Jak stáhnout fotky z Google Fotky do PC nebo telefonu? NÁVOD

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Máte v mobilu v aplikaci Google Fotky spoustu uložených fotografií, které chcete dostat do PC? Poradíme vám jak stáhnout fotky z Google Fotky do PC nebo mobilu. A víme také jak smazat fotografie z Google Fotky a získat tak místo na další.

Google nabízí řadu užitečných služeb, mezi které patří i služba Google Fotky (Fotky Google). Prostřednictvím ní si můžete ukládat, nebo spíše zálohovat fotografie z mobilního telefonu přímo na svůj účet. Pokud si je zde zálohujete jistě vás nejednou napadla otázka jak stáhnout fotky z Google Fotky? Nemusíte se ničeho obávat. Stáhnout fotky z Google můžete jak do mobilního telefonu tak i do počítače.

Službu Fotky Google máte k dispozici v mobilních telefonech automaticky – aplikace Fotky Google. Ukládání fotek si v ní můžete povolit nebo zablokovat. Pokud jej povolíte automaticky zálohujete fotky na svém účtu. Takže pokud se ptáte kde jsou zálohovány Fotky Google již víte – na vašem účtu (gmail). Abyste si je mohli stáhnout do zařízení (PC, mobil,...) nepotřebujete hledat na internetu Fotky Google návod. Celý proces je jednoduchý a intuitivní.

Jak stáhnout fotky z Google do PC

Fotografie, které jste zálohovali naleznete ve svém účtu ve webovém rozhraní photos.google. Máte-li více účtů je důležité abyste se přihlásili na počítači do účtu, který máte iv mobilním telefonu.

Pokud se vám podařilo dostat na stránku s fotkami můžete jednoduše stáhnout fotky z Google Fotky přímo do počítače. Stačí jen kliknout na fotku, poté kliknout na tři tečky a vybrat možnost „Stáhnout“


Jak stáhnout všechny fotky z Google do PC?

Pro stažení všech fotek z Google Fotky byste měli navštívit stránku Takeout Google . Vyberte co chcete do počítače stáhnout (zaškrtněte políčko) – v našem případě Fotky Google a klikněte na políčko „Další krok“.

V dalším kroku vyberte kde se mají fotky uložit. Můžete si také vybrat frekvenci ukládání, tedy jak často stahování fotek z Google Fotky do PC se má provádět. Na konec vyberte formát souboru a klepněte na políčko „Vytvořit export“.

Tímto způsobem stáhnete všechny fotky, nemusíte se tak trápit tím jak označit všechny fotky z Google Fotky a přenést je do PC.

Jak stáhnout fotky z Google Fotky do telefonu

Chcete-li si stáhnout fotky z Google účtu zpět do mobilního telefonu. Abyste to mohli provést potřebujete v mobilu aplikaci Fotky Google. Pak ji už jen stačí otevřít a jednoduše stáhnout fotky z Google Fotky do mobilu. Vyberte fotky, které chcete stáhnout, klikněte na tři tečky v horním rohu a vyberte položku „Stáhnout“.

Chcete-li stáhnout více fotek  podržte prst na každé fotce, kterou chcete stáhnout. Delší. Pokud se vám zobrazí prázdný kroužek klikněte na něj. Nyní, když jste vybrali více fotografií klikněte na piktogram „sdílet“ (čtverec se šipkou) a zvolte možnost „Uložit obrázky“. Jak vidíte přesunout fotky z Google do galerie není vůbec obtížné.

Fotky Google: iPhone

Pokud používáte iPhone nebo iPad můžete stáhnout fotky z Google Fotky do iPhone stejně jako jsme popsali výše. Další způsob je jednoduše přes počítač všechny fotky Google stáhnout na Google Disk a odtud je stáhnout do počítače nebo mobilu.

Potřebujete vědět jak stáhnout fotky z mobilu do Google Fotky? Stačí, když v mobilním telefonu povolíte této aplikaci ukládání fotografií. Následně se všechny fotky, které máte v mobilu uloží do aplikace na vašem účtu.

Přemýšlíte jak smazat fotky z Google Fotky? Otevřete v mobilní aplikaci, klikněte na fotku, kterou chcete odstranit a následně na ikonu koše, kterou naleznete v horní části.

Jelikož je již služba Google Fotky limitována a vy v ní můžete uložit jen jisté množství fotografií přijde vhod vědět jak stáhnout fotky z google photos(Google Fotky) do počítače. Následně můžete fotky smazat a získáte tak další místo na nové fotky, které zde můžete bezpečně zálohovat.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist