Jak spárovat bezdrátová sluchátka? NÁVOD

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Bezdrátová sluchátka jsou jednoduše in. Pokud je máte i vy a nevíte jak spárovat bezdrátová sluchátka s mobilním telefonem poradíme vám. Víme jak spárovat sluchátka s mobilem, počítačem nebo i vaším televizorem.

Bezdrátová sluchátka bez nejmenších pochybností vytlačují sluchátka s kabelem. Jsou pohodlnější a nijak nás neomezují v pohybu. Abyste ale mohli bezdrátová sluchátka bez problémů používat musíte je spárovat se zařízením. Poradíme vám jak spárovat bezdrátová sluchátka s telefonem.

Pokud víte jak spárovat bezdrátová sluchátka můžete je používat bez omezení. Můžete tak připojit bezdrátová sluchátka k PC 4 nebo spárovat bezdrátová sluchátka s TV. Jak na to?

Jak spárovat bezdrátová sluchátka s mobilním telefonem

Ať už chcete vědět jak spárovat sluchátka Marshall nebo jinou značku spárujte je mezi sebou. Dříve se do jejich spárování s mobilem nebo PC nepouštějte. Pokud chcete spárovat AirPods podrobný návod jak na to si přečtěte zde.

Jak spárovat bezdrátová sluchátka mezi sebou

Spárování bezdrátových sluchátek se může v závislosti na značce zařízení mírně lišit. Návod jak na to byste měli najít v manuálu. Pokud jste to v návodě nenašli postupujte následovně.


Vypněte Bluetooth na mobilním telefonu (pokud jej máte zapnutý). Nyní najděte na nabíjecím pouzdru sluchátek tlačítko, které dlouho podržte. Pokud tlačítko na pouzdře není určitě se nacházejí tlačítka na sluchátkách (na každém jedno), stiskněte je. Poslední možností je vybrat sluchátka z pouzdra čímž může párovací proces začít.

Když se bezdrátová sluchátka mezi sebou spárují může se změnit intenzita blikání LED světla< /a> nebo uslyšíte zvukový signál (v závislosti na značce sluchátek).

Následně můžete připojit bezdrátová sluchátka k iPhone, počítači nebo jinému zařízení. Postup je poměrně jednoduchý.

Podržte tlačítko zapnutí na sluchátkách (na pouzdru nebo na sluchátkách). Tlačítko držte dokud nezačnou diody blikat. Nyní zapněte Bluetooth na mobilním telefonu. Jakmile se zobrazí upozornění na nové Bluetooth zařízení v mobilu klikněte na něj a máte to. V seznamu zařízení sluchátka poznáte podle názvu výrobce. Chcete-li spárovat bezdrátová sluchátka Xiaomi uvidíte jejich název v seznamu zařízení a za ním slovo buds nebo heaphones.

Jak spárovat bezdrátová sluchátka s notebookem

Spárovat bezdrátová sluchátka s PC nebo notebookem není obtížné. Po spárování sluchátek mezi sebou zapněte na počítači Bluetooth a klepněte na možnost „Přidat zařízení Bluetooth“. Ze seznamu zařízení vyberte položku s názvem sluchátek.

Jak spárovat sluchátka s televizí

Pokud přemýšlíte jak fungují bezdrátová sluchátka k televizi nemusíte se už více trápit. Pro připojení sluchátek k TV bez sluchátkového výstupu použijte položku v TV „Zvukový výstup“. Položte zapnutá sluchátka blízko televizoru a ve TV klikněte na „Seznam sluchátek“. Z nabídky vyberte vaše sluchátka a aktivujte párování.

Co dělat, když mi nefunguje jedno bezdrátové sluchátko? Tento problém se stává dost často. Vyjměte sluchátko z ucha a vložte jej do pouzdra, chvíli počkejte, zapněte ho a počkejte dokud se znovu nespáruje s mobilem. Potom by už mělo fungovat. Také můžete zkontrolovat, zda jde zvuk do obou sluchátek.

Bluetooth sluchátka nejdou spárovat – problém může být v Bluetooth, ujistěte se, že je zapnutý. Problém může být iv nenabitých sluchátkách.

Bluetooth sluchátka nelze spárovat s PC – umístěte sluchátka v pouzdře blízko k PC. Sluchátka při spárování musí být co nejblíže zařízení. Druhý problém může být v rušení přenosu. Rušit jej může jiný Bluetooth nebo Wi-Fi zařízení. Pokud se od rušivých signálů vzdálíte spárování by mělo proběhnout bez problémů.

Připojit bezdrátová sluchátka přes Bluetooth není obtížné a ani náročné. Stačí jen držet při párování sluchátka a zařízení blízko sebe. Jakmile sluchátka spárujete můžete je používat se zařízením kdykoli. Okamžitě se propojí a nemusíte se trápit opětovným spárováním.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist