Jak ODBLOKOVAT SIM kartu (i bez PUKU)? NAVOD

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nepamatujete si PIN ke své SIM kartě? Hádání nepomáhá a SIM karta se zablokovala? Víme jak odblokovat SIM kartu s PUK kódem. Pokud nevíte kde tento osmimístný kód hledat nebo jak jej získat poradíme vám.

Zablokovat SIM kartu není obtížné. Stačí když zadáte třikrát špatný kód a vaše SIM karta se zablokuje. Jak odblokovat SIM kartu? Jednoduše, stačí pokud máte PUK kód. S tímto kódem můžete odblokovat nejen svou SIM kartu ale i změnit SIM kód.

 

PUK kód

Jak zjistit PUK kód? Pokud se vám podařilo zablokovat SIM kartu potřebujete PUK kód. Jedná se o osmimístné číslo, které je pro každou SIM kartu jedinečné. Najdete jej v dokumentech, které jste obdrželi se SIM kartou nebo na plastovém nosiči, ke kterému byla SIM karta připevněna. PUK kód si pečlivě uschovejte. Nikdy nevíte, kdy se vám může sejít.

Pokud jste ho ztratili a teď přemýšlíte jak odblokovat SIM kartu bez PUKU máme pro vás špatné zprávy. Nejde to. Pokud budete hádat a sázet může o svou SIM kartu nadobro přijít. Desetkrát špatně zadaný PUK kód způsobí, že se vaše karta nenávratně zablokuje.


Je jedno jestli potřebujete umět jak odblokovat SIM kartu O2 nebo jak odblokovat SIM kartu T-mobile či jiné společnosti bez osmimístného kódu se vám to nepodaří. Pokud nemůžete najít PUK kód nemusí být vaše SIM karta nadobro ztracena. Existuje několik způsobů, jak odblokovat SIM kartu bez PUKU a PINu.

 

Jak odblokovat SIM kartu Telekom

V aplikaci Telekom po zadaný rodného čísla a ID kódu, který získáte po vyplnění formuláře najdete svůj PUK a také PUK 2 kód.

Další možností jako odblokovat SIM kartu bez PUKU T-mobile je navštívit přímo kteroukoli pobočku společnosti. PUK kód vám zde dají téměř okamžitě.

Využít můžete i Zákaznickou linku nebo e-mail. V těchto případech vám přijde PUK kód poštou, takže to bude pár dní trvat.

 

Jak odblokovat SIM kartu Orange

Jak odblokovat kartu SIM bez PUKU Orange? Podobně jako ve výše zmíněném případě. Můžete k tomu využít aplikaci Můj Orange nebo zajít do pobočky společnosti a získat PUK kód hned.

Také můžete kontaktovat společnost přes e-mail nebo prostřednictvím zákaznické linky. I v tomto případě vám přijde PUK kód poštou.

Vydání PUK kódu pro odblokování SIM karty je v Orange zpoplatněno.

 

Jak odblokovat SIM kartu O2

I třetí největší operátor na Slovensku nabízí několik možností jak odblokovat SIM kartu bez PUKU O2. Můžete na internetu navštívit Centrum nápovědy O2 a vyžádat si pomoc se zablokovanou kartou. Můžete k tomu využít i aplikaci Moje O2 kde v části „Můj Profil“ – „Přehled čísel“ a „SIM karta a zařízení“ najdete svůj PUK kód.

Stále můžete navštívit i pobočku O2 a PUK kód získat na počkání.

 

Další telekomunikační společnosti

Jak odblokovat SIM kartu Tesco mobile nebo SIM kartu 4ka? Získání PUK kódu není náročné. Kontaktujte Zákaznické linky konkrétních společností nebo navštivte pobočky.

Vydání PUK kódu 4ky je stejně jako u Orange zpoplatněno.

Ať už potřebujete zjistit PUK kód O2, nebo chcete odblokovat SIM kartu 4ka či jiného operátora připravte se na to, že si bude společnost ověřovat vaši totožnost. Potřebují zjistit a ověřit si, že zablokovaná SIM karta je opravdu vaše.

 

Jak zjistit PIN SIM karty

PIN je čtyřmístné číslo, které slouží k odblokování SIM karty a chrání ji tak před zneužitím Pokud jste si pořídili novou SIM kartu budete mít k ní přibalen i SIM kód. Najdete ho v dokumentech nebo na plastové kartičce, které jste obdrželi spolu s kartou.

PIN kód je dobré si hned změnit, jelikož většina SIM karet má tento kód stejný. Většinou se jedná o čtyři nuly nebo čtyři jednotky. Chcete-li předejít zneužití karty v případě odcizení či ztráty mobilu je dobré původní PIN kód změnit.

Zabránit zneužití mobilu můžete i jinak. Stačí, když si stáhnete aplikace na vyhledávání ztracených telefonů. Některé z nich nabízejí také možnost zablokovat mobil na dálku.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist