Jak spárovat bezdrátová sluchátka AirPods? NÁVOD

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Máte nová sluchátka AirPods a nevíte jak je propojit s telefonem? Poradíme vám jak spárovat sluchátka AirPods s iPhone nebo OS Mac. Bezdrátová sluchátka AirPods můžete propojit is PC s Windowsem nebo s mobilem s Androidem.

Bezdrátová sluchátka mají spoustu výhod, nezavazují vám kabely, můžete poslouchat hudbu při sportu a spoustu dalších. Pokud jste si pořídili sluchátka AirPods stačí je spárovat se zařízením a můžete je hned používat. Poradíme vám jak spárovat AirPods s iPhone, jak připojit AirPods k Macbooku a také jak spárovat nová sluchátka.

 

Jak spárovat AirPods

Ať už potřebujete vědět jak spárovat AirPods Pro nebo jen AirPods měli byste vědět, že jejich propojení se systémem iOS je poměrně jednoduché.

Stačí pokud otevřete nabíjecí pouzdro se sluchátky a podržíte jej v blízkosti iPhone, iPadu nebo OS Mac. Po krátké animaci klikněte na políčko „Připojit“. To by mělo být všechno. Pokud máte v iPhone nastavenu funkci „Hey Siri“ můžete ji používat se sluchátky, Pokud ne, systém vás provede nastavením . Když se zobrazí okénko „Hotovo“ klikněte na něj a máte to.


Pokud jste přihlášeni v iCloudu automaticky se sluchátka spárují s každým podporovaným zařízením, na kterém jste přihlášeni do iCloudu (pod stejným účtem).

Spárovat AirPods s PC či spárovat AirPods s iPadem není náročné. Menší problém může nastat, pokud chcete spárovat AirPods Pro s Androidem. Většina lidí si totiž myslí, že tato dvě zařízení se nedají spárovat a ani to nezkoušejí.

 

Jak spárovat AirPods s Androidem

V mobilním telefonu sAndroidem otevřete nastavení a vyberte Bluetooth. Otevřete pouzdro se sluchátky a stiskněte tlačítko, které se nachází na pouzdře vzadu. Podržte jej dokud nezačne svítit světlo na bílo. Ve vašem mobilu by se nyní měly v zařízeních Bluetooth zobrazit také AirPods. Nyní stačí na ně jen kliknout a spárovat je.

Otázka jak připojit AirPods k telefonu je zodpovězena. Ať už chcete sluchátka propojit s iPhone nebo Androidem jde to.

Jak spárovat dvojí AirPods případně jako připojit náhradní AirPods? – stačí kliknout v ovládacím centru na AirPlay a na „Sdílet zvuk“. Když se na displeji objeví další sluchátka klikněte na „Sdílet zvuk“. Výběr potvrďte kliknutím na AirPlay a máte to. Tímto způsobem můžete připojit cizí AirPods.

Prostřednictvím Bluetooth můžete spárovat AirPods sWindows. V počítači zapněte Bluetooth. Na otevřeném pouzdru se sluchátky podržte tlačítko (vzadu). Když se objeví sluchátka v zařízeních Bluetooth klikněte na ně.

Spárovat AirPods s notebookem nebo mobilním telefonem zvládnete během pár vteřin, maximálně minut. I když jde o sluchátka Apple můžete klidně nastavit AirPods na Android či spárovat AirPods s Windows.

 

Co dělat, když mi AirPods nejdou připojit?

Problémů může být několik. Jako první zkontrolujte hlasitost. Většina uživatelů má na počítači a také telefonu ztlumenou hlasitost.

Pokud propojujete sluchátka přes Bluetooth a nefungují zkuste je spárovat znovu. Nejprve ale v připojeních Bluetooth je odstraňte, restartujte zařízení a spárujte AirPods znovu.

Další možností je vložit sluchátka do pouzdra a zavřít pouzdro na cca 10 sekund.

 

Jak dát AirPods do továrního nastavení

Vložte sluchátka do pouzdra a zavřete jej na cca 30 sekund. Potom pouzdro otevřete a v mobilním telefonu přejděte v Bluetooth na ikonu informací a AirPods a klikněte na „Ignorovat“. Nyní stiskněte tlačítko na otevřeném pouzdře na cca 15 sekund, zavřete pouzdro a umístěte jej do blízkosti telefonu. Otevřením víčka na pouzdře jsou sluchátka připravena znovu ke spárování.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist