Jak přeložit PDF dokument zdarma? NÁVOD

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přeložit PDF není obtížné pokud víte jak na to. Poradíme vám jak zvládnout překlad PDF v Google i jak přeložit tento formát ve Wordu. Kromě toho můžete využít také služeb internetových stránek, které překlad dokumentu PDF umožňují zdarma.

Ne všichni mají talent na cizí jazyky proto přijde každému vhod vědět jak přeložit webové stránky či různé dokumenty. V současnosti se stále častěji setkáváte s PDF dokumenty. Překlad PDF dokumentů je možný, pokud víte jak na to. Pokud nevíte jak přeložit soubor v PDF prozradíme vám několik postupů. Otázkou „Jak přeložit PDF dokument do češtiny?“ či „Jak k překladu PDF zdarma?“ se už nemusíte trápit.

 

Jak přeložit PDF

Přišel vám dokument ve formátu PDF v cizím jazyce a vy nevíte co se v něm píše? Na přeložení PDF můžete využít i aplikace a programy, které již možná máte v počítači.

Přemýšlíte, který je nejlepší překladač dokumentů? Hledáte konkrétně pouze překladač souborů PDF nebo by měl program zahrnovat i překladač Word dokumentů? PDF překladač si můžete stáhnout do počítače jako program nebo k překladu využít webové stránky, které překlad textu PDF nabízejí.


 

Google Překladač

Nejlepším a nejpoužívanějším programem pro překládání je Google Překladač. Můžete si jej stáhnout do mobilního telefonu ale i do počítače. Google Překladač PDF? Ano, tento program můžete použít výborný program pro překlad PDF.

Otevřete si Google Překladač a klikněte v horní liště na „Dokumenty“. Vyberte jazyk z kterého a do kterého se má dokument přeložit a nahrajte jej (klikněte na „Prohlížet počítač“). Klepněte na „Překládat“ a počkejte pár vteřin, než se překlad PDF dokončí. Nyní jen klikněte na „Stáhnout“ a vyberte položku, kde se má překlad PDF souboru uložit. Hotovo.

 

Word překlad

Překladač PDF Google není jediným programem pro překlad. Přeložit PDF můžete také ve Worde. Ano, program Microsoft Office můžete využít také jako překladač dokumentů PDF. V tomto případě musíte otevřít PDF ve Wordu. Program dokument zkonvertuje a zobrazí vám jej jako běžný dokument Word. Nyní z horní lišty Wordu klikněte na položku „Kontrola“ (nebo Revize) a v části „Jazyk“ klikněte na „Přeložit“. Vyberte vstupní a výstupní jazyk a klepněte na tlačítko „Přeložit“.

Jak vidíte překladač PDF souborů možná již ve svém počítači máte instalován. Přeložit PDF do češtiny tak není žádný problém.

 

Online překladač PDF

Program pro překlad PDF si nemusíte stahovat. Na internetu najdete spoustu stránek, které vám překlad z PDF zajistí. Na internetu vyhledejte výraz „překlad PDF online“ a zobrazí se vám množství stránek, které tuto službu zdarma poskytují. Je jedno zda chcete překlad PDF z angličtiny nebo jiného jazyka, zda chcete přeložit PDF do češtiny nebo češtiny přeložení PDF budete mít zdarma.

>

Jednou ze stránek, kde můžete přeložit PDF z angličtiny do češtiny (či jiné kombinaci jazyků) je také DocTranslator. Některé stránky umožňují zdarma přeložit jen část dokumentu. V tomto případě vám stačí PDF soubor rozdělit a přeložit jej postupně.

 

Jak přeložit PDF v mobilním telefonu

Máte-li v mobilním telefonu Google Překladač máte také překladač textů PDF. Postupujte stejně jako kdybyste překládali PDF v počítači.

Přeložit text v PDF v mobilu můžete is využitím webových stránek. Překladač dokumentů PDF online najdete na internetu. Otevřete stránku a nahrajte do ní dokument, který chcete přeložit. Počkejte pár vteřin/minut (v závislosti na velikosti souboru) apřeklad dokumentu online si stáhněte do zařízení.

Přeložení PDF souboru není náročné. Ať už k tomu využijete překladač dokumentů Google, Word, nebo se rozhodnete přeložit PDF dokument online záleží na vašich preferencích a toho jaké programy máte v zařízení.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2493

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist