Jak VYPNOUT či ZAPNOUT WINDOWS DEFENDER

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nevíte jak vypnout či zapnout Windows Defender? Existuje několik způsobů, jak vypnout zabezpečení Windows. Než tak učiníte, měli byste mít již v počítači jiný antivirový program, který vám poskytne minimálně stejnou ochranu před hrozbami.

Windows Defender je antivirový program, který naleznete v každém operačním systému Windows. I když je dobré mít v počítači antivirus zdarma mohou nastat chvíle kdy potřebujete vypnout či zapnout Windows Defender. Jak tuto zabudovanou ochranu Windows vypnout a jak zapnout Windows Defender vám prozradíme v tomto článku.

 

Jak vypnout Windows Defender

Pro vypnutí antiviru Windows 10 můžete mít hned několik důvodů. Nejčastěji po této možnosti ale sáhnete pokud si do počítače stáhnete jiný antivirový program. V některých počítačích mohou dva antivirové programy způsobit menší problémy, které se vypnutím jednoho z nich ztratí. A protože si druhý antivirus kupujete často přemýšlíte nad tím jak vypnout Windows Defender Win 10, 7 či 8.

Zakázat Windows Defender se nedoporučuje, ale pokud k tomu máte pádný důvod víme jak na to.


 

Jak vypnout Microsoft Defender

Windows Defender můžete vypnout dočasně nebo trvale. Jak dočasně vypnout Windows Defender? Potřebujete jen umět jak vypnout ochranu v reálném čase. Stačí přejít do „Nastavení“ a zde kliknout na položku „Aktualizace a zabezpečení“. V této části přejděte do části „Ochrana před viry a hrozbami“ a následně do „Nastavení ochrany před viry a hrozbami“. Nyní klikněte na „Spravovat nastavení“ a vypněte nástroj „Ochrana v reálném čase“. Zde můžete také vypnout další typy ochrany, které vám spuštěný Windows Defender poskytuje.

Pokud potřebujete vědět jak vypnout Windows Defender Win 7, nebo jak vypnout Defender Windows XP stačí najít v nastaveních tento program, otevřít jej a klepnout na položku „Nastavení“. V levé části vyberte položku „Správce“, klikněte na ni a následně zrušte škrtnutí u políčka „Zapnout tuto aplikaci“. Právě se vám podařilo vypnout Defender. V tomto případě byste ale už měli mít v počítači další antivirový program, který vám ochranu před hrozbami internetu zajistí.

 

Jak vypnout Windows Defender Windows 10 trvale

Vypnout Defender ve Win 10 můžete i trvale. Jak trvale vypnout Windows Defender? Ve vyhledávacím poli najděte a spusťte „regedit“. Adresu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender zadejte do adresního panelu a v položce Windows Defender klikněte pravým tlačítkem myši. Vyberte „New“ a poté „DWORD (32-bit) Value“.

Klíč, který vytváříte pojmenujte „DisableAntiSpyware“. Dvojitým kliknutím myši jej otevřete a nastavte tam 1. Vše potvrďte kliknutím na „OK“.

Pokud jste vypnuli ochranu Windows 10 tímto způsobem a chcete vědět jak zapnout Defender Windows 10 stačí místo 1 v tomto klíči nastavit 0, nebo celý klíč zrušit.

>

Nelze vypnout Windows Defender? Jednoduchý způsob jak vypnout antivir Windows 10 je také instalovat si jiný antivirový program. Pokud operační systém Windows zaznamená přítomnost dalšího antiviru měl by Defender vypnout. Pokud antivirus odinstalujete, nebo jej zakážete Windows Defender se zapne.

 

Jak zapnout Windows Defender Win 10

Zapnout Windows Defender Windows 8, 10 či jiné verze systému můžete podobně jako jste ho vypnuli. Typy ochrany, které jste vypnuli jednoduše znovu zapněte.

Pokud používáte starší Windows stačí pokud políčku, která jste v programu Windows Defender odškrtli zase zaškrtnete.

Ať už hledáte na internetu návod jak vypnout Windows Defender 2020, jak vypnout Windows Defender 2021 či jak vypnout zabezpečení Windows měli byste mít k tomu dobrý důvod. I když se podle některých názorů neřadí mezi nejlepší antivirové programy poskytne vám alespoň základní ochranu před hrozbami na internetu. Pokud se obáváte virů, trojských koní, malware či jiných hrozeb měli byste mít v počítači další antivirus, který nahradí funkci Windows Defender .
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist