Jak obnovit WhatsApp? NÁVOD

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Chcete vyměnit starý telefon za nový, ale nechcete přijít o chaty ve WhatsApp? Pokud si konverzaci zálohujete obnovit WhatsApp můžete v novém mobilním telefonu pár klinutími. Poradíme vám jak obnovit smazané zprávy a historii chatu.

WhatsApp je jednou z nejpoužívanějších komunikačních aplikací na světě. Prostřednictvím aplikace můžete s přáteli komunikovat, psát si zprávy nebo telefonovat. Pokud ale měníte telefon, nebo jste si náhodou vymazali zprávy o které nechcete přijít přijde vhod vědět jak na obnovu chatu WhatsApp. Obnovit WhatsApp není obtížné a zvládne to opravdu každý.

Převést WhatsApp do nového telefonu není jen otázkou stažení aplikace. Určitě oceníte pokud se do nového zařízení dostane s aplikací i celá konverzace z této aplikace.

 

Jak obnovit WhatsApp

Přemýšlíte nad tím jak obnovit chat WhatsApp? Pokud jste si komunikaci zálohovali je do snadné. Pokud jste zálohování nenastavili komunikaci se vám obnovit nepodaří.


Stále si ale můžete obnovit chat WhatsApp z lokální zálohy. Nezískáte tak sice celý chat. V lokální záloze se ukládá pouze komunikace za poslední týden.

 

Jak obnovit zálohu WhatsApp z Google

Pro obnovení zálohy WhatsApp z Disk Google stačí, pokud máte stejné telefonní číslo a Google účet jako když jste vytvářeli zálohy. V mobilním telefonu otevřete app WhatsApp a ověřte své číslo. Následně klikněte na „Obnovit“. Po obnovení klikněte na „Další“ a vaše komunikace by se měla objevit. Ihned po obnovení chatu se budou obnovovat i soubory. Nemusíte se tak trápit otázkou „jak obnovit fotky z WhatsApp či jiné soubory?“. Vše, co jste zálohovali, se obnoví.

Pokud si aplikaci nainstalujete bez obnovení zálohy spustí se automatická obnova z lokální zálohy. WhatsApp obnovení ze zálohy ale nebude úplné. V lokální záloze najdete jen zálohu maximálně 7 dní dozadu. Obnovit historii chatu WhatsApp můžete poměrně jednoduše. V telefonu přejděte do „Moje soubory“, klikněte na „interní úložiště“ nebo SD kartu (pokud ji váš telefon má) a přejděte na „WhatsApp – Databases“. Zkopírujte soubor zálohy do položky „Databases“ v úložišti nového mobilního telefonu.

Nyní stačí jen stáhnout si aplikaci WhatsApp, otevřít ji, ověřit telefonní číslo a kliknout na „Obnovit“.

Tímto způsobem se vám podaří obnovit historii konverzace WhatsApp jen z pár dní dozadu. Chcete-li obnovit zprávy na WhatsApp všechny měli byste si je zálohovat na Disk Google.

 

Záloha zpráv WhatsApp

Otevřete aplikaci a klepněte na tři tečky. Z nabídky vyberte „Nastavení – Chaty“. Nyní klikněte na „Zálohování chatů“ a vyberte účet, ve kterém se má komunikace zálohovat.

Takto si můžete přesunout WhatsApp s celou komunikací do nového zařízení. Uložit WhatsApp na Google je snadné. Stejně jednoduché je i obnovení chatu WhatsApp. Můžete si vybrat, jak často se má zálohování provést.

Pokud si nechcete komunikaci zálohovat můžete zde zrušit zálohování WhatsApp.

Jak obnovit smazané zprávy na WhatsApp? Ze zálohy. Zprávy, které v komunikaci vymažete ale již byla pořízena záloha můžete tímto způsobem obnovit. Pokud byla záloha přepsána obnova smazaných zpráv WhatsApp již není možná.

Kde je záloha WhatsApp? Chaty z aplikace se zálohují na Disk Google. Díky tomu se k zálohě můžete dostat iz nového zařízení. Pokud jste si ale vytvořili jen lokální zálohu, najdete ji v lokálním úložišti nebo na SD kartě v zařízení. Jak přenést zprávy WhatsApp z jednoho mobilního telefonu na druhý jsme vám již popsali výše.

Obnova WhatsApp v iPhone je stejná jako obnova zálohy WhatsApp v Androidu. V tomto případě je ale záloha chatů v iCloudu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist