Jak STÁHNOUT a NAINSTALOVAT ZOOM?

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nainstalovat Zoom Cloud Meetings do počítače, notebooku nebo mobilu je otázka pár minut. Díky tomuto programu vám již neujde žádná video konference či pracovní porada. Můžete dokonce schůzky organizovat či použít ZOOM k online vyučování.

Zoom nebo Zoom Cloud Meetings je počítačový program, který se stále častěji používá. Program v podstatě zajistí online setkávání, což je výhodné nejen v dnešní době pandemie, ale určitě jej využijete i běžném režimu. Jak nainstalovat ZOOM?

Kdo si už jednou Zoom online meeting absolvoval ocenil jeho kvality a tak snadno se ho nevzdá. Pokud tento program ještě nemáte, potřebujete jej ale obáváte se jeho náročnosti provedeme vás krok za krokem jeho stažením, instalací ai používáním. Řekneme vám jak nainstalovat ZOOM na tablet, PC či mobil a zda se vyplatí vyhledávat ZOOM download Windows 7.

 

Jak stáhnout a nainstalovat ZOOM do notebooku?

prostřednictvím programu Zoom. Možná iu vás v práci se konají Zoom online konference / conference. Abyste se jich mohli zúčastnit potřebujete vědět jak se dostat na Zoom.


V první řadě si potřebujete program stáhnout. Klikněte na ZOOM download a stáhněte si jej, nebo k tomu využijte naší stránky zde.< /a> Pokud nyní vyhledáváte výrazy „jak nainstalovat ZOOM do notebooku?“ nebo „jak nainstalovat ZOOM do počítače?“ vězte, že postup je stejný.

Po stažení jen klikněte na aplikaci, která se sama nainstaluje. Po otevření stačí kliknout na položku „join Meeting“ ( připojit se ke schůzce) zadat údaje (identifikační číslo schůzky), které vám poslaly mailem a vaše jméno. Následně se můžete připojit k pracovnímu setkání. ZOOM instalace na PC, nebo notebook je stejná.

 

Jak nainstalovat ZOOM do mobilu?

Chcete-li vědět jak nainstalovat aplikaci ZOOM do mobilu postup je stejný. Potřebujete ale verzi programu kompatibilní s mobilním telefonem. Nainstalovat ZOOM do mobilu zdarma je snadné. V Google Play, nebo App Store si stáhněte aplikaci a po stažení ji instalujte.

Instalace ZOOM Android a také instalace ZOOM iPhone je stejná a totožná s instalací Zoom jako v počítači a notebooku. Tímto způsobem se můžete jen účastnit pracovních schůzek, porad, ale i vyučování přes mobilní telefon.

Program si můžete stáhnout v různých jazycích i v češtině. Nezapomeňte na internetu vyhledat ale výraz Instalace ZOOM česky zdarma. Pokud se vám ho přece jen podaří stáhnout v angličtině, neobávejte se. Pár slovíček v angličtině, které se při registrování zobrazí zvládnete v pohodě.

 

ZOOM bez instalace – ZOOM online

Aplikaci Zoom si nemusíte stahovat pokud ji nebudete často používat. Stačí jen kliknout na link, který vám ohledně ZOOM onile vyučování, zdaZOOM online hodiny, schůzky či přednášky přišel. Dostanete se na stránku ZOOM, kde kliknete na položku „lauch meeting“.

Následně se vám zobrazí možnost připojit se k meetingu přes browser (prohlížeč). Máte-li ZOOM instalován nabídne vám stránka zapnout program, ale můžete ji obejít. Teď už jen stačí vyplnit vaše jméno a hned se dostanete na online schůzku. Nezapomeňte si zapnout kameru a mikrofon, abyste viděli a slyšeli co se přebírá na meetingu. Už víte jak se dostat na schůzku bez potřeby mít program v PC – Zoom online join.

 

Jak se přihlásit k ZOOM

Přihlásit se k ZOOM můžete jako účastník online schůzky nebo schůzku můžete také zorganizovat. Přihlásit se na schůzku můžete pomocí ID, které vám přišlo mailem a vaším jménem.

Chcete-li schůzku organizovat potřebujete si vytvořit online místnost a poslat všem účastníkům ID kód, přes který se mohou k setkání připojit.

Možnost nainstalovat ZOOM zdarma udělala z tohoto programu jeden z nejpoužívanějších softwarů pro pořádání video hovorů, konferencí a využívá se i při studiu. Ať už jste žákem, zaměstnancem, ředitelem nebo pedagogem tuto aplikaci určitě využijete.

 

Instalace ZOOM pro učitele

Potřebujete program ZOOM, který si můžete stáhnout iz oficiální stránky Zoom.us download. Program otevřete a klikněte na „Sing Up Free“. Dostanete se na domovskou stránku softwaru. Zde bude od vás vyžadována ZOOM registrace. Na mail, který jste uvedli při přihlašování vám přijde ověření registrace.

Po ověření je znovu potřeba vyplnit pár údajů, jako jméno, příjmení a heslo. Takto jste si vytvořili účet, ze kterého můžete pořádat schůzky. Stačí jen kliknout na „New Meeting“ a malou šipku kde označte položku „use my personal meeting ID“. Zobrazí se vám ID kód, který pošlete účastníkům schůze. Díky němu se dostanou na vámi organizovaná setkání.

Chcete-li si můžete v okénku „PMI Setting“ nastavit heslo, kterým se budou účastníci přihlašovat do video konference, ale není to nutné. Nezapomeňte vše uložit „save“.

Přes ZOOM online výuku můžete vidět všechny žáky a žáci zase vás. To ale není všechno. Pokud potřebujete, můžete prezentovat prostřednictvím ZOOM online film, video nebo obrázky v počítači.

 

Instalace ZOOM pro žáka

Jako žák na instalaci ZOOM návod nepotřebujete. Program si jen stáhněte, zaregistrujte se a přihlaste se na vyučování nebo schůzku přes ID, které vám přišlo mailem.

ZOOM PC cs přihlášení - když už máte aplikaci staženou můžete se na vyučování nebo konferenci přihlašovat prostřednictvím linku v mailu.

 

Aplikace ZOOM pro Windows

ZOOM Cloud Meetings má jednu velkou výhodu. Existuje ve verzích pro různé platformy. Můžete si jej stáhnout do počítačů, notebooků, mobilů a také tabletů.

Nemusíte vyhledávat verze, které by byly kompatibilní s konkrétním operačním systémem Windows (např. ZOOM download Windows 7 apod.). ZOOM výborně funguje v nejnovějším a také ve starších systémech Windows.

Nevíte jak nainstalovat ZOOM na Windows 7, ale víte jak nainstalovat ZOOM na Windows 10? Postup je stejný, a platí to iu OS Mac. Tohoto programu se nemusíte vzdávat ani když používáte Linux. Nainstalovat ZOOM v Linuxu je stejně jednoduché jako v kterémkoli jiném operačním systému.

Nelze mi spustit ZOOM – pokud nelze ZOOM spustit zkuste restartovat počítač, případně obnovit ZOOM. Pokud nic z toho nepomůže stále si můžete nainstalovat nový ZOOM.

Pokud se nemůžete přihlásit na online setkání chyba může být v ID (v kódu který vám přišel mailem). Místo ZOOM PC přihlášení můžete zkusit přihlášení ZOOM online, přes prohlížeč.

[wp-faq-schema accordion=1] 
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist