Jak nastavit vlastní vyzvánění na telefonu? Návod

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nastavit vlastní vyzvánění na mobilním telefonu není náročné. Stačí pár kliknutí a máte to. Problém vám může udělat iPhone. Nastavit vlastní vyzvánění na iPhone vám zabere trochu víc času. Výsledek ale bude přesně podle vašich představ.

Nastavit vlastní vyzvánění na mobilním telefonu je pro někoho hračkou, pro jiného to už může být náročnější. Pokud máte v mobilu melodii, kterou chcete nastavit jako vyzvánění stačí pár kliknutí a máte to. Takže, jak nastavit vlastní vyzvánění? Prozradíme vám to, i způsob jako nastavit vlastní vyzvánění na iPhone.

 

Jak nastavit vlastní vyzvánění Android

Zvonění do mobilního telefonu můžete získat pouhým stažením hudby z internetu nebo je získáte stažením různých aplikací se vyzváněními do mobilu. Je dobré pokud máte zvuk, který chcete jako vyzvánění byl uložen v nastaveních vyzvánění. Pokud ho tam nemáte, měli byste si ho přesunout.

  • Otevřete Správce souborů v mobilním telefonu
  • Přejděte do složky kde máte stažené soubory
  • Označte skladbu, kterou chcete použít jako vyzvánění, budík či upozornění
  • < li>Po označení ji přesuňte do konkrétní složky (ringtones, alarm, notifications)

Nastavit vyzvánění na mobilu je nyní už opravdu jednoduché. Přejděte v telefonu do části „Nastavení“ a vyberte položku „Zvuk“. V této části vyberte položku „Vyzváněcí tón telefonu“ a vyberte z nabídky melodii, kterou chcete jako vyzvánění použít. Někde je třeba ještě výběr potvrdit a hotovo.


Takto si můžete nastavit melodii, zvuk nebo pesničku jako vyzvánění na mobil.

 

Jak nastavit vyzvánění ke kontaktu?

Vyberte si v části „Kontakty“ kontakt, kterému chcete přiřadit vyzvánění. Klepněte na tři tečky a vyberte možnost „Nastavit vyzváněcí tón“. Vyberte melodii, kterou chcete ke kontaktu přiřadit a máte to.

Stejným způsobem můžete v mobilních telefonech s Androidem nastavit a vlastní melodie pro budík či upozornění příchozí SMS.

 

Jak si nastavit vlastní vyzvánění na iPhone

Nastavit vlastní vyzvánění na iPhone je trochu náročnější než na Androidu. Není to ale nemožné. Dá se to, jen se tady trochu víc naklikáte. Potřebujete k tomu ale aplikaci GarageBand. Pokud ji nemáte, můžete si ji stáhnout z App Store zdarma.

Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhone GarageBand? Jednoduše. Otevřete aplikaci a klepněte na znaménko plus „+“ (vlevo nahoře). Nyní klepněte na některý z nástrojů, které se vám zobrazí. V dalším okně klikněte na ikonu „pokročilá úprava“ (množství malých obdélníků) a hned potom na ikonu smyčky. Nyní si můžete vybrat zda chcete importovat položku z iCloudDrive nebo můžete kliknout na „položky souboru“. Vyberte si nejlepší písničku pro vyzvánění a podržte na ní delší dobu prst. Přesunete ji to části „timeline“ kde ji můžete upravit. Vystřihněte si část písně, kterou si chcete dát jako vlastní vyzvánění na iPhone a klepněte na šipku v dolní části. Upravená píseň se uloží v knihovně GarageBand.

Podržte prst déle na upravené skladbě, klikněte na „sdílení“, vyberte položku „zvonění“ a melodii pojmenujte. Klikněte na „exportovat“ a následně vám vyjde nabídka s možností „použít zvuk jako“. Vyberte, zda chcete melodii použít pro vyzvánění, upozornění na příchozí zprávu nebo ji přiřadit ke konkrétnímu kontaktu.

 

Jak nastavit na iPhone vlastní vyzvánění iTunes

Nastavit vlastní vyzvánění na iPhone iTunes je trochu náročnější. Budete k tomu potřebovat aplikaci iTunes v PC, počítač, mobil a kabel, kterým PC s telefonem propojíte. Vyberte si z iTunes skladbu, kterou chcete jako vyzvánění použít. Klepněte na ni pravým tlačítkem myši, přejděte do „Informace“ a následně do „Možnosti“. Ořežte skladbu (neměla by mít více než 30 sekund). Klikněte zas pravým tlačítkem myši a vyberte „vytvořit AAC verzi“. Přejmenujte koncovku souboru na „m4r“. V podstatě už máte hotovo. Stačí jen spustit synchronizaci zvuků z knihovny.

Zvonění, které jste si vytvořili v počítači se vám podařilo synchronizací dostat do mobilu. Přejděte v telefonu do „Zvuky a haptika“ vyberte „Zvonění“ a písničku, kterou chcete použít jako vyzvánění.

Stáhnout vyzvánění do mobilu můžete různými způsoby. Nejjednodušší je stáhnout aplikace se vyzváněními a použít melodie v nich na vyzvánění. Chcete-li nastavit písničku na vyzvánění stáhněte si ji z YouTube, Ulož To nebo jiné stránky. Nastavit vlastní vyzvánění na iPhone či Androidu již s výše napsaným návodem není problém.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist