Jak ODBLOKOVAT TELEFON? iPhone, Huawei či Samsung? NÁVOD

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Víte jak odblokovat telefon? Jak odemknout mobil pokud si nepamatujete PIN nebo uzamykací vzor? Zablokovaný mobilní telefon můžete odemknout několika způsoby. Poradíme vám jak odblokovat mobil s Android i iPhone.

Nedaří se vám odemknout mobilní telefon? Nepamatujete si vzor nebo PIN? Dostat se do svého mobilního telefonu můžete i přesto. Potřebujete ale umět jako odblokovat mobil. Dozvíte se, jak odblokovat telefon Lenovo, jako odblokovat iPhone bez PC či jako odblokovat SIM kartu.

V mobilních telefonech máme dnes téměř všechno. Fotografie, pracovní dokumenty, kontakty, komunikační aplikace, přístup na internet a mnoho dalšího. Mobil už dávno neslouží jen k volání ale už téměř nahrazuje počítač. Pokud se telefon zablokuje přijdete nejen o kontakty ale i množství dalších souborů, které jste si uložili. Jedinou možností jak se k nim dostat je vědět, jak odblokovat telefon.

 

Jak odblokovat telefon

Vědět jak odblokovat zamčený telefon se vám může kdykoli sejít. Dost to ale záleží na tom jaký typ mobilního telefonu máte. V závislosti na tom byste měli umět jak odblokovat telefon Xiaomi, jak odblokovat iPhone 6, jak odblokovat Android či jakýkoli jiný mobil. Existuje několik způsobů, jak se k datům v mobilním telefonu dostat.


Ať už potřebujete odblokovat Xiaomi, odblokovat Honor nebo jiný mobil na internetu najdete spoustu návodů. Většina z nich ale vede k obnově výrobních nastavení, čímž přijdete o všechna data a soubory v mobilu . Pokud je nemáte zálohované už je nezískáte.

 

Jak odblokovat Android

Nejčastěji se používá mobilní telefon s Androidem. Odblokovat jej můžete několika způsoby.

  • přes účet Google – v první řadě proveďte několik neúspěšných pokusů na odemčení mobilu. Po nich se vám zobrazí nabídka „Nepamatuji si vzor“. Klikněte na ni a přihlaste se do svého účtu Google, který máte v mobilu. Tento způsob funguje pokud máte mobil zamčený pomocí vzoru nebo PINu.
  • obnova výrobních nastavení – při tomto způsobu odblokování mobilu přijdete o kontakty, SMS – ky, aplikace,... pokud ale máte kontakty zálohované budete je moci obnovit. Na mobilu stiskněte tlačítko pro zapnutí mobilu a tlačítko zvyšování hlasitosti. Objeví se menu, ve kterém najděte okénko „Factory reset“ (obnovit výrobní nastavení) a potvrďte to tlačítkem zapnutí.

 

Jak odblokovat iPhone

Chcete-li vědět jak odblokovat iPhone iTunes poradíme vám jak na to. K odblokování Apple telefonů použijte tlačítka „Start“ a „Home“. Následně postupujte podle pokynů (připojte mobil k iTunes a vyberte možnost “Obnova výrobních nastavení“).

Další způsob je přes počítač, ve kterém je aplikace iTunes a kabel, jehož prostřednictvím připojíte k PC mobil.

V závislosti na typu iPhone budete muset mačkat různá tlačítka

  • jak odblokovat iPhone SE – podržte boční tlačítko a tlačítko pro snížení hlasitosti.
  • jako odblokovat iPhone 6s a SE (1 generace ) – podržte boční nebo horní tlačítko dokud se neobjeví posuvník vypnutí.

Když přepnete mobil do režimu obnovy držte tlačítko dokud nepřipojíte mobil k počítači. Tlačítko můžete pustit až když se na obrazovce zobrazí režim obnovy. V počítači v iTunes vyhledejte iPhone. Klepněte na „Obnovit“ a počkejte. Počítač stahuje software pro váš mobil a spouští proces obnovy. Po dokončení procesu můžete mobil odpojit od počítače.

Nezapomínejte ale, že při obnově výrobních nastavení přijdete o svá data. Z tohoto důvodu je dobré si je pravidelně zálohovat, abyste je mohli obnovit.

 

Jak odblokovat telefon Samsung

Jak odblokovat Samsung? U mobilů značky Samsung držte tlačítka Power – Home a Zvýšení hlasitosti. Vyberte možnost Obnovit výrobní nastavení a potvrďte ji.

O odemknutí či odblokování můžete požádat i svého operátora nebo k tomu využít některou stránku nebo program na odemknutí telefonu Samsung. Získáte v nich kódy, se kterými můžete odemknout mobil

 

Jak odblokovat telefon Huawei

Nejlepší a nejrychlejší způsob jak odblokovat telefon Huawei je Google účet. Zadejte 5 krát nesprávné heslo nebo vzor na odemčení mobilu a klepněte na možnost „Zapomenutý PIN kód“ (nebo vzor). Mobil vám může nabídnout jednu z dvou možností. Buď odpovíte na otázku, nebo se přihlásíte do svého Google účtu. Jakmile se vám podaří odblokovat mobil, nastavte si nový PIN nebo vzor na jeho uzamčení.

 

Jak odblokovat telefon přes Google účet

Pokud přemýšlíte jak odemknout telefon když nevím heslo máme pro vás návod. Budete k tomu ale potřebovat počítač či jiné zařízení, kterým se dostanete na stránku https://www.google.com/android/find . Je to v podstatě stránka na nalezení ztraceného mobilu, ale poslouží i na odblokování telefonu. Přihlaste se tam pod účtem, který jste použili v mobilu. Vyberte zařízení, které chcete odblokovat

  • klikněte na „Ztratili jste zařízení“
  • zadejte dočasné heslo
  • potvrďte a zamkněte mobil

Nyní byste měli být schopni odemknout zámek obrazovky mobilu s novým heslem.

Pokud přemýšlíte nad tím jak zjistit zapomenuté heslo na mobil přemýšlíte zbytečně. Nedá se to. Jediný způsob je odblokovat mobil buď přes účet Google nebo obnovou do výrobních nastavení.

O odblokování mobilního telefonu můžete požádat i operátory od kterých máte mobil. Po tomto kroku byste měli sáhnout hlavně pokud jste si pořídili mobil na paušál, který jste již splatili a chcete přejít k jinému operátorovi. SIM kartu jiné společnosti nemusí váš mobil akceptovat.

Odblokování telefonu O2, Telekomu či Orange by mělo jet velmi rychle a jednoduše. Podmínky, za jakých vám mobil odblokují má každá společnost vlastní, ale pokud nejste k nim vázán smlouvou, paušálem a pod. neměl by to dělat žádný problém.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist