lidí z celého světa pro psaní zpráv, sdílení fotek nebo videí. I když se Messenger často pojí se sociální sítí Facebook existuje i aplikace, kterou můžete používat i v případě, že na FB nemáte vytvořený účet. Pokud tuto komunikační aplikaci používáte i vy jistě oceníte možnost vytvořit skupinu na Messengeru. Díky tomu můžete vytvořit skupinovou konverzaci na Messengeru.

Chcete najít skupinový chat, kde byste si mohli promluvit s více známými najednou, sdílet fotky z dovolené nebo videa? Nemusíte hledat, pokud používáte Messenger můžete si skupinu vytvořit.

 

Jak vytvořit skupinu na Messengeru

Možnost vytvořit Messenger skupiny je jednou z nejužitečnějších funkcí tohoto programu nebo aplikace. Pokud nemáte účet na Facebooku musíte si stáhnout program Messenger do počítače nebo do mobilního telefonu.


 

Skupina na Messengeru – PC

Vpravém horním rohu uvidíte ikonu pro napsání zprávy „Napsat zprávu“. Následně se vám otevře okno, do kterého můžete napsat zprávu. V horní části je pole „Komu“. Do tohoto okénka napište jména lidí, se kterými chcete vytvořit skupinu. Teď už jen stačí napsat zprávu a poslat ji. Zpráva se zobrazí najednou v Messengeru všech, které jste zahrnuli do Messenger skupiny. Skupina se vytvoří automaticky.

Stejným způsobem vytvoříte skupinu i přímo na Facebooku. Skupina se automaticky vytvoří, když rozešlete zprávu všem jejím členům.

 

Skupina na Messengeru – mobilní telefon

Messenger skupina lze vytvořit stejným způsobem i v aplikaci na mobilním telefonu. Klepněte na ikonu, kterou používáte pokud chcete poslat zprávu. Z nabídky vyberte možnost „Vytvořit novou skupinu“.

V aplikaci můžete skupinu pojmenovat. Pokud se vám název nebude po čase líbit můžete ji přejmenovat. Změnit název skupiny na Messengeru můžete jednoduše. Stačí otevřít skupinu a kliknout na její název. Zobrazí se vám menu s nastaveními, kde můžete klidně změnit název skupiny a něco jiného.

Ten, kdo skupinu vytvoří je správcem skupiny Messenger. Je jedno zda byla založena na počítači, v mobilní aplikaci nebo na FB. V nastaveních můžete nejen měnit název skupiny, ale i přijímat další členy, udělat někoho administrátorem nebo některé členy vyloučit ze skupiny. Chcete-li odebrat člena ze skupiny na Messengeruv nastaveních si musíte nejprve „Zobrazit členy skupiny“, vybrat konkrétní kontakt a kliknout na tři tečky, které jsou u něj. Z nabídky, která se vám zobrazí můžete vybrat co se má s kontaktem ve skupině udělat.

 

Jak odejít ze skupiny na Messengeru?

Chcete-li opustit skupinu Messenger odejít můžete tak učinit docela jednoduše. Otevřete skupinu a klepněte na tři tečky. Z nabídky vyberte „Opustit skupinu“ a následně „Opustit konverzaci“. Ze skupiny ale nemusíte hned odcházet. Pokud víte jak ignorovat skupinu Messengeru nemusíte z ní odcházet. Klepněte pravým tlačítkem myši na skupinu, kterou chcete ignorovat a klepněte na „Ignorovat zprávy“.

Jak na Messengeru udělat skupinu už víte. Víte ale jak najít skupinu na Messengeru? Nahlédněte do kontaktů. Měli byste tam skupinu mít.

Jak zjistím, že mě někdo ignoruje na Messengeru? Aplikace a ani počítačový program vám neprozradí zda vás někdo ignoruje. Můžete to ale odhadnout podle ikon, které se zobrazují vedle zpráv. Pokud je vaše odeslaná zpráva delší dobu evidována jako nepřečtená, a je tomu tak i při druhé a třetí zprávě s největší pravděpodobností vás osoba ignoruje. Dobré ale je i zjistit, kdy byla naposledy osoba přihlášena na svém účtu. Pokud tam delší dobu nebyla nemohla si vaše zprávy přečíst.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist