Jak udělat MINECRAFT LEKVARY? Návod na nejlepší recept

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Hrajete Minecraft? Pokud ano určitě vás zajímá jak udělat Minecraft lektvary. Poradíme vám jaké ingredience smíchat abyste získali Minecraft lektvar, kde je najít ai to jak jejich účinek zesílit nebo prodloužit.

Hra Minecraft si získala miliony lidí z celého světa. Budovat vlastní svět od jeho počátku, dát šanci své fantazii a vytvořit si svět podle svých představ – io tom je Minecraft. Není to ale všechno. Chcete-li hrát hru naplno potřebujete znát i Minecraft lektvary (Minecraft potiony). Lektvary, nebo lektvary jsou nápoje s kouzelnou mocí. Po jejich užití zlepšíte své vlastnosti a také schopnosti. Dejte si ale pozor, jsou také lektvary, které vás mohou oslabit.

Chcete-li vědět jak se v Minecraftu dělají lektvary, jak udělat lektvar slabosti Minecraft či jak udělat lektvar neviditelnosti čtěte dále.

>

 

Minecraft lektvary recepty

Dříve než vám prozradíme jak se dělají lektvary v Minecraftu řekneme vám nejdříve co k tomu budete potřebovat. Pár Minecraft věcí najdete, některé si musíte zhotovit a pro některé zase musíte zabít některé z příšer ve hře.


Varný stojan Minecraft, lahvička, voda a suroviny jsou věci, bez kterých se při výrobě Minecraft lektvarů neobejdete. Minecraft lahvičku naplňte vodou (z moře nebo kotlíku) a vložte do stojanu. V Minecraft varném stojanu můžete dělat až 3 lektvary najednou, takže do něho můžete vložit tři lahvičky s vodou. V závislosti na tom jakou další surovinu přidáte do lahvičky s vodou získáte jiný lektvar Minecraft.

Minecraft stojan na lektvary si zhotovíte z ohnivé tyčky – Blaze Rod. Abyste ji získali musíte zabít moby, které najdete v pevnosti Nether (Nether Fortress).

 

Minecraft alchymie

Celkově se v této hře dělí suroviny na tři druhy, které budete v alchymii Minecraft potřebovat.

Nether Warts nebo pekelné bradavice jsou ideální pokud chcete vytvořit lektvar s kladným účinkem. Jejich destilací ve stojanu Minecraft získáte tzv. základní elixír (Awkward Potion).

Do druhé skupiny patří suroviny: Golden Carrot (zlatá mrkev), Magma Cream (lávová smetana), Sugar (cukr), Glistaring Melon (lesklý meloun), Spider Eye (pavoučí oko), Ghast Tear, Ferment Spider Eye, Blaze Powder, Rabbit foot, Pufferfish. S těmito surovinami můžete vytvořit jakýkoli Minecraft lektvar. Dávají jim konkrétní vlastnosti.

Ve třetí skupině jsou suroviny, které mění délku účinky lektvaru. Přidáním Redstone Dust účinek lektvaru prodloužíte, použitím Glowstone Dust (zářící prášek) účinky lektvaru v Minecraftu zesílí ale zkrátí jejich dobu působení. Fermented Spider Eye (fermentované pavoučí oko), které změní pozitivní lektvary na opačné (zraňující, odolné vůči ohni, zpomalení,...). Použitím Gun Powder (střelný prach) změníte lektvar na zbraň. Získáte tak z jakéhokoli lektvaru Minecraft vrhací lektvar, který použijete jako zbraň.

 

Minecraft: recepty na lektvary

Recepty na lektvary v Minecraftu najdete také na internetu a prozradíme vám je iv tomto článku. Alchymie Minecraft není složitá stačí se jen držet postupu. K surovinám v první skupině přidejte některou surovinu z druhé skupiny a účinek lektvaru můžete ovlivnit přidáním suroviny z třetí skupiny. Jak tedy namíchat suroviny abyste získali lektvar oslabení, nočního vidění a další Minecraft lektvary?

Při výrobě lektvarů se setkáte s výrazem „základ“. Obsahuje ho hodně receptů na lektvary Minecraft. Základ tvoří lahvička s vodou a Nether Warts.

 

Lektvar oslabení Minecraft (Potion of weakness)

Do lahvičky z vodu přidejte Fermented Spider Eye (přemýšlíte jak získat Fermented Spider Eye? Nemusíte vyhledávat výraz jako „how to ferment Spider eye", poradíme vám jak ho získat. Zabijte pavouka, ze kterého získáte Spider Eye, který přidáte do výrobního stolu s cukrem a hnědou houbou). Vědět jak udělat Weakness potion se vám rozhodně sejde v soubojích.

VMinecraft lektvar slabosti zeslabí sílu útoku každé postavy, která použije nějaký nástroj (např. meč) o 2 body.

 

Minecraft lektvar regenerace (Potion of regeneration)

Na tento Minecraft lektvar budete potřebovat základ, do kterého vmícháte Ghast Tear. Každých 2,5 vteřiny získáte 1 srdíčko. Účinek trvá cca 45 vteřin.

Pokud k elixíru přidáte ještě Redstone bude účinek lektvaru delší.

 

Elixír síly (Potion of strength)

Do základu přiložte Blaze Powder

Jak se dělá Strength potion víte, víte ale jaký má účinek? Zesílí útok o 3 útočné body. Přidáním další složky Redstone prodloužíte jeho účinek.

 

Elixír rychlosti (Potion of Swiftness)

Přidejte do základu cukr.

Tento lektvar Minecraft zrychlí postavu a zlepší i její ohebnost. Můžete tak rychleji běhat, chodit nebo výše vyskočit. Přidáte-li do lektvaru ještě Redstone prodloužíte jeho účinek.

 

Elixír zpomalení (Potion of Slowness)

Stačí, když do elixíru rychlosti přidáte Fermented Spider Eye.

 

Elixír léčení (Potion of Healing)

Stačí pokud do základu přidáte Glistering Melon.

Okamžitě vám přidá 2 srdíčka. Přidáním další suroviny Glowstone Dust získáte Potion of Healing II.

 

Jedovatý lektvar (Potion of Poison)

Do základu přidejte Spider Eye. Získáte ho pokud zabijete pavouka.

Tento lektvar ubere postavě zdraví (max. 36 bodů). V PC hře Minecraft zdraví ¦ubírá postupně po dobu 45 sekund. Jedovatý lektvar ale život nevezme. Odebere zdraví maximálně tak, aby postavě zůstal minimálně 1 bod.

 

Elixír odolnosti proti ohni (Potion of fire resistance)

Zajímá vás jak se dělá fire resistance stačí pokud máte základ a Magma Cream.

Použitím tohoto lektvaru budete ohnivzdorný. Odoláte útoku ohněm i lávou na 3 minuty. Chcete-li účinek Fire Protection Potion prodloužit použijte i Redstone.

 

Elixír nočního vidění (Potion of Night Vision)

K základu přidejte Golden Carrot.

Po použití se okolí rozsvítí na 3 minuty. I ve tmě tak budete vidět jako během dne.

 

Elixír neviditelnosti (Potion of Invisibility)

Na výrobu Minecraft lektvaru neviditelnosti vám postačí pouze lektvar nočního vidění do kterého přidáte Fermented Spider Eye.< /p>

Udělat v Minecraftu lektvar neviditelnosti není obtížné. Problém bude použít jej. Po jeho užití budete na 3 minuty neviditelný. Lektvar neviditelnosti ale neúčinkuje na brnění. Takže pokud ho máte, bude vás vidět.

 

Elixír dýchání pod vodou (Potion of Water Breathing)

Do základu přidejte Pufferfish.

Vědět jak udělat lektvar dýchání pod vodou oceníte pokud budete provádět cokoliv pod vodní hladinou.

 

Elixír skákání (Potion of Leaping)

Pokud k základu přidáte Rabbits foot získáte elixír skákání.

Díky němu můžete vyskočit o polovinu výše.

Jak se vaří lektvary v Minecraftu už víte. Pokud k nim přidáte Redstone prodloužíte jejich účinek, pokud místo něj přidáte Glowstone Dust zvýšíte jejich účinek. Recepty na lektvary najdete také na internetu, nebo se můžete zeptat i spoluhráčů jak na to. Vyrobit lektvar není problém, horší to je se surovinami. Některé se shánějí opravdu těžko. Takže pokud na nějaké natrefíte určitě si je odložte a zbytečně nemínejte.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist