Jak stáhnout fotky z WhatsApp? NÁVOD

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Jak stáhnout fotky z WhatsApp? Poradíme vám jak stáhnout fotka do mobilního telefonu, jak ukládat fotky na SD nebo i kde najít smazané fotografie. Pokud potřebujete uložit fotky z WhatsApp na PC poradíme vám is tím.

Prostřednictvím komunikační aplikace WhatsApp mnozí z nás nejen komunikují ale i posílají videa a fotografie. Pokud tuto aplikaci využíváte i vy určitě byste chtěli vědět jak stáhnout fotky z WhatsApp do mobilu. Kromě toho se dozvíte také jak automaticky stahovat fotky z WhatsApp nebo jako změnit úložiště WhatsApp.

 

Fotky WhatsApp

WhatsApp je komunikační aplikace, kterou využívá stále více lidí. Můžete si ji stáhnout do počítačů nebo mobilních telefonů a okamžitě začít komunikovat. Pokud si prostřednictvím této aplikace posíláte i fotografie jednoduše si je můžete stáhnout.

Jak uložit fotky z WhatsApp do mobilu? V tomto případě nemusíte vůbec nic dělat. Ukládání fotek z WhatsApp Android by mělo být automatické. Fotografie, které prostřednictvím aplikace dostanete se automaticky uloží do Galerie v mobilním telefonu – WhatsApp automatické ukládání fotek.


Pokud to přece jen nejde můžete si nastavit stažení fotek z WhatsApp do mobilu. Stačí když otevřete aplikaci a kliknete na tři tečky v horním levém rohu. Vyberte položku „Nastavení“ a klepněte na „Úložiště a data“. V položce „Automatické stahování“ nastavte jak se mají fotografie stahovat (prostřednictvím mobilních dat, Wi-fi nebo roaming). Ukládání fotek z WhatsApp zde můžete kdykoli zastavit nebo změnit.

Chcete-li stáhnout fotky z WhatsApp do Google Fotky je třeba abyste povolili v app Google Fotky automatické ukládání do cloudu.

 

Jak posílat fotky přes WhatsApp

Jak uložit fotky z WhatsApp do galerie už víte. Jak ale posílat fotky přes tuto aplikaci? Posílání fotek přes tuto aplikaci není obtížné. Otevřete chat s osobou, které chcete fotku poslat, klepněte na ikonku fotoaparátu, pořiďte fotku a odešlete ji. Pokud chcete posílat fotky, které již máte v mobilu, klikněte na ikonku pro posílání příloh (hned vedle ikony fotoaparátu). Vyberte složku kde se fotka nachází, najděte ji a klepněte na ni. Teď už stačí jen fotku odeslat.

 

Jak stáhnout fotky z WhatsApp do PC

Máte WhatsApp fotky v mobilním telefonu a potřebujete je dostat do počítače? Nemusíte přemýšlet jak stáhnout fotky z mobilu do počítače. Otevřete si v počítači stránku WhatsApp Web.< /a> Jakmile se vám zobrazí QR kód naskenujte jej do mobilního telefonu. Za chvíli se spojí aplikace v mobilu s programem v počítači. Hned na to můžete spravovat aplikaci v počítači. Stahování fotek z WhatsApp se v počítači neděje automaticky. Musíte otevřít chat, ze kterého chcete fotku stáhnout, přejít kurzorem na fotografii a stáhnout ji.

Když už víte jak stáhnout fotky z WhatsApp do telefonu můžete je následně dostat i do počítače prostřednictvím Bluetooth.

Pokud víte, jak můžete poslat fotku z WhatsApp na email. Přitom ji ani nemusíte stahovat do mobilu. V aplikaci otevřete fotku a klepněte na tři tečky. Z nabídky vyberte „Sdílet“ a zvolte možnost e-mail (gmail). Fotka se pošle mailem jako příloha.

 

Jak obnovit fotky z WhatsApp

Pokud se vám podařilo vymazat fotografie z WhatsApp v galerii můžete je najít někde jinde. Prohledejte Google Fotky. Najdete je tam, ale jen v případě, že jste zapnuli automatické ukládání fotek. Pokud není možné, že se celá vaše konverzace z této aplikace uložila na Disk Google. Kromě konverzace byste tam mohli najít i fotky, které potřebujete.

Druhým dobrým způsobem jak obnovit fotky z WhatsApp je následující. Odinstalujte aplikaci WhatsApp a znovu ji nainstalujte. Přihlaste se ke svému účtu. Mobilní telefon zálohuje vaši komunikaci z této aplikace. Pokud se tedy znovu přihlásíte do svého účtu zobrazí se výzva „záloha nalezena“. Stačí kliknout na „obnovit“ a měli byste do mobilu získat jak komunikaci tak fotky, které jste smazali.

Pokud používáte iPhone, můžete obnovit smazané fotky z WhatsApp přes iTunes.

Pokud WhatsApp nezobrazuje fotky bude problém asi v připojení na internet. Zkontrolujte to.

WhatsApp při stahování došlo k chybě – s největší pravděpodobností může být problém s plnou pamětí mobilu a fotografie není kde stahovat. Pokud ale máte dostatek volného místa, zkuste restartování mobilního telefonu.




Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist