Jak POSLAT SMS Z INTERNETU ZDARMA?

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nemáte kredit a potřebujete poslat SMS? Poradíme vám jak poslat SMS zdarma do všech sítí. Chcete vědět jak poslat SMS z počítače nebo jak na SMS online? A dá se to vůbec? Pokud nevíte, jak na to prozradíme vám to.

V současné době plné komunikačních aplikací se posílání klasických SMS zpráv vytrácí do pozadí. Každý z nás má v mobilu minimálně jednu aplikaci, přes kterou může komunikovat s přáteli nebo rodinou. Stále se ale najde důvod proč poslat SMS. Ať už potřebujete poslat zprávu obchodním partnerům, osobě, kterou nemáte v kontaktech nebo pokud přemýšlíte jak poslat SMS bez kreditu. Poslat SMS zdarma můžete pokud víte jak na to. Stačí jen mít připojení k internetu.

Potřebujete vědět jak poslat hromadnou SMS iPhone, což je to SMS brána do všech sítí případně jak poslat SMS z internetu? Pro odeslání SMS online můžete využít různé webové stránky, ale i chatovací funkci, kterou najdete v mobilním telefonu ve složce, kde odesíláte zprávy běžně.

 

Poslat SMS z internetu

Většinou jste byli zvyklí posílat SMS klasicky z telefonu. Stačilo si otevřít SMS zprávy, napsat text vybrat komu ji chcete poslat odeslat. Pokud nemáte ale paušál, který vám umožňuje posílat zprávy zdarma, zaplatíte si za ně. Poplatek se liší v závislosti na síti, do které zprávu posíláte. Chcete-li poslat SMS z T-mobile do Orange, zda O2 je její zpoplatnění vyšší než kdybyste chtěli poslat SMS z Orange do domovské sítě, tedy na číslo, které má Orange . Pokud jste ale slyšeli o tom, jak poslat SMS zdarma online nemusíte se trápit kolik vás to bude stát.


 

SMS zdarma do všech sítí

Poslat SMS zdarma na T-mobilu či do jiné sítě není žádný problém. Potřebujete pouze připojení na internet kde naleznete webové stránky, přes které můžete poslat SMS zdarma do všech sítí. Těchto stránek je ale dost mnoho a většina z nich nefunguje, případně nemají pokrytí (případně dohodnutou spolupráci) s operátory na našem území.

Takže, jak poslat SMS zdarma? V první řadě najít stránku, která takové služby nabízí. Jednou z nich je také stránka wiko.io. Stačí když si ji otevřete, napíšete tel. číslo. číslo kam se má poslat zdarma SMS a do prázdného pole napsat SMS zdarma. Nyní stačí jen potvrdit, že nejste robot (zaškrtnout captcha) a kliknout na odeslat SMS. Takto můžete poslat SMS na O2, T-mobile či Orange ale i do zahraničí.

Poslat SMS online můžete také přímo z složky, kde posíláte SMS zprávy. Nastavte si v nich místo odesílání textových zpráv chatové funkce. V tomto případě je ale důležité aby chatování podporoval i váš operátor a měl tuto funkci zapnutou i adresát vaší zprávy.

Chatovací funkci můžete zapnout ale i vypnout. Otevřete si „Zprávy“ a klikněte na tři tečky (Více). Zde zvolte nabídku „Nastavení“. V této sekci můžete zapnout nebo vypnout chatové funkce.

 

Poslat SMS z počítače

Jak poslat SMS z PC? Existují programy, které propojí váš mobilní telefon s počítačem. Nejčastěji se používají pokud chcete přenést mezi PC a mobilem některé soubory, udělat si pořádek v dokumentech a obrázcích v mobilu či v kontaktech. Mezi tyto programy patří například Nokia Suite nebo iPhone PC Suite.

SMS zprávy můžete z PC posílat i přes program PC Messenger. I když budete zprávy psát a posílat z počítače budou odeslány z vašeho mobilu. Takto můžete poslat SMS z PC zdarma pouze do sítě T-mobile, případně i do dalších sítí, pokud máte vhodný měsíční paušál.

 

Jak poslat hromadnou SMS?

Pokud přemýšlíte jak poslat anonymní SMS, nebo jak poslat tajnou SMS nejlepší bude pokud si utajíte mobilní číslo. Využít můžete také služby některých internetových stránek., tzv. SMS brána. Některé z nich jsou zpoplatněny, do některých se musíte registrovat a některé vám umožní poslat SMS do všech sítí zdarma a bez registrace. Využití těchto stránek je nejlepší pokud chcete poslat SMS z netu.

Většina placených služeb na internetu vám umožní poslat jak hromadnou tak anonymní SMS. Místo telefonního čísla se příjemci SMS zprávy může zobrazit vaše jméno nebo název společnosti. Takto můžete poslat SMS na T-mobilu, poslat SMS na Orange či poslat SMS na O2.

Jak poslat hromadnou SMS z mobilu? Pokud si chcete posílat SMS s více lidmi najednou můžete k tomu využít nástroje, které máte v mobilním telefonu. Jděte do „Kontakty“ kde klikněte na ikonu „Přidat skupinu“. Skupinu pojmenujte a uložte ji. Hned poté můžete do ní přidat kontakty. Budete-li chtít poslat SMS všem kontaktům ve skupině přejděte do „Zprávy“ a v políčku příjemce vyberte skupinu. Zpráva, kterou napíšete a pošlete se zobrazí všem, které máte v této skupině.

Služby webových stránek můžete použít i v případě, že potřebujete poslat SMS pod jiným číslem, nebo chcete poslat anonymní SMS zdarma. Pozor, tuto možnost nemusí poskytovat všechny SMS brány. Pokud najdete některou, která to nabízí zdarma nemusí fungovat. Jednoduše musíte hledat a mít i trochu štěstí, abyste našli stránku, která funguje.

V případě potřeby se sejde vědět i jak poslat sos SMS. V tomto případě vám může být nápomocná aplikace 155.cz. V podstatě nepošlete SMS zprávu, ale aplikace vás dokáže během pár vteřin propojit s operátorem tísňové linky. Díky GPS může zjistit kde se nacházíte a poslat vám pomoc.

 

Poslat SMS zdarma

I když hledáte způsob jak poslat SMS přes internet nejlépe uděláte pokud si stáhnete nějakou komunikační aplikace. Mezi ty nejpoužívanější patří Viber, WhatsApp nebo Messenger. Prostřednictvím nich vyřešíte problém jak poslat SMS zdarma O2, jak poslat SMS zdarma Orange případně T-mobile. Stačí pokud má stejnou aplikaci v mobilu i příjemce zprávy a můžete si zdarma psát.

Tyto mobilní aplikace naleznete na internetu i ve verzích kompatibilních s počítačem, například Viber pro PC. Stačí si je stáhnout a můžete komunikovat i přes počítač.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist