Jak stáhnout fotky z mobilu. Jednoduchý NÁVOD!

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Máte v mobilu spoustu fotografií, které vám zabírají místo? Bojíte se, že v případě ztráty telefonu přijdete io všechny své fotografie. Zálohujte si je. Stáhnout fotky z mobilu do počítače můžete několika způsoby. Pár z nich vám prozradíme.

Pokud přemýšlíte nad tím jak stáhnout fotky z mobilu jste zde správně. Máme pro vás připraveno pár návodů. Jak importovat fotky z mobilu, jak stáhnout fotky z iclodu a jako zálohovat fotky z mobilu? Prozradíme vám jak na to.

Mobilní telefon dnes už neslouží jen k telefonování a posílání zpráv. Připojíme se s ním na internet, nahrazuje počítač, kompas, mapy, přehrávače hudby a videí a také fotoaparát. A právě jako fotoaparát využíváme mobil velmi často. Jelikož máte mobil stále po ruce můžete si kdykoli cokoli vyfotit. V mobilu se tak shromažďuje velké množství fotografií. Kam uložit fotky? Umět jak stáhnout fotky do počítače nebo kde ajak uložit fotky z mobilu je dobrý způsob jak o ně nepřijít pokud se rozhodnete mobil vyměnit.

 

Jak stáhnout fotky z mobilu do PC

Ať už potřebujete stáhnout fotky z mobilu do notebooku nebo chcete stáhnout fotky z androidu do PC můžete to učinit různými způsoby. Pokud chcete stáhnout fotky z mobilu do PC přes Wi-Fi potřebujete mít v mobilu staženou a instalovanou aplikaci Photo Companion.


Pokud ale chcete stahovat fotky z mobilu do počítače bez nutnosti být připojen k internetu využít můžete aplikace, které vám umožní ovládat mobil přes počítač. Na internetu naleznete spoustu aplikací, které to zvládnou. Na internetu naleznete aplikace, které budou vhodné právě pro váš mobil

Stáhnout fotky z Xiaomy do PC můžete tímto způsobem s počítačovým programem MI PC Suite. Stáhnout fotky z mobilu Samsung do počítače zase můžete udělat prostřednictvím programu Samsung Kies. Stejně můžete postupovat pokud potřebujete < strong>stáhnout fotky z mobilu Huawei do PC, nebo jakýkoli jiný typ telefonu.

Tyto aplikace vám umožní spravovat mobilní telefon na počítači. Můžete nejen zálohovat kontakty, soubory a videa ale také zálohovat fotky z mobilu v počítači. Tento způsob můžete využít i pro import fotek z iPhone do MAC.

 

Jak stáhnout fotky z mobilu do PC

Zpoplatnění ukládání fotek do služby Google Fotky donutilo více uživatelů stáhnout fotky z Google Fotky do telefonu. Stáhnout fotky z telefonu můžete také pomocí USB klíče. Dejte si ale pozor, aby měl USB klíč správný konektor, který bude pasovat do vašeho mobilního telefonu. Abyste mohli stáhnout fotky z mobilu do PC přes USB je třeba, aby měl tento USB klíč i normální typ konektoru, pomocí kterého ho zase propojíte is počítačem. Stáhnout fotografie z mobilu do počítače není těžké, může vám to ale zabrat dost času (záleží to na velikosti fotografií).

Jak dostat fotky z mobilu do PC bez USB? Zálohovat fotky si můžete také na paměťové kartě. Důležité je aby karta měla dostačující kapacitu. Při změně mobilu můžete snadno kartu přenést do jiného zařízení. Přenesete tak i všechny fotky a data, která máte na kartě.

Pokud mobil ztratíte nebo vám ho odcizí o všechny fotky přijdete.

 

Úložiště na fotky

Nejlepší úložiště na fotky je pro každého jiné. Jedním z těch dobrých je i například Google Drive. Můžete zde nejlépe zálohovat fotky přímo z mobilu. Můžete si ale vytvořit také domácí úložiště. V tomto případě si ale potřebujete zakoupit zařízení, jehož cena se pohybuje nad 100 euro. Nemusíte ale platit za různá úložiště, kde si fotky z mobilu zálohujete. Můžete uložit fotky na cloud a v případě potřeby se k nim dostat z počítače.

 

Jak stáhnout fotky z iPhone do PC

Na import fotek ziPhonu můžete použít k tomu použít úložiště iCloud Fotky. Ukládají se zde fotky v plném rozlišení a máte tak k nim přístup z každého zařízení. Takto můžete importovat fotky a videa z iPhone do počítače. Zároveň můžete importovat fotky do iPhonu pokud je máte uloženy v počítači.

Také můžete použít i paměťovou kartu, uložení fotek do cloudu nebo další způsob, který vám představíme nyní.

 

Bluetooth

Dobrým způsobem jak stáhnout fotky z mobilu do notebooku je i použití funkce Bluetooth. Tuto funkci naleznete v mobilních telefonech a také počítačích, Stačí ji jen zapnout a spárovat zařízení. Jak ukládat fotky, které si takto stáhnete je jen na vašem rozhodnutí. Když je už budete mít v počítači můžete si je rozdělit do jednotlivých složek dle vlastního uvážení.

Import fotek z mobilu či zálohování fotek na úložišti je dobrý způsob jak předejít jejich ztrátě, které byste možná i litovali. Pokud vám nejdou stáhnout fotky do PC jedním způsobem zkuste další. Ať už sáhnete po aplikacích pro zálohování fotek, použijete USB kabel nebo stáhnete fotky z mobilu na flash disk záleží jen na vás.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2491

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist