Jak STÁHNOUT VIDEO z FACEBOOKU?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Stáhnout video z Facebooku můžete několika způsoby – online nebo prostřednictvím některých programů. Takže pokud nevíte jak stáhnout video z FB přečtěte si tento článek.

Facebook je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších sociálních sítí na internetu. Na světě asi neexistuje člověk, který by o ní alespoň neslyšel. Chatování, Messenger, sdílení zda lajkování,.... každý ví o čem je řeč. Nejednou se na této síti objeví video, které si chcete uložit, nebo nemáte čas si ho prohlédnout, ale chcete ho vidět. Jediným řešením je stažení videa z Facebooku. Otázkou tedy zůstává jak stáhnout video z Facebooku a uložit jej do počítače.

Stahování videa z Facebooku

Vložit video na Facebook ví každý, ne každý ale ví jak stáhnout video z Facebooku do PC. Ať už je důvod ke stažení videa jakýkoli můžete tak učinit několika způsoby – online, prostřednictvím dalších stránek, nebo prostřednictvím programu (doplňku), který si stáhnete.

Stahování z Facebooku

Stažení videa zFacebooku online

Stažení videa z Facebooku online není nijak náročné. Otevřete video, které chcete stáhnout a klikněte na ikonu tří teček (najdete je v levém dolním rohu). Zobrazí se vám možnosti. Vyberte z nich možnost „ kopírovat odkaz“. Následně přejděte například na stránku fbdown.net a vložte tam zkopírovaný odkaz. Klepněte na „stáhnout“. Vyberte si v jaké kvalitě se má stáhnout video z Facebooku (normální, HD). Hned poté se video stáhne. Klepněte na něj a když se otevře klepněte pravým tlačítkem myši. Ze zobrazených možností vyberte možnost „uložit video jako...“. Zadejte název videa a uložte jej tam, kde ho chcete mít uloženo v PC. Nyní máte zodpovězen i dotaz „jak uložit video z facebooku?“ Podobných „přebíračů Facebook videí“ najdete na internetu několik. Všechny fungují v podstatě stejně – vložte do nich zkopírovaný odkaz videa na Facebooku. Stahování videí z Facebooku je díky nim snadné a rychlé. Používání této služby nabízejí webové stránky zdarma a většina z nich nevyžaduje ani žádné přihlašování či registraci do softwaru.

Jak stáhnout video z Facebooku

Další možností jak stáhnout video zFB je pomocí programu. Tyto programy vám umožní nejen uložení videa ze sociální sítě Facebooku, ale také z YouTube, Instagramu, Vimea , Twiteru a dalších sítí. Záleží to ale na konkrétním programu, který si stáhnete. Tyto softwary si můžete stáhnout zdarma a je jen na vašem rozhodnutí jakému dáte přednost.


Jak stáhnout video z Messengeru

Přišlo vám zajímavé video v Messengeru? Zatímco v minulosti Facebook umožňoval videa stahovat nyní se snaží udržet vás co nejdéle na síti a tuto možnost jednoduše zrušil. Video si ale můžete stáhnout podobně jako z nástěnky FB (jak bylo popsáno výše). Klikněte na ikonu tří teček, zkopírujte adresu, kterou vložíte do „přebírače“ FB videí (downloader).

Facebook mobilní verze – stahování videí

Většina z nás má Facebook v mobilních telefonech. Pokud jste nabídku stáhnout Facebook do mobilu využili i vy určitě přemýšlíte nad tím jak stáhnout video z Facebooku v mobilu. Ani tento způsob stahování videa není nijak náročný. Potřebujete k němu ale aplikaci, pomocí které si můžete stáhnout video z Facebooku do mobilu. Pro mobilní telefon s Androidem je dobrou aplikací Video Downloader for Facebook. Stačí si ji stáhnout, otevřít, přihlásit se do Facebooku a otevřít video, které chcete stáhnout. Po chvíli se vám zobrazí nabídka ke stažení videa. Stačí na ni kliknout a máte to. Pokud používáte iPhone navštivte obchod App Store. Najdete v něm aplikace, které vám stahování videí z FB umožní – například aplikace Video Saver. Do této aplikace jednoduše zkopírujete adresu videa a stáhnete. V obou případech (u androidu i iPhone) můžete také využít webové stránky, které vám umožní stažení videa z Facebooku online. Nemusíte si stahovat žádné aplikace či doplňky a přesto budete vědět jak uložit video z FB do mobilu. Je mnoho způsobů jak stáhnout video z Facebooku a je jen na vás, který z nich využijete. I když samotná sociální síť již stahování nepodporuje můžete tak učinit prostřednictvím řady programů, aplikací či online pomocí webových stránek.

[wp-faq-schema accordion=1] 
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist