Jak NAJÍT TELEFON? Jak zjistit polohu telefonu?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Víte jak najít ukradený mobil? Víte jak sledovat mobil prostřednictvím telefonního čísla? Pokud jste někdy mobil ztratili víte že jste nepřišli jen o zařízení ale také o množství kontaktů, adres a fotek. Víme, jak váš mobil najít.

Víte jak najít telefon? Umíte jak najít telefon podle polohy nebo telefonního čísla? Jak najít vypnutý telefon? Odpovědi na tyto a další otázky, které vás při ztraceném mobilu napadnou, se pokusíme najít v tomto článku.

Mobilní telefon je oproti počítači poměrně malé zařízení, které ale obsahuje velmi mnoho údajů a dat. Ukradení, nebo ztráta mobilu tak může být víc než jen nepříjemnost. Najít ztracený mobil nemusí být obtížné pokud víte jak na to. Stačí jen umět jak lokalizovat telefon.

 

Jak najít telefon?

Pokud nevíte, zda jste telefon ztratili nebo jen někde založili, zkuste jednoduchý trik. Nejlepší způsob, jak to zjistit, je prozvonit telefon. Poproste někoho z rodiny aby vám zavolal a budete vědět kde jste si mobilní telefon odložili. Jak najít mobil doma, nebo v práci už víte. Co ale když doma není? Určitě vás bude trápit otázka „jak nalézt můj telefon?“


Nejdi telefon, nebo vyhledat telefon je asi první co vás napadne vyhledat v internetovém prohlížeči.

 

Jak zjistit polohu telefonu podle telefonního čísla?

Najít ztracený nebo ukradený mobil už může být obtížnější. Pokud ale na tyto možné události myslíte dopředu, můžete si stáhnout různé aplikace, které vám mohou prozradit jaké je poloha telefonu. Aplikace jako Najdi mi mobil, nebo Najdi mé zařízení Google vám ztracení telefon mohou najít. Je ale důležité abyste měli tyto aplikace v mobilu dříve než jej ztratíte. Zároveň je třeba, aby měl stejnou aplikaci instalovanou i mobil, kterým vyhledáváte ztracený telefon.

Aplikace Najdi mé zařízení Google najde všechna zařízení, která mají stejný systém. Poloha telefonu se zobrazí sice jen přibližně, ale alespoň budete vědět kde hledat. Součástí této aplikace je také možnost zamknout mobil na dálku nebo vymazat jeho obsah.

Najít telefon prostřednictvím app Najdi mi mobil je stejně jednoduché. Tato apka vám pomůže pokud nevíte jak najít ztracený telefon podle čísla. Zároveň s ní můžete vyhledat mobil prostřednictvím webové stránky na internetu. Takže pokud chcete vědět jak zjistit polohu telefonu přes internet tato apka vám na to dá nejlepší odpověď.

Pokud je mobil vypnutý nemusíte se s mobilem v duchu loučit. Poslední poloha telefonu se může zobrazit v aplikaci na mapě. Pokud vám jen vypadl z kapsy můžete ho najít v okolí. Sledování telefonu podle GPS je dobrý nápad, ale pokud v místě, kde je mobil není signál GPS nedokáže najít jeho aktuální polohu. Zobrazí vám ale jeho poslední známou polohu.

 

Jak zjistit polohu mobilu Android?

Jak najít Android? Obě výše zmíněné aplikace si můžete stáhnout do mobilních telefonů s operačním systémem Android. Telefon můžete nalézt podle telefonního čísla, prostřednictvím Google, nebo sledováním jeho polohy.

 

Jak zjistit polohu iPhone?

Pro iPhone je méně aplikací, které vám najdou mobil. Je jich sice méně, ale jsou. Nejvhodnější může být aplikace Najdi mi telefon, kterou si můžete stáhnout jako do Androidů tak i do iPhone. Jak najít iPhone s touto apkou? Stejně jako s předchozími dvěma. Můžete sledovat telefonní číslo, nebo pokud v programu nastavíte sdílení polohy zjistíte, kde se ztracený mobil právě nachází.

Aplikace Najdi mi telefon je výborný nástroj pro sledování telefonu zdarma.

 

Jak zjistit polohu telefonu zdarma?

Vědět jaká je poloha mobilu když jste ho ztratili je výborné. Tento poznatek vám může pomoci i v jiných případech. Máte-li se setkat s někým v cizím městě a ztratíte se může vám poloha vašeho mobilu pomoci. Nápomocné vám v tom mohou být komunikační aplikace.

Jak zjistit polohu telefonu přes Messenger? Docela jednoduše. V Messengeru je funkce Live Location. Stačí ji zapnout a zobrazí se vám polohy vašich přátel na FB, kteří mají tuto funkci také zapnutou.

Pokud nemáte Messenger a nejste zrovna fanouškem Facebooku můžete využít jiné aplikace. Například WhatsApp. Jistě chcete nyní vědět jak zjistit polohu telefonu přes WhatsApp. I zde naleznete funkci „Sdílet polohu“. Během chatování klikněte na ikonu spinky na papír a v okně potvrďte „Poloha“. Všichni, kteří mají v aplikaci tuto funkci povolenou vás uvidí na mapě ai vy je.

 

Jak najít ukradený vypnutý mobil?

Vypnutý mobil nevysílá signál, takže zjistit jeho polohu přes aplikace tak snadné není, ale není to nemožné. Mobilní telefon obsahuje IMEI kód. IMEI (International Mobile Equipment Identity – identifikační číslo mobilní výbavy) je číselný kód, který slouží jako certifikát totožnosti pro mobil. Každý mobil má toto číslo jiné a jedinečné. Nezmění se ani když vyměníte baterii nebo SIM kartu.

Dá se najít telefon podle IMEI? Ano dá, ale jen prostřednictvím policie. Aplikace k nalezení telefonu přes tento kód nejsou.

 

Jak najít telefon? - Sledování telefonu

Jak vyhledat polohu telefonu nebo jak najít moje zařízení už víme. S aplikacemi ale můžete i sledovat telefon dětí či partnera. Potřebné ale je abyste měli ve sledovaném i sledujícím mobilu stejné aplikace.

Sledování telefonu partnera bez jeho vědomí nejde. Musí dát souhlas se sdílením polohy. Zároveň ale také on bude mít možnost sledovat váš mobilní telefon. Takto budete vědět o každém kroku partnera, budete vědět kde si právě hrají vaše děti a pokud náhodou ztratí mobil budete vědět kde ho hledat.

Možná vás v souvislosti se sledováním telefonu napadlo vyhledat výraz Sledování telefonu COVID. Ke sledování polohy mobilu aplikace existují, zda vůbec, jak a kdy se budou lidé nedodržující karanténu sledovat přes mobil je na rozhodnutí vlády.

 

Ztratili jste mobil? Ztratili jste i kontakty

Mobilní telefon má v současnosti téměř každý z nás, někteří i dva. Dnešní mobily neslouží už jen jako telefony, ale nahrazují i ​​běžné počítače. Množství počítačových programů je dnes také ve verzích pro mobilní telefony. Tak jak jste si v minulosti stahovali do počítače programy, dnes si stahujete do mobilu aplikace. A protože má každý v mobilu množství informací (dokumenty, fotky, kontakty, telefonní čísla, mailová adresy, ...) ztráta telefonu tak může být dost nepříjemná záležitost, které můžete předejít. Aplikace pro sledování telefonu si můžete stáhnout a používat zdarma.

V podstatě je jedno zda se snažíte nalézt telefon Apple, nebo chcete umět jak najít ztracený telefon Xiaomi či jinou značku. Důležité je abyste v něm měli staženou a instalovanou aplikaci pro hledání mobilu prostřednictvím polohy nebo apky pro sledování telefonu Google.

[wp-faq-schema accordion=1]
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2489

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist